szczęście

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “szczęście”

Jest nadzieja.

Dodał/a: angie 2019-08-07 23:45:46 czytano 412 razy

Życie przynosi nieoczekiwane zwroty. Nikt nigdy nie wie, który etap będzie jego ostatnim. Jeszcze parę lat temu, ta smutna, z ciemnymi blond włosami dziewczyna modliła się o skrócenie jej cierpień. Była przekonana, że stoi w kolejce do śmierci, od środka dawno martwa. Nic się nie układało. Problemy rodzinne tak bardzo dotknęły jej serca, że stało się czarne, a ona powoli zaczynała gasnąć, przez co traciła też przyjaciół i znajomych, nie potrafiła już  (…)

Tęsknota za ideałem

Dodał/a: Takietam 2019-07-11 23:55:54 czytano 342 razy

Po tych słowach zastanawiałem się czy jej nie pocałować. Jednakże ona dalej miała chłopaka, a ja nie chciałem byc powodem dla którego ona zniszczy związek. Usiedliśmy sobie na trawie cały czas sie przytulając. Opowiadaliśmy sobie historie których nikomu nigdy bym nie powiedział. Niestety trzeba było się już żegnać. Była już 4.30 nad ranem a ona miała pilne sprawy następnego dnia. Na pożegnanie przytuliłem ją tak jakbym miał już jej nigdy nie  (…)
Cyrograf rozdział l

Dodał/a: Little One 2018-11-14 20:50:52 czytano 672 razy

Szłam sobie przeszczęśliwa. Koncert, Nasza Kapela, strefa Vip i kulisy z nimi. Myślałam o tym wszystkim gdy nagle zorientowałam się że jakoś dziwnie pusto na tej uliczce. Od czasu do czasu przewinie się jakaś osoba. Zlekceważyłam to i zaczęłam myśleć o tym co może się stać po koncercie. Przypomniały mi się słowa Rozy.
-Na pewno wrócimy jak zawsze naszą ścieżką. Ja odłączę się pierwsza jak zawsze. Zostaniecie sami. Aż staniecie niedaleko twojego domu, zatrzymacie się (…)

Prawdziwa historia mojego życia cz.1

Dodał/a: zaskoczona 2017-08-10 22:04:39 czytano 1259 razy

Zastanawialiście się w ogóle czym jest ta pieprzona miłość ?…Przecież każdy z nas ma niby przydzieloną tą swoją drugą połówkę , więc dlaczego trafiamy ciągle na nieodpowiednich ludzi w naszym życiu ? Mało razy mieliście tak , że zakochaliście się tak poważnie , tak na maxa i myśleliście , że to ten/ta na zawsze ? No nie wiem może tylko ja mam takie pieprzone szczęście . Nie chce pisać tutaj tylko o tym jakie to chore uczucie . Chce (…)

Nie opuszczę Cię.. cz.1

Dodał/a: Olczi.taktoja 2017-04-10 19:46:21 czytano 1740 razy

Andrzeja poznałam w piątej klasie. Pamiętam kiedy przyszłam do szkoły i dowiedziałam się że do mojej klasy dojdzie nowy uczeń. Byłam bardzo zaskoczona bo miesiąc wcześniej doszedł inny chłopak Piotrek. Tego dnia wszyscy byli bardzo ciekawi Andrzeja. Kiedy tylko wszedł do mojej klasy od razu poczułam coś do niego. Nie mogłam oderwać od niego wzroku. Był ładny i wydawał się spokojny. Do czasu… Kiedy zaczął  (…)

Jak to jest być kochanym

Dodał/a: NYxi 2017-02-19 10:38:16 czytano 577 razy

Jak to jest być kochanym? Tego nie wiem. Myślę ze miłość nie zaistniała narazie w moim życiu. Z rodziną mało okazujemy sobie miłość, mało spędzam z nimi czasu. Można by powiedzieć że ich wcale nie znam. Nie to że ukrywam się w swoim pokoju, bo tak nie jest. Po prostu nie ma mnie w domu, dom jest dla mnie jak hotel. Ale ja wcale nie potrzebuje miłości. Dobrze mi jest byc samotną. Wolała bym być chyba sama na tym świecie (…)
Bezwarunkowa miłość – One Shot

Dodał/a: Szczęśliwie Zakochana 2016-12-16 18:47:13 czytano 762 razy

Eliza kazała mu ukraść bardzo drogi naszyjnik z galerii. Jego najdroższa przyjaciółka odradzała mu ten pomysł ale jak zawsze nie posłuchał się jej. Dlaczego? Bo to jego największa miłość. Poszedł do galerii i ukradł naszyjnik wskazany przez Elizę. Natępnego dnia przyjechała do niego policja. Postawili mu zarzut kradzierzy oraz kazali zwrócić błyskotkę. Kiedy chłopak odpowiedział że nie może policjanci zakuli go i zabrali dali mu (…)

Miłość silnejsza od śmierci – One Shot

Dodał/a: Szczęśliwie Zakochana 2016-12-16 18:43:40 czytano 705 razy

Od tamtego dnia przez następne 60 lat byli razem i pielęgnowali swoją miłość. W ostatnim dniu ich życia leżeli obok siebie na łóżkach szpitalnych które zsuniete były razem. Lekarze ani pielęgniarki nie miały serca ich rozdzielać w takim momencie bowiem przez całe życie byli razem. I umrzeć też chcieli razem. Jego serce przestało bić o 23.00 jego ostatnimi słowami było “Kocham cię po wieczność”. Ona umarła o 00.00 mając na ustach  (…)

Lekcja życia cz.8

Dodał/a: Szczęśliwie Zakochana 2016-12-16 18:30:42 czytano 700 razy

Wstała gotowa iść zobaczyć co wywołało taką złość w jej brata. Lecz w tym samym momencie Bartek zerwał się z łóżka i podszedł do niej szybkim krokiem. Złapał ją delikatnie w talii i przyciągnął do siebie. Poczuł jej gorące ciało w swoich objęciach. Nagle cały świat stracił dla niego cały sens i znaczenie. Liczyła się tylko ona. Podniósł ją delikatnie i przeniósł na łóżko. Ważyła tyle co piórko. Przewrócił ją na plecy i pocałował  (…)

Lekcja życia cz.7

Dodał/a: Szczęśliwie Zakochana 2016-12-16 18:29:51 czytano 592 razy

Bartek z uśmiechem na ustach wyszedł z kuchni. Starał się zignorować krzyki które dochodziły z zewnątrz. Jednak niepokoiło go to że ten chłopak cały czas gdzieś się kręcił wokół jego Sabinki. Doszedł w końcu do drzwi pokoju i zapukał cicho. Podobnie jak za pierwszym razem. Wszedł powoli do środka. Lecz tym razem został ją siedzącą z laptopem na kolanach pochłonięta była lekturą. Na dźwięk głosu Bartka podniosła  (…)