Opowiadania w kategorii Fantasy

“Fantasy”

Jezioro. 1- przemiana

Dodał/a: Kotek163 2019-08-16 12:19:12 czytano 692 razy

Nimfy skoczyły więc wraz do jeziora, żeby ukryć się przed magią. Zwykle przemierzały te niespokojne wody z gracją niesamowitą i pełnymi wdzięku ruchami. Teraz rzuciły się wręcz na fale i całymi swoimi mocami próbowały wzmocnić prąd płynący na drugi brzeg. Jedna przez drugą wyścigały się, ale i przez tak duży strach ta pierwsza ciągle oglądała się w tył za drugą. Jezioro zaczęło się coraz bardziej burzyć, gdyż nagle zerwał się wiatr, a niebo  (…)

Cyrograf rozdział Xl

Dodał/a: Little One 2019-07-13 00:07:40 czytano 517 razy

Miałam ochotę go zbluzgać ale się powstrzymałam. Gotując się ze wściekłości patrzyłam na jego obojętną twarz. Nie było tego widać na pierwszy rzut oka ale czuł się niezwykle dobrze ze świadomością, że nie mogę mu nijak odpowiedzieć. Zwłaszcza teraz kiedy dobitnie uświadomił mi w jak (…)
Dziecko Szatana cz.1

Dodał/a: Eiden 2019-04-29 20:16:39 czytano 612 razy

Szłam pustą, ciemną ulicą. W ręku trzymałam metalowy krzyż, który to musiałam odnieść do kościoła. Nie wiem nawet po co dzisiaj to dźwigam, skoro już dziś nie ma żadnej Mszy Świętej. Nikt o tej godzinie nie przyjdzie się modlić,prawda? Jakby nie było nie robiłam tego z czystej przyjemności, tylko z przymusu (…)

Cyrograf rozdział X

Dodał/a: Little One 2019-04-28 21:41:02 czytano 301 razy

Gada od rzeczy. Rzuciłam od tak niedowierzając. Chce mnie zmanipulować albo coś. Jednak on odwrócił głowę w moją stronę. Jego czerwone tęczówki zaświeciły w półmroku. Minę miał poważną. Aż zaczęłam się zastanawiać. Czy to właśnie o tym mówił? Szukam tam gdzie nie trzeba; szukam tylko najgorszego podstępu u niego, a on chce tylko pomóc, dodatkowo ten kontrakt… Że kontrakt może mnie zmylić? Przyjaciele kłamią? Tyle różnych  (…)

Zacznijmy od nowa 3

Dodał/a: xKr3skAx 2019-03-19 19:11:09 czytano 1115 razy

Poranek minął – bardzo szybko i bez większych rozmyślań. Ponieważ wcale nie myślałam o romansie który był mogła mieć, nagle rzucanie na łóżko i całowanie bez tchu, numerek w łazience, raczej tej jego…. nie oszukujmy się ktoś kto jest dojrzały myśli o takich rzeczach. Nie jesteśmy tylko facetami i nie myślimy tylko o tym, ale porywy milosne mogą sprawić, że to będzie dla nas coś nowego i będziemy myśleć tylko o tym (…)

Cyrograf rozdział Vlll

Dodał/a: Little One 2019-01-15 18:48:50 czytano 471 razy

Jego twarz wyrażała wręcz przerażającą obojętność. Brak emocji na jego twarzy jest dla mnie już normalny ale tym razem to było więcej niż bez emocji. Poza tym co to miało oznaczać? Gapiłam się na niego oczekując jakiejkolwiek reakcji, łzy spływały mi po policzkach z lekko przymkniętych oczu prawie jak wodospad, zaciskałam zęby oraz pięści by nie jęczeć żałośnie. Spuściłam głowę łkając cichutko. Nagle usiadł przy mnie rozciągając jedno skrzydło którym mnie otulił oraz objął mnie ramionami  (…)
Cyrograf rozdział Vll

Dodał/a: Little One 2019-01-08 19:05:16 czytano 420 razy

Kolejny dzień. Jutro mam zamiar iść do szkoły, chociaż wolałabym być na razie niewidoczna. Założyłam maskę na twarz zakrywającą moje rany i postanowiłam przejść się po mieście by znaleźć chwilę spokoju i przemyśleć wszystko. Czy Roza rzeczywiście chce mi odbić Kaydena? Ufam jej jednak słowa demona zasiały we mnie ziarno niepewności. Gdyby to były tylko bezpodstawne oskarżenia olałabym je jednak jej zachowanie wzbudza we mnie wątpliwości. Usiadłam przy stoliku na zewnątrz (…)

Cyrograf rozdział lV

Dodał/a: Little One 2019-01-05 12:50:29 czytano 469 razy

Przez chwilę milczałam. Jego twarz już przybrała zwycięzką minę, ale ja na tym nie kończę. Zaśmiałam się tak bardzo jakby opowiedział genialny dowcip. Zgięłam się w pół łapiąc za brzuch z boku wywołanego przez śmiech. Nawet łezka poleciała z mojego oka. On przybrał na początku zdziwioną minę po czym spoważniał. Po chwili się wyprostowała i starałam łzę palcem. Wciąż lekko się podśmiewując mówiłam (…)

Upadły anioł. Cz.1 Rozdział 8

Dodał/a: Kiaraah 2018-11-16 09:17:55 czytano 415 razy

Poczuł ukłucie w sercu. Westchnął ciężko i odszedł od niej zostawiając ją samą i wspominał jak kiedyś załamana zdradą, pełna emocji jakie ma teraz; smutku, gniewu, rozpaczliwego tonu proszącego o wsparcie. Z zawstydzeniem pytała czy może się przytulić. Teraz wręcz wyrywała się w anielskiego uścisku. Nie chciała nawet mu się wygadać. Poczuł tą wściekłość. Przeklinał samego siebie za to co zrobił. Postanowił wrócić i jej wszystko wyznać. Jednak gdy wbiegł do salonu jej już nie było (…)

Upadły anioł. Cz.1 roździał 7

Dodał/a: Kiaraah 2018-11-07 19:56:18 czytano 450 razy

Siedziała na kanapie. Miała spuszczoną głowę i czuła nadchodzącą kłótnię. Niestety tym razem się nie myliła.
-Możesz mi powiedzieć czemu uciekasz?!
Po chwili ciszy zaczął mówić. Wiedział że sama nie zacznie. Mówił głośno, dało się wyczuć jego wściekłość. Wzdrygnęła się gdy ciszę przerwał jego krzyk. Nadal milczała.
-Czemu nam niee ufasz? (…)