zakochana

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “zakochana”

Co by było gdybym dała mu szansę..

Dodał/a: Zakochana 2016-12-27 20:22:01 czytano 1095 razy

Zaczęło się niewinnie. Kolega z klasy wraz z moją najlepszą przyjaciółką chcieli mnie zeswatać z kolegą z równoległej klasy, któremu się podobałam. Nie znałam go zbyt dobrze bo nie utrzymywaliśmy kontaktu. Pewnego wieczoru napisał do mnie na fb “Cześć”. Muszę przyznać, że rozmowa nam się kleiła. Niestety w realu nie było już tak kolorowo. W internecie mogliśmy rozmawiać godzinami a kiedy wiedzieliśmy się w szkole (…)

Uratuj mi życie !

Dodał/a: Zakochana 2016-11-15 16:16:50 czytano 1136 razy

W pewnym mieście żyła dziewczyna . Miała na imie Karina , była nieszczęśliwa . Dwa miesiace temu zgineła jej mama w wypadku samochodowym . Karina była doświadczona życiowo , kiedy była mała jej ojciec dużo pił , wracał , robił awantury na oczach dziewczyny bił , krzywdził , gwałcił jej matkę . Była zamknięta w sobie przez to co spotkało ja w życiu . Spokojna , dobrze uczaca się dziewczyna . Dawno temu  (…)
Czekałam na znak od Ciebie XI

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-10-16 11:56:01 czytano 1180 razy

-Nie wierzę – powiedziałam szeptem i wybiegłam. Wsiadłam do mojego samochodu. Świeżo po naprawie. Nie mogę pojąć tego że byłam cholernym zakładem. Odpalam silnik. Widzę w lusterku Alliego który biegnie w moją stronę. Nie chcę z nim gadać. Nie chcę go znać. Chcę go wymazać z pamięci. Nie pojadę do rodziców, mama mnie ostrzegała. Nie mogę im dać powodów do powiedzenia a nie mówiłam?. Jadę do Amy (…)

Czekałam na znak od Ciebie X

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-09-18 20:32:30 czytano 1040 razy

-Ok ubieraj się. Ja idę do toalety.
Po ok 20 minutach oboje byliśmy gotowi. Mama Alliego nas podwiozła. Drogę przebyliśmy w ciszy. Przed bramą czekała na mnie Amy. Kiedy wysiadłam z pickupa od razu do niej podbiegłam. Ostatnio zaczęłam chodzić na płaskiej podeszwie. Bardzo dużo wychodziłam z “mom chłopakiem” och tak cudnie to brzmi (…)

Czekałam na znak od Ciebie IX

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-09-15 15:16:37 czytano 869 razy

-No to ruszajmy. – All pożyczył samochód od jego mamy. Jechaliśmy w ciszy. Co chwila przyglądałam mu się jak prowadzi. Był taki skupiony.
-Co chwila na mnie patrzysz. Stało się coś?
-Nie nic – Tylko sumienie mnie dręczy, że on nie wie o dziecku. Jego dziecku. Boże… A może wtrące ten temat na kolacji? To chyba dobry pomysł. Będę miała i rodziców i jego z głowy. Wiem że nie będzie to łatwe, ale muszę (…)

Czekałam na znak od Ciebie VIII

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-09-05 20:38:25 czytano 897 razy

-Bo ja poszłam po książki ale rodzice mnie tam zatrzymali zabrali mój telefon i ogólnie nie miałam kontaktu z nikim w końcu zdecydowałam się z nimi porozmawiać i pogodziłam się z nimi zdaję sobie sprawę z tego jak głupio to brzmi wiem że takie rzeczy są tylko w tych telenowelach tak bardzo się stęskniłam za tobą nie mogłam przestać o tobie myś… – zakończył tą wypowiedź na jednym tchu, pocałunkiem. Zachłannym (…)
Czekałam na znak od Ciebie VII

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-09-03 09:43:58 czytano 1315 razy

-Wypuśćcie mnie!! Co wy sobie wyobrażacie ?! Jestem dorosła ! – Nie mogą mnie tutaj trzymać. Okno. Wyjdę oknem. Nie! wyjęli klamki. Chce mi się płakać. Czuję się porwana. Opadam bezsilna na łóżko. All się będzie zamartwiał. Nie mogę tu zostać. Muszę stąd wyjść. Ale nie ma jak. Nie wiem kiedy zmożył mnie sen. Obudziłam się jak było ciemno. Na biurku stało jedzenie. A więc to nie sen. Nie jestem głodna nie dam im tej (…)

Czekałam na znak od Ciebie VI

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-08-29 20:44:18 czytano 1208 razy

Nic więcej nie mówiłam wtuliłam się w niego. Będąc już przed posiadłością zauważyłam że brama jest otwarta. Coś jest nie tak, brama jest otwierana czujnikiem który jest zamontowany w samochodzie moim i samochodzie rodziców, oraz pilotem ale pilotem otwieramy tylko gdy przyjeżdża ktoś z fimy a tak to nikt nas nie odwiedza. A poza tym jest za wcześnie na wizyty. Jest 10 po szóstej. Ok. Zero stresu. Nie stresuj  (…)

Czekałam na znak od Ciebie V

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-08-25 17:16:10 czytano 1433 razy

-Na górze, pierwsze drzwi po prawej – Odpowiedziała jego mama. Nawet z tą nogą chciałam wstać i opuścić to pomieszczenie. Wiedziałam że to zły pomysł z tym nocowaniem, ale w ten sposób też wkurzę rodziców. Może.. Wstałam. All poszedł do kuchni tymczasem. Stawiałam kroki powoli. Niestety, w końcu znowu upadłam a oczy mi się zeszkliły. Bardzo bolało (…)

Czekałam na znak od Ciebie IV

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-08-21 19:37:37 czytano 1088 razy

Idę do Mika , muszę się wycofać z zakładu. A bynajmniej postarać się. Nie wiem co czuję do Lili, ale to nie daje mi spokoju. Nie wiem co czuję i co się ze mną dzieje! Ostatnio czułem się podobnie przy Katie ale to było dawno, i nie wspominam jej dobrze. Muszę sobie kupić samochód bo już nie wyrabiam na piechotę. Dobra jestem na miejscu (…)