błąd

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “błąd”

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.25

Dodał/a: Niewidzialna 2015-04-26 11:51:39 czytano 3181 razy

Wszyscy usiedli do stołu i zjedli kolacje rozmawiając o tym jak, im minął dzień. Po kolacji Magda poszła uspać małego. W między czasie Michał wziął prysznic. Mały wyjątkowo szybko zasnął, więc Magda poszła od razu wziąć prysznic. Michał siedział w salonie z butelką wina dziewczyna widząc, że ukochanego nie było w sypialni udała się do salonu, gdzie siedział z rozbrajającym uśmiechem. Usiadła obok i wpatrywała się w niego (…)

Wejdź do środka

Dodał/a: Ariam 2015-02-16 20:13:08 czytano 1214 razy

Masz dwoje drzwi. Jedne białe z namalowanymi kwiatami, kolorowymi zawijasami, ptaszkami. Czuć przy nich zapach wiosny- kwiatów, trawy, owoców… Po prawej stronie masz czarne drzwi. Widnieją na nich błyskawice, zamiast klamki kawałek jakiegoś drewna, gdzieniegdzie jakieś przetarcia, plamy. Pachną mokrym drewnem i w niczym nie przypominają zapachu wiosny. Które wybierasz? Te pierwsze tak? Ale dlaczego (…)
Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.24

Dodał/a: Niewidzialna 2014-12-21 17:01:59 czytano 4379 razy

W końcu zostały wyjaśnione wszystkie sprawy. Magda i Michał nie spieszyli się tak ze ślubem, ale powoli coś tam planowali i może dobrze, że dopiero planowali… Mały musiał zacząć chodzić do zerówki. Nawet ucieszył się, bo tam codziennie mógł bawić się z wieloma dzieciakami. Gracjan szybko się za klimatyzował. Magda od pewnego czasu nie miała miesiączki trochę zaczęła się denerwować, że to znowu ciąża. Ale wolała  (…)

Naiwna ja cz.3

Dodał/a: Nikla0399 2014-12-13 21:47:00 czytano 1734 razy

no to jak pisałam nadal mam tamtą żyletkę. Próbowałam się jej pozbyć ale okazało się, że nie mogę. Nie jestem pewna, czy do niego napisać i mu wyznać prawdę tak jak poradziła mi Paula. Boję się jego reakcji. A pozatym wydaje mi się, że moja miłość do niego zaczyna wygasać. Bo tak jak pisałam w “chcę skończyć” podoba mi się Bartek, z którym mam takie same problemy co z Miśkiem. Ale po prostu tak mi się wydaje bo Michaś jest  (…)

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.23

Dodał/a: Niewidzialna 2014-09-24 18:57:01 czytano 4826 razy

Po kolacji mały szybko usnął Magda zaniosła go do pokoju i okryła kołderką, a następnie wróciła do Michała, który siedział na krześle i uśmiechał się do niej. Dziewczyna westchnęła ze szczęścia, podeszła do niego i usiadła na jego kolanach oplatając swoimi rękoma jego szyje i pocałowała delikatnie jego wargi. Michał wziął ją na ręce i zaniósł do sypialni, gdzie jak każdy może się domyślić do kończyli świętowanie zaręczyn (…)

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.22

Dodał/a: Niewidzialna 2014-08-26 18:46:46 czytano 3670 razy

Magda została w domu a Michał pojechał po małego. Gdy wrócił Magda szykowała kolacje a walizki były pochowane uśmiechnął się a ona odwzajemniła uśmiech a później przywitała się z małym i rozebrała go. Następnie zjedli kolacje, oglądnęli bajkę na dobranoc i mały poszedł spać. A wracając Magda usiadła na kolanach Michała i zaczęła go całować a on ją i tak trafili do łóżka i spędzili kolejną noc pełną namiętności. Magda (…)
Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.21

Dodał/a: Niewidzialna 2014-07-05 10:52:29 czytano 3798 razy

Dziewczyna wzięła torbę i poszła do pracy nie mogła skupić się na niej ciągle była zamyślona. Dobrze, że może wyprowadzić się do swoich rodziców z małym. Michał skończył śniadanie i poszedł do pracy, gdy jego kumpel z pracy zauważył, że Michał jest jakiś nie swój zapytał go, o co chodzi a ten na początku nie chciał o tym mówić dopiero po jakiejś tam namowie zgodził się i opowiedział o tym w co chce go wrobić Milena, musi być ostrożny, by  (…)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.20 OSTATNIA

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-19 11:35:57 czytano 3945 razy

Wszyscy razem usiedli i zaczęli rozmawiać Gabi wyjaśniła trochę ze swoimi rodzicami może nie mieli najlepszych relacji takich jak Alan z własnymi, ale przecież nie mogli skakać sobie do gardeł, a może ich dziecko chciało, by pewnie znać swoich dziadków. Alan był przeszczęśliwy, że powoli się układało. Para znalazła nowe mieszkanie , zaczęli przez resztę kolejnych miesięcy zajmować się przygotowywaniem pokoju dla malca, kupowaniem różnych rzeczy potrzebnych do pełnej opieki nad malcem, czyli (…)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.19

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-17 19:47:36 czytano 3739 razy

Po 30 minutach Kaśka postanowiła wrócić do domu i zająć się swoim synkiem i mężem. Alan został sam i czekał na Gabi nie mógł przestać myśleć o tym co zrobił, przecież mógł tak na nią nie naciskać.. no, ale w końcu miał prawo też wiedzieć ach..Ciągle smsował z siostrą, która pytała czy dziewczyna pojawiła się w domu, bo strasznie się o nią martwiła niestety dostawała odpowiedzi typu” Nie” ”A jak myślisz, nie”.”Jeszcze się nie pojawiła” Dopiero po 2 godzinach w sumie jak zaczęło padać (…)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.18

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-14 16:21:45 czytano 3547 razy

-Taa pomyślałem sobie, że może w takim razie nie powinniśmy być razem, jeśli ciągle ktoś lub coś niszczy ten związek, ale później po spacerze ochłonąłem i skarciłem się za te wcześniejsze myśli, bo za bardzo mi zależy na tej dziewczynie, żeby tak odpuścić, jak się okazało później Gabi podobnie myślała i oznajmiła mi, że jakoś razem przez to przejdziemy, no wiadomo bardzo się ucieszyłem, że mi uwierzyła no i zaczęliśmy się godzić no, ale reszta nie jest już ważna.- kończąc uśmiechnął się i  (…)