samo życie

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “samo życie”

ŚWIATY DWA sezon 3 ROZDZIAŁ CZWARTY

Dodał/a: Żan 2016-01-25 07:57:15 czytano 886 razy

Jak wróciłem do siebie, napisałem dziewczynie wiadomość o treści – “Możesz spać spokojnie” i do tego dołączyłem buziaka. Odpisała taką samą słodką minką i na tym się skończyło. Jutro czeka mnie szkoła, więc jeszcze się spakowałem, by nie robić tego rano. Dziwnie tak jest wczuwać się w życie dorosłego, a z drugiej strony być takim mało doświadczonym uczniem. W szkole już chyba wszyscy wiedzą że mam dziecko z Elizą (…)

On, Ona, On cz.11

Dodał/a: navix 2013-12-14 08:09:29 czytano 5813 razy

Odwróciłam się i odeszłam do mojego pokoju. On stał krzyczał moje imię i słowo przepraszam. To nic nie dało. Kropelki po moich policzkach płynęły jeszcze szybciej. Nie umiałam się powstrzymać. Trzasnęłam drzwiami. Położyłam się na łóżku. Łkałam jak małe dziecko. Co On sobie o mnie myśli. To mój chłopak. Wiem, że może po alkoholu nie panuje nad sobą, ale jak może mi nie ufać. Jak mógł mi to wykrzyczeć w twarz ? Rozległo się pukanie do drzwi mojego pokoju. Tego się spodziewałam (…)
On, Ona, On cz.10

Dodał/a: navix 2013-09-28 21:08:14 czytano 4638 razy

Zeszliśmy z parkietu . Tym razem wzięłam dosyć mocnego drinka. Potem znów potańczyliśmy. Już lekko wirowało mi w głowie. Paweł wziął mnie pod rękę, wyprowadził z klubu i oznajmił, że jedziemy do domu. Nie opierałam się. Stanęłam przed autem i wyciągnęłam z torebki paczkę papierosów. Wzięłam jednego i zaczęłam palić. Chłopak do mnie podszedł. Powiedziałam do niego ‘ Dawaj palimy na studenta.’. Nic nie odpowiedział. Wziął dużego bucha, przytknął usta do moich. Wypuściłam dym (…)

On, Ona, On cz.9

Dodał/a: navix 2013-08-29 20:25:14 czytano 4607 razy

Widziałam w jego oczach delikatne łzy, które ukrywał.Posiedzieliśmy chwilę, potem poszedł. Ja musiałam się uczyć na nieszczęsną kartkówkę z niemieckiego. Po godzinie i tak już nie wytrzymałam i poszłam na facebooka. Zobaczyłam, że Darek oznaczył mnie jako swoją dziewczynę. Zrobiłam to samo i oznaczyłam Go jako chłopaka. Oczywiście zaczęło się … pełno komntarzy, lajków… Miałam tego dosyć i postanowiłam się położyć. Nie mogłam zasnąć. Cały czas myślałam o tym co (…)

On, Ona, On cz. 8

Dodał/a: navix 2013-07-17 22:28:06 czytano 5126 razy

Posiedzieliśmy jeszcze chwilę, potem Darek poszedł. Ja wzięłam się za naukę, bo miała być kartkówka z niemieckiego następnego dnia. Nagle usłyszałam dźwięk pukania do drzwi. Pomyślałam, że do Darek czegoś zapomniał i się wrócił. Ale w drzwiach stał Paweł z bukietem kwiatów.
Zaprosiłam Go do środka, dałam mu sok do picia. Wtedy On powiedział (…)

On, Ona, On cz. 7

Dodał/a: navix 2013-07-05 18:13:32 czytano 4851 razy

Poszłam pod klasę, w której mieliśmy mieć następną lekcje. Zastanawiałam się co mu powiem i kim jest ta laska, z którą stał. Zadzwonił dzwonek, a ja nie przerywałam myślenia ani na chwile. Kolejna lekcja wgapiania się w okno i nie słuchania nauczycielki. Byłam zbyt zdenerwowana, żeby myśleć o tym co mówi pani od geografi. Bałam się, nie wiedziałam jak Darek się zachowa, jak zareaguje. Nareszcie lekcja  (…)
On, Ona, On cz. 6

Dodał/a: navix 2013-06-11 21:31:38 czytano 5710 razy

Usiadłam koło pierwszego lepszego wolnego stolika. Moment potem zobaczyłam chłopaka niosącego dwa drinki w moją stronę . Dosyć szybko Go wypiłam. Postanowiłam, że pójde potańczy. Paweł nie chciał. Siedział i zamówił kolejny alkoholowy napój. Piotem następny i następny. W pewnym momencie zobaczyłam Go na parkiecie, obok mnie. Potańczyliśmy trochę. Podobało mi się jak tańczył. Co prawda był trochę podpity (…)

On, Ona, On cz. 5

Dodał/a: navix 2013-06-07 22:11:52 czytano 5295 razy

Zapytała czy jestem głodna. Zjadłam obiad. Wtedy do kuchni wszedł tata i pocałował mnie w czoło. Po krótkiej rozmowie z nimi dowiedziałam się że wyjeżdżają na 2 tygodnie za granice załatwiać interesy. Postanowili zostawić mnie samą. Poszłam do swojego pokoju. W tamtej chwili dostałam smsa od Pawła ‘ Hej :* może wyjdziemy gdzieś dziś ? Co powiesz na kino ? ‘ Nie sądziłam, że On tak szybko się pozbiera, nie mogłam (…)

On, Ona, On cz.4

Dodał/a: navix 2013-05-16 16:33:04 czytano 5677 razy

Weszliśmy do środka. Oprowadziłam Go po domu i pokazałam mój pokój. Ostatecznie zaprosiłam mojego przystojnego gościa do salonu, gdzie znajdował się telewizor, który był bardzo ale to bardzo duży. Nalałam mu soku i usiadłam na kanapie obok niego. Oglądaliśmy film. W pewnym momencie On przybliżył się do mnie i zaczął całować mnie po szyi. Odgarnęłam włosy na jedną stronę, aby mu nie przeszkadzały. Było to dla  (…)

On, Ona, On cz. 3

Dodał/a: navix 2013-05-09 14:14:17 czytano 5922 razy

Jestem Paweł mam 18 lat i jestem w 2 klasie szkoły zawodowej. Od już kilku dobrych lat mieszkam w małej miejscowości. Przeniosłem się z miasta. Miałem już wiele dziewczyn. Obecnie chodzę z 18 letnią Elizą. Bardzo mi na niej zależy Spotykamy się w miarę możliwości jak najczęściej możemy. Mieszkamy daleko od siebie. Przyjaźnię się z Mariną (…)


123»