Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Wypowiedź starego Indianina

Nie interesuje mnie, jak zarabiasz na życie. Chcę wiedzieć, za czym tęsknisz i o czym ośmielasz się marzyć wychodząc na spotkanie tęsknocie swego serca.
Nie interesuje mnie ile masz lat. Chcę wiedzieć, czy dla miłości, dla marzenia, dla przygody życia zaryzykujesz, że wezmą cię za (…)

Drzewka

Pewnego razu, na wzgórzu, rosły sobie trzy drzewa. Rozmawiały one o swoich marzeniach i nadziejach, kiedy pierwsze z nich powiedziało: “Mam nadzieje, że pewnego dnia będę skrzynią, w której trzymane będą klejnoty. Będę wypełnione złotem, srebrem i cennymi klejnotami. Będę mogło być ozdobione rozmaitymi rzeźbami i każdy będzie mógł (…)
Kochałam go a on mnie zgwałcił …

Wszystko zaczęło się na weselu mojej siostry (Natalki) . Natalka (21) i Łukasz (24) bardzo się kochają i pasują do siebie . Ale nie tylko dla tego się żenią . Żenią się ponieważ spodziewają się dziecka . Fajnie będę ciocią =) . Ok … Ale przejdźmy do rzeczy . Gdy wszyscy się bawili ja siedziałam i popijałam sok wiśniowy . Nagle podszedł do mnie chłopak , przedstawił się , imię jego to Kuba (18) . Zaprosił mnie do tańca  (…)

Szkolna miłość (prawdziwa historia)

Mam na imię Karolina i mam 14 lat o na 16. opowiem wam historie o której chciałbym żęby zadna dziewczyna nie popełniła takigo błedu jak JA.Imiona w tekście zostały zmienine, ponieważ nie chcę żeby te osoby, które występują w tekście miały do mnie pretensje.  (…)

Smutna historia o miłości

One miały przyjaciela z zagranicy oraz stąd, polaka. Znałam tylko jednego ponieważ miałam okazje go spotkać. Nadszedł sylwester. Zostałam sama. Oni się spotkali. Wciąż pamiętam dzień kiedy siedziałam u niej, a ona zbierała się do wyjścia. Sylwester minął do tej pory go wspominają, a ja za każdym razem czuje mocny ucisk obok serca. Byłam na skraju załamania. Miałam już najgorsze myśli. Tej nocy  (…)

Poczuj Miłość Rozdział 24 Mój Pierwszy Raz

Rzuciłam go na łóżko, co kompletnie zbiło go na moment z tropu. Ale kiedy po chwili rzuciłam się na niego, powoli zaczęło do niego docierać co wyprawiam. Moje rozpuszczone włosy chowały jego anielską twarz kiedy zaczęłam go namiętnie całować. Boże, strasznie mi go brakowało. Oczywiście odwzajemnił pieszczoty, całując jeszcze zachłanniej. Jego pocałunki były lekarstwem na moje trudne dni. Logan powoli usiadł żeby (…)
Zdrada

Ilona, jak co roku w lipcu pojechała do sanatorium. Zawszę się jej podobało a szczególnie ludzie, bo było można z nimi normalnie porozmawiać prawie o wszystkim, lecz tym razem było inaczej. Trafiła do pokoju z 5 dziewczynami, które nie za bardzo chciały się zaprzyjaźnić. W tym sanatorium Ilona była już 10 raz, więc wszystko doskonale znała i wszystkich z pielęgniarek i z wychowawców. Przez pierwszy dzień chodziła wszędzie sama aż do wieczoru. Po kolacji pierwszego dnia przyjazdu zawsze jest zbiórka dla wszystkich. Ilona weszła na świetlice i  (…)

Opowiadanie z życia wzięte

Duża część mojej klasy jechała na wycieczkę do Wa-wy. Ja nie pojechałam i musiałam iść na lekcje do innej klasy. Od tego wszystko się zaczęło. Pierwszego dnia poznałam tam dużo koleżanek i chłopaka którego wcześniej nie znałam. Dużo się mu przyglądałam aż wreszcie napisałam do niego liścik czy moglibyśmy pogadać na przerwie. Drugiego dnia cały czas nie odstąpił mnie na krok, cały czas chodziliśmy wszędzie razem. Na lekcjach zawsze siedziałam za nim z koleżanką i pisaliśmy liściki. Trzeciego dnia podał mi swój numer, i się spotkaliśmy. Tam powiedział mi że się  (…)

Smutna Miłość

Był zimny wieczór. Julia wracała z pracy. Jak zwykle późno, zmęczona i sama… To, że szła o niebezpiecznej porze przestało ją przejmować… Myślami była daleko, poza granicami swojego miasta, tam gdzie wracają najskrytsze marzenia o wielkiej miłości. Sądziła, że nowa praca wszystko zmieni. Ona nadal pamiętała swojego byłego chłopaka (…)

Zboczony nauczyciel

Do naszej szkoły przyszedł nowy facet od informatyki.Świeżo po studiach,przystojny,zabawny. Wszystkie dziewczyny traciły dla niego głowę.Ja też.Olewałam informatykę wcześniej bo w sumie nie była mi do niczego potrzebna.Do liceum chciałam iść na profil humanistyczny więc dokładne opracowanie komputera nie było konieczne.Teraz za wszelka cenę starałam się pokazać jak mi na tym przedmiocie zależy.Przykładałam się do wszystkich banalnych prac i tworzyłam swoje arcydzieła.Marcin ( nasz nauczyciel ) nie szczypał się ze stawianiem szóstek.Wszyscy bardzo go  (…)