zakochać się

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “zakochać się”

Coś więcej … cz. 2

Dodał/a: Martuśka ; ) 2012-08-28 07:42:54 czytano 2648 razy

Całą noc myslałam o Adamie i tajemniczych niebiestkich oczach. Wstałam wczesniej, zrobiłam to co zawsze w łazieńce tylko tym razem nie prostowałam włosów i zostawiłam je naturalnie kręcone. Zeszłam na doł i zrobiłam śniadanie dla wszystkich w podzięce dostałam buziaka w czoło od rodziców. Wyszłam przed czasem i czekałam na Martyne.
-hej co ty tak wcześniej?- zapytała zdziwiona
-hej a wiesz jakoś tak nie mogłam spać (…)

Coś nowego …

Dodał/a: Martuśka ; ) 2012-08-22 18:10:46 czytano 2910 razy

– A też- odpowiedziałam wchodząć do autobusu. Weszłam pierwsza i napotkałam ten sam wzrok co zawsze, niebieskie piękne oczy, które witały mnie od początku roku. Nie znałam tego chłopaka, a on mnie. Siedział zawsze na ostatnich siedzeniach z kolegami . Nie chodziliśmy razem do szkoły, ja chodziłam do 3 gimnazjum, a on do liceum, wieku niestety nie znałam. Jak codzień usiadłam na miejscy obok drugiego wyjścia, a Martyna razem ze mną, tylko ona wiedziała o tym chłopaku, cieszyłam (…)
Miłość, zauroczeni, przywiązanie czy sentyment.?

Dodał/a: harnasiowaxD 2011-02-05 18:18:53 czytano 4857 razy

Byłam zwykłą dziewczyną. Wtedy chodziłam do szóstej klasy podstawówki. Miałam fajnych kolegów i koleżanki. Od zawsze jak pamiętam miałam byłam przywiązana i chciałam się podobać jednemu chłopakowi.Dokładnie Mateuszowi. Chciałam wyglądać w jego oczach jak najlepiej. Pewnego dnia napisał do mnie na nk. Pisaliśmy około godziny i była to chyba najszczęśliwsza godzina w moim życiu. Pisaliśmy o banalnych rzeczach. O szkole o kolegach i koleżankach. Doszło do tego że napisałam do niego że bardzo się zmienił przez ostanie dwa lata. Przyznał rację  (…)

Nigdy nie bd nas. Bądźmy przyjaciółmi …

Dodał/a: Patka 2011-02-03 19:31:27 czytano 3253 razy

Hej mam 15 lat. Moja historia zaczęła się na placu zabaw mniej więcej 2 lata temu. A więc… Moja psiapsiółka chciała spotkać się ze mną właśnie na placu zabaw. Zgodziłam się bo były wakacje wiecie wszędzie się chodzi. Więc spotkałam się z nią, jakąś godzinę później jej chłopak zadzwonił że będzie za godzinę na placu. Posiedziałam z nią tą godzinę a potem chciałam iść gdy os tak zaproponowali żebym z nimi posiedziała. Minęły jakieś 2 godziny i już miałam się zbierać gdy przyjechał kumpel Olki (psiapsióły) siedziałam na ławce i się nie odzywałam  (…)

Londyn

Dodał/a: skarbuniek8 2011-01-27 00:36:41 czytano 4166 razy

Hej 😉 Chciałabym Wam opowiedzieć bardzo ciekawą historię . Mam na imię Żaneta i mam 18 lat . Rok temu siedząc sobie w domu, postanowiłam usiąść sobie na internet. Przeglądając sobie wiadomości nagle dostałam wiadomośc na gg. numer użytkownika był nieznany.Bardzo mnie zaciekawiło kto do mnie o dośc późnej porze napisał. Zaczeliśmy rozmowę. Okazało Się że to kolega mojego kolegi. (…)

Moja pierwsza miłość

Dodał/a: Panterka 2011-01-23 21:02:10 czytano 5509 razy

A więc zaczęło się tak : Szłam kiedyś z mamą i w pewnej kawiarni zobaczyłam chłopaka. Od razu mi się spodobał… cały czas prosiłam mamę żebyśmy tamtędy wracały…moja mama nie wiedziała czemu jak tak chce tamtędy chodzić On tak bardzo mi się podobał…w końcu powiedziałam o Nim mojej siostrze…Ona jest dla mnie najważniejsza… powiedziałam ,że bardzo chce Go poznać ,że mi się podoba nie wiem jak ale ja się zakochałam … w końcu pewnego dnia moja siostra podeszła do Niego i powiedziała ,że się zakochałam On powiedział,że to nie  (…)
Nie taka nieszczęśliwa miłość

Dodał/a: Martucha96 2011-01-22 20:21:25 czytano 4002 razy

Wszystko zaczęło się w wakacje w połowie lipca. Poszłam z moją przyjaciółką na orlik aby popatrzeć jak nasi koledzy grają w nogę. Po chwili gdy siedziałyśmy na ławce podszedł do nas Klaudi przyjaciel i poprosił nas abyśmy poszły do sklepu po wodę. Zgodziłyśmy się. Poszłyśmy do sklepu a gdy już wracałyśmy to chłopacy szli w naszą stronę. Następnie część chłopaków poszła z nami usiąść na Olimpię. Było tam 4 chłopaków m.in.:Bartek, Artur, Dawid i Rafał. Atmosfera była przyjemna. Cały czas było słychać śmiech , Artur wygłupiał się ze mną i Klaudią (…)

Życie czasami jest cudowne …

Dodał/a: Paulinka 2011-01-22 15:10:25 czytano 4160 razy

Zaczeło sie to rok temu jak poszłam na 18 do kumpla Łukasza od dawna już mi sie strasznie podobał ale sie bałam wyznać mu prawde bo obawiałam sie że jak mu to powiem to nasze dobre relacje sie popsują od małego sie z nimn przyjażniłam i obydwoje traktowaliśmy sie jak rodzeństwo zawsze sie wspieraliśmy w trudnych sytuacjach i staraliśmi sobie pomuc. (…)

Wakacyjna

Dodał/a: Agnesss 2011-01-14 14:18:28 czytano 3325 razy

W tamtym roku w wakacje był festyn w miasteczku gdzie mieszka większa ilość mojej rodziny.. Jeździłam tam od urodzenia ale praktycznie nikogo nie znałam oprócz kilku kolegów koleżanek z sąsiednich domów.. Znałam też jednego chłopaka tylko i wyłącznie jego.. i na tym festynie on zaczął mnie ze wszystkimi poznawać, stałam się centrum zainteresowania. (…)

Zakochana Nastolatka

Dodał/a: Kornelcia . 2011-01-14 13:30:04 czytano 14167 razy

On cały czas na Mnie spoglądał kątem oka aż w końcu zauważyłam to i się odważyłam pierwsza zagadać a On wtedy spytał “możemy porozmawiać w cztery oczy ? ” wdech w piersiach mi zabrało , a ja kochałam się w Nim z 3 lata w końcu zostaliśmy parą , te spacery wieczorami , rozmowy , wyznania było cudnie ;* (…)