nieszczęśliwa miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “nieszczęśliwa miłość”

Ta jedna chwila

Dodał/a: Nikki 2018-08-15 21:34:57 czytano 1198 razy

Pierwszy raz spotkałam go w szkole. Zaczęliśmy chodzić razem do klasy. Tak w dużym skrócie – miał problemy w nauce, a ja radziłam sobie całkiem dobrze, więc mu pomagałam pod koniec roku. Gdy mu coś tłumaczyłam, gdy byliśmy blisko, czułam się dziwnie. Nie potrafiłam sobie tego wytłumaczyć. To było niesamowite uczucie. Nie jestem jednak głupia i zdawałam sobie sprawę, że nasz związek nie byłby możliwy. Dlaczego? Za bardzo się różniliśmy od siebie. W zasadzie to my byliśmy stworzeni  (…)

Historia wielkiej miłości cz.3

Dodał/a: Bajka333 2017-03-26 09:42:12 czytano 676 razy

Szczerze mówiąc poprawiło mi to humor, co Ania mi powiedziała. Byłam już pozytywnie nastawiona. No z wyjątkiem ta jego dziewczyna. Ona doprowadzała mnie do szału. Miałam ochotę raz na zawsze wyrzucić ją z mojego życia. Tak mi przeszkadzała. Po 20 min byłam już w domu. Odpoczywalam na łóżku słuchając jak zwykle muzyki i rozmyślając co wydarzy się jutro. Odrobiłam lekcje i postanowiłam trochę się pouczyć. Nie  (…)
Prawdziwe słowa

Dodał/a: xxx 2017-02-06 08:01:38 czytano 1110 razy

To nie prawda że mi nigdy nie wystarczałaś po prostu ja byłem niedojrzałym głupkiem który przez to wszytko zaprzepaścił największą miłość w życiu i uwierz mi że ja cierpię z tego powodu jeszcze bardziej niż Ty w tym wszystkim, bo nie dość że wiem jak Cie skrzywdziłem to wiem że nigdy tego nie naprawię a kochać będę Ci zawsze. I dla mnie jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie ale najpiękniejszej kobiecie na świecie nie  (…)

Mając dziewczynę… cz.2

Dodał/a: Nieszczęśliwa 111 2016-12-22 14:44:09 czytano 619 razy

Był to 18 grudzień 2016r.Jak zwykle szłam na stołówkę.Siedział tam zawsze- na pierwszym miejscu blisko drzwi.Przyszłam po widelec.Co zrobił? Przyglądał się na mnie…Ja jak zwykle tchórz – nie mam odwagi spojrzeć mu w oczy.Nie mogę też o tym zapomnieć.Myślałam że wybiłam to sobie z głowy, ale nie… sama nie wiem co myśleć.Mam już tego dość! Albo zrobi pierwszy krok..albo niech odejdzie z mojego życia.Czemu on tak mnie  (…)

Najbliżsi są najdalsi

Dodał/a: Emilia 2016-12-11 21:02:01 czytano 686 razy

A więc może zacznę od początku. Roberta poznałam nie mając jeszcze 18 lat. Pamiętam to jak dziś – skwar, upalny letni dzień. Przyjaciółka zaprosiła mnie do siebie, on pracował u jej ojca w zakładzie. Tak się złożyło, że nie dało rady wejść przez główne wejście, dlatego koleżanka pokierowała mnie do wejścia bocznego. Wówczas moim oczom ukazał się On, nieziemsko przystojny, pełny sił Robert. Zakochałam się w nim od  (…)

Wykorzystana.

Dodał/a: Zielona. 2016-12-03 18:05:37 czytano 1056 razy

Szedła z kościoła po mszy z przyjaciółkami. Zauwazyla chlopaka o imieniu Karol szedł z innymi znajomymi w strone kościoła. Gdy go zobaczyła po raz pierwszy oszalała na jego punkcie. Chłopak zaczął do niej pisać czy chce iść z nim na spacer do lasu.. Asia nie chciala niewiedząc czemu przecież podobał sie jej Karol. No i wkoncu Asia czekała na koleżanke pod szkołą, Karol konczyl lekcje, zauwazyl Asie siedzącą na ławce usiadł obok  (…)
ROZDZIAŁ XXIII – Goodbye my lover

Dodał/a: Ashya 2016-10-20 19:47:10 czytano 566 razy

Weszła do Kościoła jako ostatnia. Panowała niezwykła cisza, półmrok. W tle było słychać delikatnie pobrzmiewające organy. Dziewczynę przeszły ciarki. Wszyscy zgromadzeni trwali w zadumie i zamyśleniu. Na pogrzeb przyszła ogromna ilość ludzi – rodzina, razem z biologiczną matką Patryka, większość uczniów szkoły, cała rada pedagogiczna, ich wychowawca z klasą. Niepewnym krokiem kierowała się w stronę pierwszej  (…)

smutna historia 1

Dodał/a: tajemniczadziewczyna 2016-09-30 21:53:44 czytano 1964 razy

Pewnego razu Ania przyszła po swoją koleżankę do szkoły . Wtedy pierwszy raz zobaczyła Kacpra.Na jego widok serce zaczęło jej bić coraz mocniej ,było to dla niej cudowne uczucie .Dziewczyna uśmiechnęła się .Dziewczyna chciała napisać do chłopaka na FB , ale bała się ze chłopak ja wysmieje , jej przyjaciółka powiedziała mu żeby napisał do Ani . Pisali do siebie godzinami,po tygodniu spotkali się .Coś między nimi zaiskrzylo  (…)

Jeszcze będzie pięknie…

Dodał/a: Kasiaa_01 2016-09-03 16:02:50 czytano 1994 razy

Jak daleko możesz uciec od siebie, żeby pokonać niewyobrażalny ból? Jak wiele musisz zapomnieć, żeby móc dalej żyć – tylko dlatego, że życie okazało się trudniejsze, niż powinno być? Emily, jest niesłychanie odważną i silną dziewczyną. Wiele nastolatek nie poradziło by sobie z takimi ciężarami. Dziewczyna odebrana biologicznym rodzicom, zgwałcona, a pomimo tego nadal stawia czoło kolejnym problemom, ma chęć do życia (…)

Opowiadanie Maarena

Dodał/a: Maarena 2016-08-21 20:18:18 czytano 512 razy

Kilka lat później poznałam chłopaka. Niestety, odległość sprawiła że nie było nam dane nic poza internetową przyjaźnią. Ale jaka to była przyjaźń?! Najlepsza jaką mogłam sobie wymarzyć. Jednak odległość, rzadkie spotkania i tęsknota… nic nie zmieniło tego ze się w nim zakochałam. Nic dziwnego.. jak lubię popełniać błędy. Wtedy przeczytałam że gdy ktoś nam się śni to znaczy że za tą osobą tęsknimy a ona za nami. Co za  (…)