Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Romans biurowy cz 18

Wpadłam do biura jak bomba. Od kiedy poznałam Dylana takie sytuacje powtarzały się coraz częściej. Nie mogłam uwierzyć, że płacił mi za seks. Przyznaję nie dochodziło do niego bardzo często, ale po tym wszystkim poczułam się jakbym została spoliczkowana. Otworzyłam jednym ruchem szerokie drzwi wejściowe, aż zahuczało. Rozejrzałam się po gabinecie, ale po szefie nie było śladu. Podeszłam do jego biurka. Było niedbałe (…)

Po prostu życie? – nie [cześć 4]

Słońce chwało się już cicho za horyzont. Na niebie gdzieś z daleka dostrzec można było jaskółki, poszukujące pokarmu dla swych młodych. Promienie słoneczne z pewnością ogrzewały jeszcze miło ich piórka. Cały ten obraz wyglądał jak z cudownej bajki. W powietrzu czuć było nadchodzącą rosę. Pierwsze kropelki wody osadzały się głęboko w zieleń. Walentyna wciąż leżała wśród bogatej flory. Jej włosy były całkowicie zwichrzone, pobrudzone ubranie lepiło się do jej ciała jak nowo (…)
Kolega Brata cz 22

– Jak sobie życzysz Kochanie!- Powiedział i wsunął się pod kołdrę po czym mnie przytulił. Usnęliśmy wtuleni i szczęśliwi. Obudziłam się i spojrzałam na Kube, który nie spał, tylko mi się przyglądał. Wyglądał nieziemsko z tymi rozczochranymi włosami. Pomijając fakt, że ja zapewne dobrze nie wyglądam nigdy dobrze nie wyglądam jak wstaje, a On taki uroczy. Nadal nie mogę uwierzy, że to dzieję się na prawdę, jest tak  (…)

Nauczyciel uczennica cz14

Na następnej lekcji mieliśmy zastępstwo z Christianem. To był chyba pierwszy raz kiedy niezbyt chciałam go widzieć, choć on niczym nie zawinił.
-Wiem, że powinniście mieć teraz wdż, ale jak dobrze wiecie, ja go nie uczę, więc będziemy mieć matematykę.
-Uuuuu..- usłyszałam buczenie uczniów (…)

Miłość do nauczyciela

We wtorek miał być dzień jak,co dzień szkoła. Gdy wstałam rano chciało mi się wymiotować wiedziałam , że to znak. Jednak ubrałam się, zjadałam śniadanie i popędziłam na przystanek autobusowy. Tam, czekała na mnie przyjaciółka Paula.(Jesteśmy jak papużki nierozłączki wszystko sobie mówimy, ona jest jak moja siostra). Opowiedziałam jej,że wymiotowałam, była zdziwiona, że idę do szkoły, chciała mnie wrócić (…)

Zrobilam blad – samobojstwo

Mialam kiepski dzien. Jedyne czego mi teraz potrzeba to wyciszenia w swoim pokoju. No nie starszy brat mi dogaduje wydzieram sie: ZAMKNIJ SIE DEBILU!! Mama slyszy tylko co ja powiedzialam i naskakuje na mnie. Zadajem sobie pytanie – GDZIE TU JEST SPRAWIEDLIWOSC??!! Starsza siostra sie ze mnie smieje i nazywa glupia guwniara. Mowie do niej: zamknij sie idiotko. Znowu mama slyszy tylko co ja powiedzialam znowu mi sie oberwalo. (…)
Bezdomny

Hej chce wam opowiedzieć o moim strasznym “Ojcu”…. Gdy miałam 9 lat moja mama rozwiodła się z Moim “ojcem” były sprawy w sądzie…;( mój “ojciec” chciał żebym ja i moja starsza siostra zamieszkała z nim i i odbywały się w zwiąsku z tym sprawy ”ojciec” uzyskał prawo abyśmy z moja starszą siostrą zamieszkali z nim…. długo z nim nie mieszkaliśmy bo gdy moja siostra starsza miała 14 lat mój ojciec zaczoł pic i sprowadzał różne dziwne kobiety oraz męszczyzn aż (…)

Pewien zwyczajny człowiek

Pewien człowiek. Zwyczajny. Jak każdy. Nie wyróżniający się z tłumu wyglądem, siłą, ani intelektem. Szary, standardowy obywatel. Ten człowiek… znalazł kiedyś perłę.
Było to o tyle dziwne zjawisko, że nie był wcale poławiaczem, a znalazł ją, przesiewając dłonią w zamyśleniu złocisty piasek nadmorskiej plaży. Należałoby raczej powiedzieć, że to perła znalazła tego  (…)

Prawdziwa i pierwsza Miłość

Nazywam się Justyna a mój chłopak Alan…
Poznaliśmy się dokładnie rok i 10 miesięcy temu…
Jest to dość ciekawa i zabawna historia …
A więc chodziliśmy razem do gimnazjum…
Mieliśmy razem w-f on był w klasie E a ja F 🙂
Podczas gdy chłopacy grali w piłkę-dziewczyny siedziały i kibicowały…
Powiem szczerze,że w szkole nawet nie mówiliśmy sobie cześć i nie zwracaliśmy na siebie uwagi… (…)

Szczęśliwe zakończenie

Pamiętam to jakby to było wczoraj. To był pierwszy dzień po zakończeniu roku szkolnego. Spotkaliśmy się paczką na podwórku i on tam był,dopiero wtedy go poznałam. Od razu mi się spodobał.. Jego wygląd, osobowość, te żarty ahh jest co wspominać. Ale wieczorem – tego samego dnia znalazłam go na nk i poprosiłam o numer gg. No i zaczęło się. Pisanie do późnej nocy, ciągłe myśli o nim no i w końcu nasz pierwszy (…)