Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Po prostu życie? – nie [cześć 2]

Kolejne dni mijały w dość szybkim tempie, Walentyna z powodu ogromu nawału prac domowych nie miała czasu na rozmowy z nowo poznanym kolegą. Zbliżał się termin egzaminów gimnazjalnych. Walentyna chodziła cała spięta i zdenerwowana mimo, że uczyła się na samych 4 i 5 czuła, ze coś może pójść nie tak.. – Spalanie całkowite metanu powstaje poprzez połączenie… – Powtarzała głośno w myślach. Uwielbiała chemie i biologię, wiedziała, ze trzyma z tych przedmiotów asa w rękawie. Polski (…)

Po prostu życie? – nie [cześć 4]

Słońce chwało się już cicho za horyzont. Na niebie gdzieś z daleka dostrzec można było jaskółki, poszukujące pokarmu dla swych młodych. Promienie słoneczne z pewnością ogrzewały jeszcze miło ich piórka. Cały ten obraz wyglądał jak z cudownej bajki. W powietrzu czuć było nadchodzącą rosę. Pierwsze kropelki wody osadzały się głęboko w zieleń. Walentyna wciąż leżała wśród bogatej flory. Jej włosy były całkowicie zwichrzone, pobrudzone ubranie lepiło się do jej ciała jak (…)
Po prostu życie? – nie [ cześć 1 ]

Tak było i w życiu 16 letniej Walentyny. Była to dziewczyna o niezwykle pięknych oczach. Szczupła, średniego wzrostu, oraz o długich nogach, których zazdrościły każde inne panny. Jednakże ona nie czuła się zbyt atrakcyjna, uważała że noc jest piękniejsza od niej. Miała jednak w sobie coś to lubiła – charakter. Jej energia biła z każdej strony, wszędzie była, zawsze pełna życia, uśmiechnięta i gadatliwa ale… Walentyna, jak każda dziewczyna w dorastającym wieku patrzyła jak koleżanki z klasy posiadają sympatie i ona również  (…)

Nieplanowane ale wydarzyło sie naprawde…

Mijałam wtedy 13 lat on miał tyle samo. Więc zaczynamy….:Usiadłam na ławce obok dziewczyn ,schowałam twarz w rękach , dziewczyny usiadły obok mnie i zaczęły pytać co się stało , podniosłam się i cicho powiedziałam – popatrz na Łukasza – dziewczyny spojrzały na niego , Łukasz stał z naszymi rywalkami ( były o rok starsze ) trzymały go za ręce i ciągnęły w moja stronę , gdy były już blisko podniosłam się i spojrzałam na nie , na Łukasza nie chciałam nawet patrzeć gdy nagle jedna szepnęła mu coś do ucha uciekając i chowając się za rogiem,on wizą moja rękę i powiedział (…)

Kolega Brata cz 2

– Też się ciesze, nie wiesz nawet jak bardzo. – Ciekawe co to miało znaczyć, zastanawiałam się co chciał przez to powiedzieć.
Z moich rozmyślań wyrwał mnie głos mamy dochodzący z drugiego pokoju.
– Polu choć na chwilę.
– Już.- odpowiedziałam, i po chwili byłam już koło mamy.
– Nie widziałaś może gdzieś mojego telefonu, w tym całym zamieszaniu nie wiem gdzie go zostawiłam.
– Nie mam pojęcia.
– Jak go zobaczysz to powiedz. (…)

Romans

Kinga (jest główną bohaterką tej powieści), i pewnego dnia wracając z siostrą ze szkoły spadła z pół metrowego murka ;p. Widząc całe zdarzenie, podchodzi do nich pewien facet i pyta czy nie potrzebują pomocy… Okazuje się że jest on lekarzem no i tam na ulicy zawyrokował że co najmniej na 3 tyg. założą jej gips. Adam (bo tak na imię temu lekarzowi) podwiózł je do szpitala. Marta (bliźniaczka Kingi) pobiegła na trening, a Kinga poszła do zabiegowego. Wychodząc ze szpitala z gipsem na nodze i z kulami w rękach zobaczyła że jej mama rozmawia z  (…)
Miłość do nauczyciela

Było to 1września 2010roku. Do szkoły Izabeli przyszedł nowy nauczyciel. Piękny wysportowany , wysoki . Miał lekko rudawe włosy i piękne niebieskie oczy . Siedział na sali i czekał na rozpoczęcie. Gdy pani dyrektor odczytała przydział klas i wychowawców. Zaczeła przedstawiać nowych nauczycieli. I wtedy jej wzrok skupił się tylko na jednym panie Bartku . Nie mogła uwieżyć że tak młody i ładny chłopak tylko o4 lata starszy od niej jest juz nauczycielem. Więc gdy pani dyrektor już go przedstawiła i powiedziała ze będzie prowadził (…)

Motocykle

Za dwa dni dziewczyna weszła na Facebooka zobaczyła że chłopak ustawił status
z związku dziewczyna dodała komentarz „Szczęścia.” Chłopak napisał do dziewczyny by się z nim spotkała. Dziewczyna odpisała chłopakowi „TAK. ! Możemy się zobaczyć. ” Chłopak był zakochany w tej dziewczynie nie widział po za nią świata. Nadchodził wieczór chłopak nie mógł się  (…)

Miłość i gwałt

Pewnego dnia dziewczyna poznała chłopaka było to 10 października, a poznała go przez koleżankę która dała jej numer 🙁 pisali przez cały dzień. Na drugi dzień zapytał się jej o chodzenie zgodziła się było fajnie miło spędzali czas spacerowali przytulali się on przyjedzął do niej itp. Po pewnym czasie powiedziała mu że go kocha i on też jej wyznał miłość było fajnie do pewnego czasu 🙁 zerwał i powiedział że jest dziecinna 🙁 jest (…)

Nieodwzajemniona miłość

Od 7 lat podoba mi się cały czas ten sam chłopak o imieniu Jakub. Chodziłam z nim do klasy 6 lat a w gim. każdy poszedł do innej klasy ale nadal utrzymujemy kontakty czyli gadamy na przerwach wygłupiamy sie itd. On jest takim niby kozakiem każdy go lubi. On od pewnego czasu zachowywał sie inaczej niż wcześniej czyli klepał mnie w tyłek (wiem chamskie ale lubiłam jak on to robił ;p ) Kiedy było takie przedstawienie ja siedziałam sama na podłodze to on sie przysiadł z kolega i zaczepiał mnie czyli tak walił w noge i takie tam.. a do swoich koleżanek w klasie się  (…)