Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

Zbiór wszystkich opowiadań znajdujących się w serwisie Quku.org.

Miłość? Rozdział 4 (Miłosne)

-Jak mogę wygadywać takie rzeczy? Śmieszny jesteś- mówiąc to odsunęłam się od Bartak i podciągnęłam kurtkę pokazując ślady na rękach po samookaleczeniu się- A to co to jest?! Nie kłam że nie widziałeś tego wcześniej, ja siedziłam na łóżku ty na fotelu rodziców nie było w domu płakałam wyciągnełam żyletkę zaczełam się ciąć, spojrzałeś na mnie i uśmiechnełeś się tylko i wyszedłeś z pokoju, nie zabrałeś mi tego z ręki nie odezwałeś się tylko się uśmiechnełeś i wyszedłeś!!!!-wykrzyczałem  (...)

Styczniowe słońce (Najpiękniejsza chwila życia)

Zimowe słońce nieśmiało sadowiło się na sklepieniu nieba, kiedy na jednym z warszawskich osiedli, w mieszkaniu na 9 piętrze wybrzmiał cichy, lecz trudny do zignorowania dźwięk budzika. Męska ręka wyciągnięta spod kołdry wyłączyła dzwoniący zegarek i przeciągnęła się. Mężczyzna w średnim wieku odkrył kołdrę, wstał i narzucił na siebie leżącą obok koszulkę. Spojrzał z rozczuleniem na śpiącą obok dziewczynę. Miał nadzieję, że budzik nie wyrwał jej z błogiego snu (...)

Miłość? Rozdział 3 (Miłosne)

-Jak nigdy w życiu- powiedziałam lekko się uśmiechając , patrzyliśmy sobie w oczy gdy nagle Bartek przyciągnął mnie do siebie położył ręce na moich biodrach, nasze twarze dzieliły milimetry kilka milimetrów, poczułam jego ciepłe usta na swoich położyłam ręce na jego szyji. Delikatnie przygryzł moją wargę na znak żebym otworzyła usta tak też zrobiłam, pocałunek był namiętny ale i delikatny, pełny miłości. Nie wiem ile tak się całowaliśmy, ale usłyszeliśmy chrząknięcie więc od razu oderwaliśmy się  (...)

Miłość? Rozdział 2 (Miłosne)

-I tak mnie nie powstrzymacie i nawet nie próbujcie! Jesteście naiwni skoro myśleliście że po jakiejś jednej głupiej rozmowie przestane przyjaźnić się z Bartkiem!-Rzucam i poszłam na tyły szkoły. Widziałam jeszcze przez ramię że coś krzyczał ale miałam to gdzieś, byłam zła że nie dostanę auta i jeszcze ten chłopak czemu cały czas o nim myślę?! (...)

Miłość? Rozdział 1 (Miłosne)

Obudził mnie głośny krzyk, przestraszona szybko wstałam z łózka i zobaczyłam mojego brata Domia w drzwiach -Japierdziele! co się dzieje!??-spytałam i lekko się zdziwiłam widząc, że się uśmiecha -Spokojnie siostra, oddychaj mama powiedziała że mam cię obudzić więc przyszedłem a że nie budziłaś się jak cię szturchałam to zaczęłam się drzeć-powiedział śmiejąc się jak głupi -Nienawidzę cię- Odpowiedziałam i wybuchnęłam śmiechem -Dobra zbieraj się bo musimy zajechać jeszcze po (...)

Miłość? Przedstawienie postaci (Miłosne)

[Amelia] 16 lat , szczupła,chodzi do 1 klasy liceum,164cm, blondynka, ma brata Dominika i przez to głównie przyjaźni się z chłopakami ale też trochę z dziewczyna ma najlepszą przyjaciółkę Monikę, nie ma chłopka. Chodzi na zajęcia taneczne i amatorsko gra w siatkówkę (...)

Prawda czy śmierć? (Truth or death?) Epilog. (Kryminal)

Biegła przed siebie najszybciej jak umiała, chociaż palący ból mięśni dotkliwie dawał o sobie znać. Nie wiedziała gdzie biegnie, bo nie znała tej okolicy. Sytuacji nie poprawiał też fakt, że było około drugiej w nocy, a ulica którą próbowała pokonać nie była w żaden sposób oświetlona. Po zapachu unoszącym się w powietrzu, oraz powierzchni przemierzanej ulicy wywnioskowała, że nie jest to zbyt ciekawa okolica (...)

Życie bez Ciebie (Smutne historie)

Za 4 dni minie rok , jak zostawiłeś mnie tu samą . Samą z całą masą niewiadomych. Tak wiele się zmieniło. Czy tak musiało być? Nie wiem. Wiem, że teraz to wszystko wygląda dla mnie zupełnie inaczej niż przedtem. Nie zmieniło się tylko to ,że Ciebie nie ma (...)

Different Story (Miłosne)

Powiew chłodnego powietrza sprawił,że zadrżała. Pociągnęła nosem i otarła łzy wierzchem dłoni.Spojrzała po raz ostatni na swoją ukochaną rzekę. Słońce, które już praktycznie zaszło, odbijało się w niej swoimi ostatnimi siłami. Niczym wspomnienie czegoś pięknego, pozostawiając po sobie jedynie ciemność. Wstała i zabrała swoją bluzę z pomostu.Cały jej świat zawirował, ale wiedziała, że odnalazła tu jego część. Musiała jedynie odszukać pozostałe i złożyć z nich układankę ponownie. Niczym  (...)

Trzy Lata później - R4 (Miłość szczęśliwa)

Dzień zapowiadał się beznadziejnie a ja rzuciłam palenie jakieś pół roku temu wiec jedyne co mogłam w tym momencie począć to zakupić paczkę fajek i zjarać ja za garażem mojego x i kiedy cztery godziny potem zaparkowałam na podjeździe domostwa Alka a z mojego auta tzn z jego auta unosiła się już tylko nikotynowa chmura lecz dzięki piaskowi na podjeździe który w styczności z kolami auta stworzył lekka mgiełkę nikt nie przyuważył niczego (...)