Opowiadania w kategorii Inne

“Inne”

RAPED cz.1

Dodał/a: DaroQueen 2018-08-08 19:22:13 czytano 1482 razy

Od tamtej sytuacji mineło kilka dni. Co opowiadać. Oddaliliśmy się od siebie, ja wraz z Mateuszem. Kocham go ale…ale nie chce czuć dotyku męszczyzny. Oby on ze mną tylko nie zerwał, błagam. Ci faceci, zaczepiają mnie caly czas. Mam juz tego wszystkiego dość. Chodzić kilka godzin po szkole w strachu, że zostaniesz skrzywdzona po raz drugi. To straszne. Moja przyjaciółka, Oliwia, cały czas się mnie wypytuje co się stało. Chce jej powiedziec…bardzo, ale się boje. Bardzo się boje. Po około 15  (…)

Randka z wampirem- Wznowienie

Dodał/a: Aga.B 2018-07-16 20:57:49 czytano 453 razy

Witam, na początek chcę przeprosić wszystkich czytelników za nagłe przerwanie historii ,,Randka Z wampirem”. Powodem mojego “odejścia” była praca nad książką, która wymagała niestety mnóstwo czasu, do tego dochodziła także nauka i problemy osobiste (…)

INFO

Dodał/a: DaroQueen 2018-07-02 17:39:36 czytano 342 razy

UWAGA! Moje poprzednie opowiadania strasznie mnie męczyły. WIEC OFICJALNIE ZAMYKAM WSZYSTKO CO DO TEJ PORY NAPISALAM. Mam pomysł na coś nowego, coś co będę chciała pisać i mam nadzieje, że nie macie nic przeciwko temu. Za pisanie biorę się już dziś lecz niewiem jeszcze kiedy dodam prolog. Liczę na was i na to, że chetnie  (…)

Historia Neli CZ 15 Poszukiwań czas start

Dodał/a: Juleka 2018-06-18 14:50:07 czytano 406 razy

Nela otworzyła powoli oczy nie za bardzo zdając sobie sprawę gdzie się znajduje. Ktoś pogłaskał ją po włosach i dziewczyna uśmiechnęła się mimo woli. – Dawid? Od jak dawna tu leżę? – zapytała cicho. – Od wczorajszego wieczora. Wpadłaś mi dosłownie w ramiona księżniczko!- zaśmiał się rozbawiony. Dziewczyna uśmiechnęła się lekko odgarniając włosy do tyłu. – Przyszykuję się i możemy zaczynać śledztwo – wygramoliła się spod kołdry i ruszyła do łazienki. – Nie wiem jak ty, ale ja najpierw liczę na jakieś (…)

Historia Neli CZ 14 Wyjazd

Dodał/a: juleka 2018-06-15 15:06:54 czytano 340 razy

Na lotnisku załatwili najważniejsze formalności by po chwili zasiąść w samolocie i móc rozkoszować się lotem. Wkrótce wylądowali na lotnisko w Kalifornii skąd zamówili taxi, które zawiozło ich do hotelu. Po zameldowaniu się i rozpakowaniu przyszła pora na zjedzenie drobnego posiłku. Tego samego dnia para postanowiła nie opuszczać hotelu tylko skorzystać z jego luksusowych atrakcji. Wieczorem rozmawiali o tym co dalej będą robić.- Moim zdaniem twojego ojca trzeba poszukać w  (…)

mroźne obserwacje

Dodał/a: monikoss 2018-06-15 13:06:05 czytano 439 razy

Jest chłodny zimny wieczór. Patrzę przez okno i widzę śnieg. Śnieg jest wszędzie, na ulicy z wysypanym na nim piaskiem, na maskach kolorowych samochodów, w których jest ciemno, wyglądają na zaniedbane, a niektóre nawet na bogatych właścicieli. Samotne samochody pogrążone w blasku oświetlanych lamp. Właściele nie zdają sobie sprawy, że rano będą musieli zeskrobywać śnieg z szyb, to jak niekończąca się praca – rano zeskrobują śnieg, wieczorem zostawiają auta na parkingu i kolejnego ranka  (…)

Historia Neli CZ 13 Postanowienie wielkiej wagi

Dodał/a: Juleka 2018-06-11 18:49:33 czytano 279 razy

Nela wyrwała się Dawidowi i wbiegła do kuchni Taehyungów z impetem. W ręku ściskała urywkę z gazety przedstawiającą owy artykuł o morderstwie jej matki. Kinga spojrzała na nią zaskoczona, a Nela tylko posłała jej nienawistne spojrzenie. – Jak Pani śmiała tak bezczelnie mnie okłamać?! Jak Pani śmiała nazywać się kiedykolwiek przyjaciółką mojej mamy?! Dlaczego?! – Drżące z wściekłości ciało dziewczyny przerażało Kingę. – Nelu, dziecko o co Ci chodzi?- szepnęła zdruzgotana. – O to! – turkusowo (…)

Historia Neli CZ 12 Para i nowe fakty 2

Dodał/a: juleka 2018-05-29 16:59:18 czytano 297 razy

(…) Zamordował on Panią J. Nowak. Policja przeprowadziła śledctwo (…) Wynikiem śledztwa okazała się sytuacja, z Panem N. Nowakiem, który w wyniku nielegalnego hazardu podpadł szajce. Pan Nowak wyjechał do Californi przed mediami. W sprawie w sądzie wyszło (…) Tak więc zrobił to jedynie dla córki i zmarłej żony. Pani Nowak zmarła w wyniku krowotoku spowodowanego przez kulę. Mała córeczka Nowaków Nela została oddana do domu dziecka. Zapraszał na (…)

Historia Neli CZ 11 Para i nowe fakty 1,2

Dodał/a: Juleka 2018-05-28 17:07:39 czytano 317 razy

Był późny lipcowy wieczór , kiedy po starych schodach w domu Taehyungów przemknęła postać. Weszła do pokoju na poddaszu i położyła coś na łóżku. Coś, a raczej kogoś. Była to Nela, która zasnęła, kiedy oglądali razem gwiazdy. Brunet popatrzył na nią z czułością. Tak bardzo kochał tę małą istotę, którą niósł przed chwilą na rękach. Wyszedł powoli z pokoju (…)