Opowiadania w kategorii Chcę się wygadać

Chcesz się wygadać. Masz problem? Nie masz problemu? Potrzebna Ci pomoc?
A może chcesz się zwierzyć, pochwalić albo pożalić i nie masz komu? Zrób to tu.
Podziel się tym, co leży Ci na sercu!

Dziwna sytuacja – proszę, pomóżcie mi to zrozumieć

Dodał/a: siedmiostrunna 2019-11-16 22:36:37 czytano 442 razy

Cześć. Sytuacja, w której jakiś czas temu się znalazłam jest (przynajmniej moim zdaniem) dziwna i niecodzienna. Zanim Wam ją przedstawię, muszę zrobić krótki wstęp. Zatem: w tej historii są dwie osoby. Pierwszą jestem ja, a drugą chłopak, którego kojarzę z zeszłego roku (chodziłam z nim na jeden dodatkowy przedmiot). Nigdy nie rozmawialiśmy, nie witaliśmy się na korytarzu. Jest ode mnie o rok starszy. I we wrześniu do mnie podszedł. Rozmowa (…)

Zastój

Dodał/a: Elfie 2019-07-27 22:25:29 czytano 246 razy

Dwa lata. Dwa lata minęły odkąd widziałam jego twarz. Nie kocham go już od długiego czasu – wiem o tym. On o tym wie, wszyscy to wiedzą. Aczkolwiek do pierwszej miłości pozostaje niesamowity sentyment, niewytłumaczalny. Tak bardzo go nienawidzę, cholera, tak bardzo. A nadal, jak tylko usłyszę jego imię, usłyszę jego głos, wiecie, aż mam ciarki. I wiem, że był okropną osobą, przynajmniej dla mnie, ale…. ale właśnie, czemu był tak okropny dla mnie (…)
Tęsknota za ideałem

Dodał/a: Takietam 2019-07-11 23:55:54 czytano 361 razy

Po tych słowach zastanawiałem się czy jej nie pocałować. Jednakże ona dalej miała chłopaka, a ja nie chciałem byc powodem dla którego ona zniszczy związek. Usiedliśmy sobie na trawie cały czas sie przytulając. Opowiadaliśmy sobie historie których nikomu nigdy bym nie powiedział. Niestety trzeba było się już żegnać. Była już 4.30 nad ranem a ona miała pilne sprawy następnego dnia. Na pożegnanie przytuliłem ją tak jakbym miał już jej nigdy nie  (…)

FAŁSZYWY PRZYJACIEL

Dodał/a: ta_nieznajoma 2019-05-11 16:01:59 czytano 389 razy

Cześć! Chciałam podzielić się z Wami moją historią z (czyt.dawnym) przyjacielem. Mam 14 lat i dotąd miałam wokół siebie pełno przyjaciół. Jeden z nich, Kuba, bardzo utkwił w mojej pamięci, poprzez nieprzyjemne zachowanie wobec mnie. Nasza znajomość zaczęła się w 6 klasie, w wakacje, kiedy zaczęliśmy spędzać ze sobą dużo czasu. Wszystko między nami było w jak najlepszym porządku, wspaniale się dogadywaliśmy i zawsze mogliśmy na  (…)

Czasem mam ochotę

Dodał/a: My Name Is Secret 2019-01-05 20:47:07 czytano 863 razy

Hej, nazywam się MNIS(my name is secret😗). Mam prawie 15 lat, 7 rodzeństwa, gdzie 3 siostry są już zamężne a jedna ma 2 piękne córeczki. Chodzę do szkoły gimnazjalnej, z nakładem na język niemiecki(6h w tygodniu). Od pół roku zaczęłam grać w grę komputerową i wtedy moi rodzice stali się dla mnie tak jakby… surowi. Tak nagle. Zaczęli zwracać uwagę na to jakie mam oceny, czy mam posprzątane w pokoju. Mój młodszy brat mógł siedzieć od rana do wieczora, a gdy ja weszłam tylko na (…)

Proszę o pomoc!

Dodał/a: Łza 2019-01-02 21:17:43 czytano 510 razy

Cześć, chcę tu przedstawić sytuację, w której się znalazłam. Proszę wszystkich, którzy będą to czytać o komentarze i udzielenie dobrej rady, bo nie wiem Co mam zrobić.
Zatem: W listopadzie zapisałam się na dodatkowe lekcje języka francuskiego, jestem w 8 klasie, a na zajęciach byli sami licealiści (szkoła, do której chodzę, to połączone z gimnazjum/podstawówką liceum). Bardzo polubiłam pewnego niebieskookiego maturzystę, który okazał się bardzo sympatyczny i miły. Chciałabym jednak, żeby nie (…)
Smutna historia

Dodał/a: zranione_uczucia 2018-12-12 22:54:33 czytano 429 razy

Nigdy nie miałam chłopaka. Nigdy się nie całowałam.
Przez całe moje ówczesne życie zastanawiam się co jest ze mną nie tak?
Nigdy nikt nie powiedział mi, że jestem brzydka, więc zasadniczo nie miałam o sobie takiej opinii.
Postrzegałam siebie zawsze za zwykłą, zupełnie przeciętną dziewczynę (…)

Dla Mojej idolki z quku!

Dodał/a: Nela forever 2018-05-28 18:31:15 czytano 320 razy

Inspirujesz mnie każdego dnia,
Twoje opowiadanie siłę mi da!
Gdy patrzę na TWE serie 2,
I na 3 rozwijającą się, (…)

Sens Życia

Dodał/a: Weronika 2018-05-02 23:05:02 czytano 415 razy

Życie to tylko życie rodzimy się dorastamy większość zakłada rodziny i żyje szczęśliwie. Mam 15 lat i w takim wieku może się wydawać “dzieci” mało wiedzą, ale tak naprawdę ja sądzę że to błędne stwierdzenie. Dzisiaj obok mojego domu mężczyzna miał wypadek na motorze i niestety nie przeżył. Nie znałam go ani nie widziałam wypadku ale przejeło mnie to .Uświadomiłam sobie czym jest życie w ułamku sekundy stracił wszystko nigdy nie zobaczy swojej rodziny nie napije się kawy (…)

Uzależniona

Dodał/a: Uzależniona 2018-02-27 17:46:04 czytano 916 razy

Około dwoch lat temu zaczełam robić sobie zdjecia. Na początku były to zdjecia w ubraniu z czasem bez , w bieliźnie i bez niej. Robiłam mnostwo zdjec ktore po jakims czasie wyslalam kilku osobom , poznanym przez gg i mojemu bliskiemu przyjacielowi ktoremu takie zdjecia wysylalam regularnie przez jakis czas. Na zdjeciach nigdy nie pokazywalam twarzy , uzaleznilam sie od komplementow od tylu milych slow czulam sie atrakcyjna , kiedy slyszalam ze jestem piekna czulam sie bardzo pewna siebie (…)