Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Niegrzeczny chłopiec cz.1

Lekcje dłużyły mi się strasznie.Adrian cały czas dziwnie na mnie patrzył.Po skończonych lekcjach rozmawiałam chwilę z panem od w-fu ponieważ zauważył,że jestem dobra w siatkę,a brakuje mu osób w drużynie.Kiedy zeszłam do szatni nikogo w niej nie było.Otworzyłam szafkę i na podłogę wyleciała karteczka ,,masz śliczne włosy’ byłam ciekawa kto ją zostawił,ale raczej nie było mi dane się tego dowiedzieć.Schyliłam się,żeby zapiąć kozaka i omal nie dostałam zawału (…)

Miłość od pierwszego wejrzenia

Właśnie zaczynał się nowy rok szkolny i Asia miała iść do nowej szkoły. Do gimnazjum. Miała 13 lat , nie miała przyjaciółki, chłopaka… Nigdy. A bardzo chciała. Do końca wakacji już tylko tydzień. Te wakacje minęły tak szybko a tak bardzo bała się ich końca… Miała chodzić do gimnazjum do Warszawy , bo tam mieszkała. Niby wielkie miasto a nie miała przyjaciół… Co jedyne znajomych z podstawówki, którzy tylko się z niej śmiali , a raczej śmiały bo chodziła do szkoły tylko dla dziewczyn, a była bardzo ładna więc rówieśniczki jej pewnie zazdrościły. Dosyć wysoka  (…)
Wywoływanie duchów

Dwie przyjaciółki, Sandra i Weronika pewnego chłodnego wieczoru, postanowiły posiedzieć w domu Sandry i czymś się zająć. Była godzina 22.
– Ty.. Sandi.. A może tak wywołamy duchy??- zaproponowała ochoczo Weronika. Ostatnio czytała o tym w młodzieżowej gazecie.
– No..Yhh..- stękała Sandra, ale w końcu dała się przekonać.- Dobra. A musimy mieć??
– Zdjęcie zmarłego, świecę.. Wystarczy.-odpowiedziała Weronika. Była bardzo tym podekscytowana, bo nigdy wcześniej nie wywołała duchów. Tylko czytała w gazetach. Chciała w końcu zobaczyć na żywo, czy to co piszą w gazetach, jest prawdziwe czy fikcyjne. Sandra przyniosła zdjęcie swojego dziadka, zmarłego dwa lata temu i święcę, jakąś starą. Zapaliła ją. Usiadły przy stole.
– Ale jaja.. Hehe..-uśmiechnęła się Weronika, biorąc do dłoni zdjęcie dziadka swojej przyjaciółki.- Zgaś światło. Musi być ciemno. (…)

Kochankowie raz w roku, jedną noc

W moim domu od lat przyjmowani są pielgrzymi. 2 lata temu po raz pierwszy spali u mnie chłopcy 😉 Poznałam wtedy Piotrka… Imponował mi. Był zabawny, starszy ode mnie o 5 lat. Ja miałam wtedy 14 lat. On 19. Wtedy jeszcze byłam gówniarą nie wiedziałam co to jest miłość. Zrobiłam mu masaż i się zauroczyłam… Podobał mi się, ale był zajęty, zresztą i tak się go wstydziłam. Spali u mnie jedną noc i na drugi dzień rano poszli dalej w drogę. (…)

Nauczyciel i mroczna cz.1

Nauki ścisłe nigdy nie były moją mocną stroną, dlatego po straconym roku w technikum informatyczno-matematycznym, dzięki wstawieniu mojej mamy mogłam przenieść się na moje wymarzone technikum fotograficzne. Gdy dowiedziałam się, że mnie przyjęli byłam wniebowzięta! W końcu będę uczyła się o tym co kocham. Jedyną rzeczą, która mi się nie uśmiechała była taka, że idę tam do 1 klasy i będę siedziała w klasie z rok młodszymi, ale mam nadzieję, że nie będzie tak źle jak to sobie wyobrażam. (…)

pokaż jak mnie kochasz cz.42

Mateusz podszedł do niej, po drodze zdejmując bluzę. Jego umięśniony tors i muśnięta światłem lampki nocnej skóra zapierały dech w piersi. Był przepięknym mężczyzną, kochankiem ze snów. I należał tylko do niej. Wyciągnęła do niego ręce i westchnęła, gdy napotkały jego ciało. Musnęła palcem kręcone, błyszczące włoski. Pochylił się nad nią. Miał przymknięte oczy i zaciśnięte wargi podnieconego mężczyzny.
– Mój kochany – szepnęła bez tchu, obezwładniona mieszaniną miłości i pożądania (…)
pokaż jak mnie kochasz cz.2

Dzisiaj z rana zadzwonił do mnie Maciek z informacją że idziemy na imprezę do jakiegoś chłopaka z ostatniej klasy. Właśnie siedzę w szafie i szukam czegoś ciekawego ale nic nie mogę znaleźć. Dawno nie byłam na takiej szkolnej imprezie. Więc mam z tym problem. Ubrania latały po pokoju.
– Co robisz? – do pokoju wszedł Hubert (…)

Z pożądaniem nie wygrasz.

Alana poznałam u koleżanki.To była taka mała,kameralna impreza.Alan na samym początku przykuł moją uwagę.Wypiliśmy trochę,rozmawialiśmy..Nowy znajomy naprawdę mi się spodobał.I ja chyba jemu też bo na pożegnanie dał mi lekkiego całusa w usta. (…)

Bardzo dawno temu

Bardzo dawno temu a może wprost przeciwnie właśnie dzisiaj, właśnie tu obok ciebie………Bardzo daleko albo bardzo blisko tuż za rogiem tuż pod twoim nosem, dzieją się wydarzenia podobne do tego, które kiedyś, gdzieś, komuś się przydarzyło.
Pewnego razu, bo tak najczęściej zaczynają (…)

Kolega Brata cz 5

Dołączyliśmy do reszty. Weszliśmy do Galerii, i zaczęło się weszliśmy do pierwszego lepszego sklepu, od razu zaczęliśmy przymierzać. Wybrałam sobie parę rzeczy między innymi kilka par jeans’ów, znalazły się tam również sukienki. Ubrana w sukienkę, wyszłam żeby się pokazać (…)