niespełniona miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “niespełniona miłość”

Nieodwzajemniona miłość jest odzwajemniona ?

Dodał/a: zwariowane_love 2015-03-03 20:02:17 czytano 1289 razy

Aż pewnego dnia idąc jak zawsze z psem na spacer Julka standardowo ujrzała swojego księcia. Nie jechał on jednak motocyklem jak zwykle, motocykl leżał w rowie a obok niego chłopak.. Pierwszy raz Julia zobaczyła jego twarz. Była ona cała pokrwawiona, a jednak Julka nigdy nie widziała niczego piękniejszego. Natychmiast podbiegła do chłopaka i sprawdziła tętno. Żył. Wyjęła komórkę i zadzwoniła na pogotowie (…)

Facet to świnia

Dodał/a: Rose 2015-02-24 16:39:04 czytano 1223 razy

Był ciepły maj. Poznałam Tomka na imprezie w mojej okolicy. Był tam muzykiem wraz z kolegami. Zabawy były co weekend. Miałam 16 lat, a Tomek był ode mnie o rok starszy. Był wysokim szatynem o czarnych oczach. Każda marzyła, aby z nim być. Grał na gitarze i śpiewał. Od razu wpadliśmy sobie w oko. Przychodziłam tam tylko ze względu na niego i na dobry klimat tego miejsca. Moja ekipa bawiła się tam cudownie, a ja w (…)
Naiwna ja cz.2

Dodał/a: Nikla0399 2014-11-18 19:49:21 czytano 2740 razy

Już nie jesteśmy tymi samimi przyjaciółmi. Dziś miałam urodziny ( 16 🙁 ). Myślałam, że jak co roku będzie pamiętał lecz się pomyliłam. Mineliśmy się na schodach, pogadaliśmy chwilę i już miałam odchodzić kiedy jego przyjaciel Leon podszedło do mnie, przytulił i złożył życzenia. Michał popatrzył się na niego i zapytał czy dziś są moje urodziny, ja na to, że tak. On podszedł do mnie i zrobił to samo co kolega plus pocałował w policzek (…)

Naiwna ja

Dodał/a: Nikla0399 2014-11-15 20:58:25 czytano 3386 razy

Od 5 klasy pod (dokładnie 1 września kiedy pierwszy raz pojawiłam się w jego klasie), spodobał mi się Michał. Wszystko przy nim wydawało się kolorowe, radosne i bez skazy. Lecz kiedy poszliśmy do gim poznał Magde. Myślałam, że to tylko znajoma lecz po pewnym czasie zaczeliśmy się od siebie odsówać. Pewnego dnia na dyskotece zobaczyłam jak się podczas tańca całują. Serce pękło mi na miliony kawałków. Pobiegłam do toalety i (…)

Serce łamane pięć razy – część 5

Dodał/a: tpb.rubin 2014-02-22 17:53:21 czytano 2301 razy

– Dwa lata starsza? Ha! – te słowa łatwiej przeszły mi przez gardło. Odczułam pewną satysfakcję. Nie wiem dlaczego. To głupie. Pomyślałam, niech mu się powiedzie. Chociaż w sercu czułam inaczej. Usunęłam z telefonu wszystkie jego zdjęcia. Zmieniłam tapetę. Nie mogę zmienić pewnych innych rzeczy. Chociaż bardzo bym chciała, nie przestanę o nim pamiętać. Był w moim sercu za długo. Od tamtej pory odezwałam się do niego tylko raz. Znów poprosiłam o pomoc i znów ją dostałam. Tym razem  (…)

Serce łamane pięć razy – część 4

Dodał/a: tpb.rubin 2014-02-11 15:15:41 czytano 2446 razy

Spotkanie trwało kilka dni. Razem z Blanką namówiłyśmy Różę, aby poszła tam z nami. Upierała się przez długi czas, ale w końcu uległa. Na miejsce dotarłyśmy około południa. Zarejestrowałyśmy się w recepcji i ruszyłyśmy na plac. Było tam ogromnie dużo młodych ludzi. Od wszystkich buzowało dobrą energią. Chciałam czuć się jak oni, ale coś mi przeszkadzało. Wstydziłam się otworzyć na cos nowego przy koleżankach. Chciałam dołączyć do uczestników. Postanowiłam, że (…)
Serce łamane pięć razy – część 3

Dodał/a: tpb.rubin 2014-02-09 15:42:49 czytano 2244 razy

Myśl o wakacjach napawała mnie nową chęcią do życia. Do życia, w którym pojawił się ktoś nowy. On. Pojawił się tylko w moim marzeniu, ale nawet drobna myśl dawała ogromny potencjał. Chciałam, aby to trwało wiecznie. Każdy dzień był piękny. Nieważne czy padało czy przygrzewało słońce. Było idealnie. Myśl o nim rozjaśniała mój dzień. Rozmawiałam z koleżankami na jego temat, ale nie mogłam go dokładnie opisać słowami. Dziewczyny nie rozumiały dlaczego mi się  (…)

Serce łamane pięć razy – część 2

Dodał/a: tpb.rubin 2014-02-06 16:11:17 czytano 1935 razy

Tuż za moimi plecami stał Paweł. Wyglądał zupełnie inaczej niż na zdjęciu. Wcześniej wydawał mi się nijaki, ale w momencie kiedy popatrzyłam mu w oczy wszystko się zmieniło. Na chwilę zapomniałam gdzie jestem. Wpatrzona w jego roześmianą i promienistą twarz myślałam, “gdzie ja miałam oczy, że go wcześniej nie dostrzegłam?”. Wydawało mi się, że stoimy tak w milczeniu wieczność, choć naprawdę nie minęło kilka chwil. Z rozmyślań przywołał mnie jego głos. Głos (…)

Ej no weź (…), bo nie dajesz mi żyć

Dodał/a: tpb.rubin 2014-02-03 17:27:33 czytano 1690 razy

Chyba wypada na początek się przywitać, więc cześć. Pamiętasz mnie jeszcze? Może już nie, więc przeczytaj tytuł. Teraz kojarzysz? Na pewno tak! Zawsze daję o sobie znać. Był to akurat bardzo głupi i bezmyślny sposób, ale zawsze był. Już niedługo dowiesz się całej prawdy. Chyba, że mój człowiek nie będzie chciał o tym mówić. Zadbałam, abyś się o wszystkim dowiedział. Informacja została przekazana. Czy to Cię zdziwi? A niech dziwi! Niech zaskakuje! Może niech zaboli! (…)

List do Ciebie

Dodał/a: tpb.rubin 2014-01-14 15:30:00 czytano 4709 razy

zobaczyć Cię jeszcze raz. Chcę jeszcze raz usłyszeć twój głos. Ten piękny bas. Usłyszeć twój śmiech. Serce woła o Ciebie, lecz czy nasze spotkanie kiedykolwiek nadejdzie? Czy kiedykolwiek się zobaczymy? Czy będzie mi dane jeszcze raz usłyszeć twój głos? Tak bardzo cierpię. Będąc sama w tym trudnym świecie. Przy Tobie pochmurny, smutny dzień stał się najpiękniejszym w moim życiu. Jesteś światłem na mojej drodze. Proszę zaczekaj na mnie. Swoje serce ofiaruję w twe ręce. Tylko  (…)


123»