śmierć

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “śmierć”

Prawda czy śmierć? (Truth or death?) Epilog.

Dodał/a: Fallenx33 2020-04-16 01:42:46 czytano 203 razy

Biegła przed siebie najszybciej jak umiała, chociaż palący ból mięśni dotkliwie dawał o sobie znać. Nie wiedziała gdzie biegnie, bo nie znała tej okolicy. Sytuacji nie poprawiał też fakt, że było około drugiej w nocy, a ulica którą próbowała pokonać nie była w żaden sposób oświetlona. Po zapachu unoszącym się w powietrzu, oraz powierzchni przemierzanej ulicy wywnioskowała, że nie jest to zbyt ciekawa okolica (…)

OSTATNIE TCHNIENIA

Dodał/a: VenaArt 2019-07-06 17:36:37 czytano 263 razy

Żegnam się z nim przyjaźnie. Czego nie potrafią zrobić spacer po parku, czekoladowe lody, cielęcy wzrok i pogaduszki o historii. Godzinna znajomość przeradza się w specyficzną więź. Wraca do domu, by przygotować się przed zajęciami. Mieszkam bliżej, więc już siedzę obdarta z tej śnieżnobiałej sukni, na której widać jak ubabrałam się czekoladą. Siedzę i zajadam coś, by zakryć smak lodów. Wolę malinowe. Czekolada to ostateczność. Ile jeszcze  (…)
Cyrograf rozdział ll

Dodał/a: Little One 2018-11-21 20:23:59 czytano 475 razy

-Miała dużo szczęścia jednak to nie jest nasze ostatnie słowo. Stan może w każdej chwili się zmienić. Możliwe, że doszło nawet do uszkodzenia mózgu.
Poczułam przerażenie które przeszyło całe moje ciało. Chciałam wstać, krzyczeć, płakać, pytać. Jednak jedyne co się stało to długie i donośnie “piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii”. Już ledwo słyszalne dźwięki paniki i nawoływań lekarza do resuscytacji. Czy to mój czas? Dlaczego teraz? Kiedy miałam taki dobry dzień?! Poczułam ogromny zawód i  (…)

Upadły anioł cz.1 rozdział 6

Dodał/a: Kiaraah 2018-10-17 20:58:17 czytano 389 razy

Obudziła się owinięta kocem pod drzwiami. Od razu przypomniała sobie wczorajszą kłótnię. Postanowiła wyjść jeszcze na chwilę. Wstała cichutko i otworzyła drzwi. Zobaczyła że Alex śpi na kanapie w salonie. Przeszła obok nie budząc go i wymknęła się.
-No…To może małe “zakupy”. Choć nie można tego nazwać zakupami (…)

śmierć banalna

Dodał/a: elisabeth bennet 2018-05-21 22:17:43 czytano 2406 razy

Wstałem wcześnie. Obudził mnie być może poranny śpiew ptaków albo po prostu się już wyspałem i nie potrzebowałem więcej snu. Byłem zadowolony z życia, nastawiony do świata pozytywnie, bez zastrzeżeń. Lubiłem wypić wczesną kawę w moim ulubionym kubku z zielonym drzewem. Lubiłem zamyślać się patrząc przez okno jak wiatr porusza liśćmi jabłoni i śliw. Lubiłem też odgłos w oddali, wydwany przez pociąg. Tego dnia też zamarzyłem się przed wyjściem do szkoły, patrząc na rozmazane  (…)

cierpki posmak pigwy

Dodał/a: edmunddantes 2018-05-21 20:13:13 czytano 1502 razy

Pewnego dnia obudziłem się szczęśliwy jak nigdy dotąd. Wiedziałem, że dzisiejszy dzień będzie nudny i szary jak tysiące innych dni. Czułem, że jak tylko wstanę, pokłócę się o coś z Mamą. Wiedziałem, że nie zdążę zjeść śniadania przed wyjściem. Ale mimo wszystko czułem się SZCZĘŚLIWY. Zabawne, zazwyczaj budzę się z nastawieniem, że nic mi dzisiaj nie pójdzie. Wolno wstałem z łóżka i przeciągnąłem się. Poszedłem umyć zęby. Chowając szczoteczkę zayważyłem, że przez noc przybyło mi parę piegów (…)
Uwikłana. Wstęp

Dodał/a: Paula17 2017-10-14 17:43:02 czytano 717 razy

Biegnę, nie oglądając się za siebie. Mam tylko trzysta metrów przewagi. Muszę wytężyć moje wszystkie mięśnie, od tak dawna nie używane… W głowie słyszę wciąż i wciąż błagalny ton głosu ojca, który powtarzał: ,,Zabijcie mnie, ale moją małą córeczkę zostawcie w spokoju…” Naraził się górze, a teraz płacę za to ja… (…)

Basia

Dodał/a: Kolorowa1232 2017-09-17 14:36:23 czytano 7894 razy

Nadal w uszach słyszę ten głos, głos który przekazał mi tą straszną wiadomość. Głos który powiedział przykro mi Basia nie żyje.
To był szok byłem wściekły na tego lekarza miałem ochotę go uderzyć, dlaczego On jej nie pomógł? pomyślałem.
Straciłem jedną z osób którą najbardziej kochałem. Moja wściekłość w sekundę przerodziła się w żal, nie wiedziałem co zrobić chciało mi się płakać (…)

Urodziłam się jako menopauza

Dodał/a: Vena 2017-09-02 20:25:25 czytano 1105 razy

Urodziłam się jako menopauza. Tak. Mama pomyliła objawy ciąży z moją pierwszą misją: “Wydostań się na świat!”. Nie przywitano mnie brawami. Nie płakano ze wzruszenia. Raczej z powodu obaw i lęku. Mój brat ma wadę genetyczną. Bano się, że i ja będę chora. Ale jestem cała i zdrowa. Gdybym tu postawiła kropkę ta historia nie byłaby niczym niezwykłym, czy nawet zbytnio smutnym. Bo życie zaczęło się później. Z racji tego, że z  (…)

Gdy Cię nie ma

Dodał/a: Vena 2017-08-29 14:55:25 czytano 2093 razy

Promienie słońca próbowały wbić się do środka przez szczelne zasłony. Jednak i one w końcu uległy. Jej serce nie. Leżała, wpatrując się w sufit, jakby miała odnaleźć tam sens życia. Te cztery ściany wiedziały o niej więcej niż niejeden człowiek. Może dlatego, że w samotności nie przybieramy żadnych masek. Nie wstydzimy się swojej zwykłości, nie staramy się być oryginalni. W lustrzanym odbiciu nieskazitelnie czyści lub (…)