Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Historia Jej miłości

To nie hollywoodzkie love – story z happy end-em. Ona nie była zbyt piękna ,a On nie był tajemniczym
nieznajomym. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia (…)

Zdrada

W tamtym roku poznałam chłopaka na zabawie . Na początku nic nas do siebie nie ciągło , po prostu pisaliśmy tylko ze sobą . Pialiśmy ze sobą jakieś 3miesiące i spotykaliśmy się na zabawach . Kilka razy przyjeżdżał do mnie . Pewnego razu na zabawie napisał mi sms-s , że ’’mu się podobam i chciałby , żeby coś miedzy nami było ’’ . Nie zgodziłam się od razu bo musiałam to przemyśleć . Przez kolejny miesiąc starał się o mnie . W dzień chłopaka zapytał się mnie po raz kolejny o chodzenie , zgodziłam się (…)
Chciała spróbowac a została żoną

Zrobiliśmy wesele Joasia jest moją żoną a ja jej meżem Joasia nigdy mi nie wypomina że za kawalerki przeleciałem nie jedną dziewczyne i też mogłem każdej zrobic dziecko i byc mężęm innej kobiety wówczas Joasia nie była by moją zoną Z tej milosci urodziła nam sie córeczka o imieniu
Kasia jest sliczną dziewczynką którą bardzo kochamy Ja już wiecej zadnej dziewczyny nie przeleciałem jestem wierny swojej Joasi czasem  (…)

pokaż jak mnie kochasz cz. 1

I kolejny tydzień się zaczyna. Kolejne lekcje w budynku zwanym szkołą. Zakładam na siebie jasne rurki, koszulkę z krótkim rękawem i z torbą w ręku schodzę na dół do kuchni. Zastaje tam znienawidzonego przez ze mnie mojego starszego brata i jego kolegę z klasy.
– O piękności moja – zwraca się do mnie Hubert, mój brat. w odpowiedzi posyłam mu tylko złośliwi uśmieszek (…)

Czy to się nie nazywa szczęście… ? Pierwszy pocałunek

Był już początek lipca. Mnie mama obudziła wcześnie rano chyba około 7.30. Miałam z nią jechać do miasta, po sukienkę na wesele. Więc pojechałam. Zapomniałam telefonu. Kupiłam sobie ładną miętową sukienkę i czarne buty. Gdy przyjechałam do domu sprawdziłam telefon. Było na nim 9 wiadomości i 12 nieodebranych połączeń. Zobaczyłam od kogo. 1 wiadomość od Justyny i 8 od Piotrka. Wszystkie połączenia były od Piotrka. Justyna napisała (…)

Jak to uratować

Mam na imię Rafał, a moja żona Monika, jesteśmy małżeństwem z prawie 25-cio letnim stażem. Moje małżeństwo od jakiegoś czasu zaczęło przeżywać lekki kryzys. Niby nic poważnego się nie działo, nie było żadnych awantur poza rzadko występującymi drobnymi sprzeczkami, jednak nasze małżeństwo od pewnego czasu przypominało dom, w którym „nie można się było ogrzać, ani przeziębić”. Nasze pożycie w łóżku stało się monotonne, schematyczne, bez uniesień, a jak już doszło do (…)
Rozpalający zmysły

Stałam z plecakiem na ramieniu, spoglądając na niego kokieteryjnym wzrokiem. Wiatr mierzwił moje włosy, a usta pomalowane były lekkim różowym błyszczykiem. To wystarczyło by blondyn podszedł bliżej i złapał jeden z moich niesfornych loków.
– Wiesz jak to na mnie działa. – szepnął mi tuż nad uchem, całując bluznę na szyi. (…)

Marzenia się spełniają !

Historia miała miejsce w wakacje, gdy leciałam z rodzicami samolotem do Anglii. Moi rodzice usiedli na miejsca, a ja usiadłam dalej od nich.
Po długim czasie znalazłam wolne miejsce. Siedziałam obok dziewczyny. Wyglądała na sympatyczną. Usiadłam wygodnie w fotelu
i czekałam aż wyruszymy.Czekała mnie długa i męcząca podróż więc postanowiłam zaprzyjaźnić się z sąsiadką siedzącą obok mnie.
Miała na imię Asia. Zdawało mi sie jak bym ją znała ale nie wiedziałam (…)

Ciąża

Poznałam go na imprezie u koleżanki bawiliśmy się razem cały czas. Dałam mu swój numer telefonu z nadzieją, że może kiedyś zadzwoni. Zadzwonił. Zadzwonili następnego dnia spytał się czy możemy się spotkać. Zgodziłam się bez namysłu. Spotykaliśmy się 2 lata nie mięliśmy żadnych tajemnic. Ciągle powtarzał jak bardzo mnie kocha. Postanowiliśmy razem zamieszkać. Moja mama mówiła, że to za wcześnie jeszcze się tak dobrze nie znamy (…)

Po prostu życie? – nie [cześć 3]

– Jesteś dla mnie naprawdę ważna, ale ja nie mogę już tak dłużej żyć. Ciągle gdy myślę o tobie ogarnia mnie smutek, ze nie mogę cie pocałować albo chociażby przytulić! Czuję ogromny smutek i ból, tak jakby tysiące ostrzy wbijało mi się głęboko w serce. Potrzebuje kogoś kto będzie u mojego boku. Kogoś, kto będzie śmiał się z moich głupot i fanaberii, ale i również kogoś kto z moich straszliwych przeżyć będzie płakał (…)