pierwsza miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “pierwsza miłość”

Ta jedna chwila

Dodał/a: Nikki 2018-08-15 21:34:57 czytano 1424 razy

Pierwszy raz spotkałam go w szkole. Zaczęliśmy chodzić razem do klasy. Tak w dużym skrócie – miał problemy w nauce, a ja radziłam sobie całkiem dobrze, więc mu pomagałam pod koniec roku. Gdy mu coś tłumaczyłam, gdy byliśmy blisko, czułam się dziwnie. Nie potrafiłam sobie tego wytłumaczyć. To było niesamowite uczucie. Nie jestem jednak głupia i zdawałam sobie sprawę, że nasz związek nie byłby możliwy. Dlaczego? Za bardzo się różniliśmy od siebie. W zasadzie to my byliśmy stworzeni  (…)

Początek nowego życia cz. 2

Dodał/a: Asia 2018-06-20 13:00:04 czytano 778 razy

Następnego dnia rano Bartek przeprasza mnie za całą sytuację w kuchni, ale w jego głosie słyszę kpinę. Nie powiem myślałam w głębi duszy, że przeprowadzka tutaj nie będzie aż taka zła, jednak okazało się, że już od pierwszych dni jest strasznie. Mam ochotę spakować z powrotem moje rzeczy, wsiąść w autobus i wrócić do swojego domu, ale nie robię tego, bo wiem, że nie mogę. Muszę jakoś wytrwać. (…)
Początek nowego życia cz. 1

Dodał/a: Asia 2018-06-17 18:52:46 czytano 728 razy

Próbuję mnie przekonać, że się mnie nie wstydzą i powinnam skorzystać jego propozycji. Wybieram numer do mamy by o wszystkim opowiedzieć, mimo wściekłości na nią jest jedyną osobą, której mogę się teraz wygadać, poza dwiema moim przyjaciółkami. I jakie jest moje zdziwienie gdy podczas rozmowy z nią ona sama mnie namawia żebym skorzystała z propozycji ojca i kupiła sobie parę nowych ciuszków. Ostatecznie zgadzam się na wypad do galerii, nie dlatego, że oni chcieli tylko po (…)

Zgubiona? Czy może odnaleziona?

Dodał/a: Ziemniaczana 2017-04-20 23:48:52 czytano 649 razy

Było po pizzy, Wiktoria zostawiła sok. Karol pomyślał że to mój sok, na drugi dzień po w-f przyszedł mi go oddać, chciałam mu podziekować ale nie wiedziałam jak(?!). Zauważyłam w jego oczach że mu sie podobam i odrazu zrozumiałam o co mu chodzi, o pocałunek! No cóż dałam.
Odrazu zaiskrzyło, zakochałam sie po uszy.. dosłownie. Chociaż pierwsze 3 miesiące myślał że jestem kur*ą” gdy sie o tym dowiedziałam po 3  (…)

Romeo jako chuligan?! ~ prolog

Dodał/a: Tricky 2016-06-26 01:14:20 czytano 724 razy

Zjadłam szybko śniadanie i powędrowałam na dwór. Było nieco chłodniej niż zazwyczaj. Szkoda, bo tak uwielbiam słońce. Nie musiałam długo czekać, gdy na horyzoncie zjawiła się moja miłość. Jak zwykle wyglądał świetnie. Był niczym książę z bajki. Przystojny, utalentowany, mądry oraz naprawdę kochany. Przywitałam się z nim pocałunkiem i cali w skowronkach zmieszaliśmy w stronę szkoły. Dosłownie parę kroków przed szkołą (…)

Nurt pragnienia I

Dodał/a: Natalkaaa 2016-06-08 23:12:54 czytano 796 razy

Nazajutrz, obudził mnie on. Tak, zapomniałam, że dziś się z nim umówiłam. Nic nie wiedział o imprezie, nic nie wie o Basi. On nie lubi moich przyjaciółek, one też za nim nie przepadają. Byliśmy sami w domu, moi rodzice wyjechali do Poznania załatwić jakąś służbową sprawę. Adam wkradł się do mojego łóżka i zaczął mnie całować. Średnio mi się to podobało, chociaż wiem, że dziś miał być ten dzień w którym stanę się  (…)
pierwsze zauroczenie…..

Dodał/a: kacpi12345 2016-03-24 17:29:15 czytano 1707 razy

Byłem wtedy w szkole po strasznie męczącym dniu którym u nas zawsze jest środa.Siedziałem wtedy na świetlicy oczekując na pozwolenie pani po to by wyjść na autobus.Siedziałem wtedy w obecności trzech koleżanek wtedy wszystko się zaczeło…… .Wszystkie koleżanki były odpychające.Gdy wtedy siedziałem z nimi bo zazwyczaj nie ma z kim siedzieć no to co sam miałem siedzieć :-).Wtedy weszła ona…. piękna dziewczyna( tak to ona (…)

5 lat

Dodał/a: lula09-09 2016-01-11 16:39:06 czytano 1865 razy

Malina( dalej może być Majka) i Michał(dalej może być Michciu)chodzili do jednej klasy przez sześć lat. Należeli do jednej paczki, i naprawdę się lubili. Mieli bardzo dobre kontakty,mieszkali na jednym osiedlu, często wracali razem ze szkoły. W zimie bitwy na śnieżki, zjazdy z górki na sankach. dziwnym trafem zawsze byli gdzieś tam obok siebie. Razem się śmiali, żartowali, ba! zdarzało się nawet, że siedzieli razem na lekcjach (…)

Czy to ten? cz.22

Dodał/a: Paulka 2015-11-11 17:06:12 czytano 1010 razy

Złość wzięła w górę i zapanowała nade mną. Cieszę się, że jestem tutaj razem z nim, ale muszę zrozumieć. On musi pomóc mi mu wybaczyć.
-Ja…Pomyślałem, że tak będzie lepiej. Zrozum Ania, przecież ty masz swoje życie. Jak mogłem pozwolić, żebyś nagle to wszystko rzuciła i pojechała tu ze mną? Jak mogłem pozwolić, byś trwała w zamartwianiu się o mnie, zamiast normalnie żyć? – spojrzał na mnie smutno. (…)

On 4

Dodał/a: lunatyczka98 2015-11-07 22:00:42 czytano 915 razy

Obudziłam się w nocy. Odetchnęłam głęboko i spojrzałam w stronę znajdującego się na wprost od mojego łóżka okna. Wpuszczało do pomieszczenia delikatne światło księżyca, w którego niepełną tarczę patrzyłam przez chwilę jak zahipnotyzowana. Kolejny głęboki oddech. Było mi ciepło i przyjemnie pod kołdrą, ale postanowiłam wstać i usiąść na parapecie. Był zimny, tak jak szyba, którą na obrzeżach pokrywała rosa (…)