Najczęściej komentowane opowiadania

Zobacz najczęściej komentowane opowiadania w serwisie Quku.org

Historia nieszczęśliwej miłości.

prawdziwa miłość
chłopak:kochanie musimy porozmawiać
dziewczyna:co masz na myśli
chłopak:stało się coś bardzo ważnego…
dziewczyna co się stało?Czy to coś przykrego?
chłopak:nie chcę cię ranić kochanie (…)

Szkolna miłość (prawdziwa historia)

Mam na imię Karolina i mam 14 lat o na 16. opowiem wam historie o której chciałbym żęby zadna dziewczyna nie popełniła takigo błedu jak JA.Imiona w tekście zostały zmienine, ponieważ nie chcę żeby te osoby, które występują w tekście miały do mnie pretensje.  (…)
Od nienawieści do…miłości? cz 35 OSTATNIA

Jeśli chodzi o moich teściów, to cóż…wiele się nie zmieniło. Władysław Kamiński nadal patrzy na mnie wilkiem, ale zupełnie to ignoruję. Natomiast wcale nieźle dogaduję się z jego żoną. Pani Małgorzata odwiedza mnie i syna przynajmniej raz na tydzień i daje cenne wskazówki za które jestem jej wdzięczna. Od czasu do czasu wspomina coś o wnukach….ale na razie z Krzyśkiem nie planujemy powiększać rodziny. (Choć on chyba ma na ten temat trochę inne zdanie). Może (…)

pokaż jak mnie kochasz cz. 58

Kolejną wizytę miała już na początku maja. Musi się teraz przygotować do poinformowania rodziców o ciąży, a przede wszystkim musi zadzwonić do Huberta za nim zadzwoni do rodziców. W końcu mu obiecała, że on pierwszy się dowie. Kamil już na nią czekał.
– Porobiłaś badania? – podał jej reklamówkę ze świeżymi rogalikami
– Tak, wczoraj (…)

Miłośc w Hogwarcie rozdział 9

Chłopak posłusznie wykonał polecenie przyjaciela i oboje wyminęli nas rzucając spojrzenie Bazyliszka.
– Oliver- zwróciłam się do chłopaka- powiedziałam ci, że nie chcę żeby wiedzieli. Dlaczego to zrobiłeś?
– Przepraszam. Po prostu nie wytrzymałem kiedy ten rozpieszczony dzieciak nazwał cię szlamą (…)

Gwałt

Jestem Ania. Mam 15 lat. Wracałam wtedy z imprezy. Poczułam wtedy ucisk w piersiach. Chłopak z imprezy który mnie nie kręcił uśpił mnie. Obudziłam się przywiązana do łóżka w wyzywających ciuchach. Przestraszyłam się. To ta sama twarz. On powiedział, że będę tylko jego i nikt o niczym się nie dowie. Mówił, że tego chce. A ja nie chciałam. Rozerwał mi bluzkę, a następnie stanik. Obmacywał mnie. On rozebrał się do naga (…)
Nauczyciel i mroczna cz.1

Nauki ścisłe nigdy nie były moją mocną stroną, dlatego po straconym roku w technikum informatyczno-matematycznym, dzięki wstawieniu mojej mamy mogłam przenieść się na moje wymarzone technikum fotograficzne. Gdy dowiedziałam się, że mnie przyjęli byłam wniebowzięta! W końcu będę uczyła się o tym co kocham. Jedyną rzeczą, która mi się nie uśmiechała była taka, że idę tam do 1 klasy i będę siedziała w klasie z rok młodszymi, ale mam nadzieję, że nie będzie tak źle jak to sobie wyobrażam. (…)

Najgorsze 15 mint mojego życia przez gwałt

24 lipca 2012 roku mój chłopka zaprosił mnie na działkę jego kolegi Adriana (19 l.) , gdy już tam dotarliśmy Maciek (18 l.) bo tak nazywał się mój chłopak i jego 2 kolega Dawid (19 l.) postanowili pujść po jakieś jedzienie i picie . Ja i Adrian byliśmy kiedyś razem zerwałam z nim ponieważ nic do niego nie czułam pozatym poznałam Maćka .
Adraian w pewnej chwili zapytał mnie : Dlaczego ? nie rozumiałam o co mu chodzi zapytał ponownie : Dllaczego (…)

polaż jak mnie kochasz cz. 69

Jechał taksówką do domu, chociaż tak naprawdę wiedział, że już nie długo go opuści. Jeszcze kilkanaście godzin temu przytulał się Blanki a teraz już jest we Włoszech i w głowie układał krótkie i treściwe przemówienie dla rodziców, że rezygnuje z funkcji prezesa. Chciał to załatwić jak najszybciej i wracać do Blanki. Nie mógł patrzeć na jej łzy kiedy żegnał się z nią na lotnisku. Wysiadł z samochodu i szybkim krokiem  (…)

Smutna historia o miłości

One miały przyjaciela z zagranicy oraz stąd, polaka. Znałam tylko jednego ponieważ miałam okazje go spotkać. Nadszedł sylwester. Zostałam sama. Oni się spotkali. Wciąż pamiętam dzień kiedy siedziałam u niej, a ona zbierała się do wyjścia. Sylwester minął do tej pory go wspominają, a ja za każdym razem czuje mocny ucisk obok serca. Byłam na skraju załamania. Miałam już najgorsze myśli. Tej nocy  (…)