Opowiadania w kategorii Moja historia

“Moja historia”

ambitna opowieść o bardzo ambitnym człowieku Rozdział 2

Dodał/a: werka14881 2020-02-28 07:16:08 czytano 293 razy

-Lauro, mam raka.- poczułam jak ściska mnie w środku. Miałam wrażenie, że świat nagle zwolnił. Na ciężkich nogach, praktycznie na autopilocie przesuwałam się w ich stronę, żeby opaść na kanapę obok nich. Nie potrafiłam…. Nie… Nie chciałam uwierzyć w to, co właśnie powiedziała. Jak mogła wymyślić tak okrutny żart? Jedynym potwierdzeniem prawdy był szloch babci, która siedziała z nami. (…)

Jest nadzieja.

Dodał/a: angie 2019-08-07 23:45:46 czytano 412 razy

Życie przynosi nieoczekiwane zwroty. Nikt nigdy nie wie, który etap będzie jego ostatnim. Jeszcze parę lat temu, ta smutna, z ciemnymi blond włosami dziewczyna modliła się o skrócenie jej cierpień. Była przekonana, że stoi w kolejce do śmierci, od środka dawno martwa. Nic się nie układało. Problemy rodzinne tak bardzo dotknęły jej serca, że stało się czarne, a ona powoli zaczynała gasnąć, przez co traciła też przyjaciół i znajomych, nie potrafiła już  (…)

Życie, którego nienawidzę.

Dodał/a: Arioch 2019-04-13 19:18:36 czytano 621 razy

Od tamtej pory minęło już kilka lat. Lecz jego problemy dalej nie minęły… Z dnia na dzień jego stan psychiczny pogarsza się… wciąż okalecza się i myśli jak popełnić samobójstwo. Wiele osób z rodziny mówiło mu że jest egoistą i nieudacznikiem. Lecz nikt z nich nie wie o tym, że chłopak ciągnie to marne życie tylko ze względu na jego rodzinę oraz znajomych którzy nie poradziliby sobie bez niego. Stara się pomóc każdemu a wielu z nich tego nie docenia (…)

Jak nastolatka zaszła w ciążę.

Dodał/a: Kwiatek 2018-08-05 14:00:29 czytano 2770 razy

Witam. Aktualnie jestem 20 letnią kobietą. Szczęśliwą, zadowoloną z życia. Ale nie zawsze tak było… 4 lata temu ( jako 16-letnia dziewczyna) zaszłam w ciążę. Ale nie z własnej woli. Mój ojczym mnie molestował. Zaczęło się niewinnie. Raz klapną mnie w tyłek i tyle. Ale potem, gdzy moja mama była w pracy miałam przerąbane. Całował mnie po calym ciele. Ja płakałam, wyrtwałam się, ale jego to nie obchodziło. Pewnego dnia zmusił mnie  (…)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 25

Dodał/a: Maszka 2018-02-04 22:00:35 czytano 979 razy

Po tamtym dniu, nasza znajomość już nie była taka sama. Każdego dnia czułem niepewność przed tym co będzie następnego. Przez cały następny tydzień, widzieliśmy się z Kamilą tylko raz, krótko w biegu, wymieniając tylko kilka zdań, płakała twierdziła, że każdy coś od niej chce, że nie ma czasu dla siebie, czułem ból w okolicy serca widząc jej łzy. Poprosiła mnie żebym zawiózł ją do dziadka. Tak zrobiłem i wróciłem do domu bijąc się z własnymi myślami. W piątek byliśmy w centrum handlowym (…)

Trener- uczennica

Dodał/a: Najpiękniejsza 2018-01-06 20:47:06 czytano 1467 razy

No więc tak szesnastolatka lubiąca sztuki walki. Zaczęła spełniać swoje marzenia. W szkole, w 1 gimnazjum miała nauczyciela, który bardzo ją polubił, od pierwszego spotkania na lekcji. Uczył ją Religii, a potem biologii. Zawsze super się dogadywali. Czasem do niego pisała. Zawsze poprawił jej humor, a jej osoba sprawiała, że u nauczyciela pojawial się uśmiech. Od 2 lat ją prosił,żeby zaczęła chodzić na treningi, obiecała mu że zacznie w 3 klasie. I tak zrobiła. Nauczyciel, kierował się do niej  (…)

Kto się czubi ten się lubi 24

Dodał/a: Maszka 2017-12-29 13:25:48 czytano 569 razy

Wydaje się że w naszej znajomości będzie dobrze, wręcz bardzo dobrze, rzeczywistość była jednak inna . Po ostatnim wydarzeniu 5 kolejnych dni było wspaniałych. Dużo sexu, uczuć, każde rozstanie, już smutek i wszystko do momentu kiedy mieliśmy jechać odebrać kilka rzeczy Kamili, od jej byłego faceta Wojtka. Mieszkał w miejscowości…. nazwijmy ją M. Tak więc pojechaliśmy do M aby zabrać te rzeczy otworzyła nam jego matka i z dość przyjaznym nastawieniem, porozmawiała z nami. Zabraliśmy wszystko (…)

Kto się czubi ten się lubi 23

Dodał/a: Maszka 2017-12-18 03:30:58 czytano 531 razy

Otwieram oczy, w moich uszach rozlega się dźwięk rozmów z za ściany… Zerkam obok, Kamila jeszcze słodko śpi. Zszedłem na dół zrobiłem kilka kanapek i dwa kubki świeżej kawy. Wróciłem z tym wszystkim do łóżka zamykając za sobą drzwi od pokoju na klucz. W tem zobaczyłem że królewna budzi się że snu i uroczo przeciąga. Uśmiechnęła się na mój widok i podziękowała za wspaniałe śniadanie które znalazło się między nami na łóżku. Już prawie kończyliśmy gdy nagle ktoś próbował  (…)

Kto się czubi ten się lubi 22

Dodał/a: Maszka 2017-12-17 03:22:48 czytano 525 razy

Piątek 13 października, skończyłem pracę o 22:00 i po drodze do domu zabrałem Kamilę z miasta bo ten akurat weekend mieliśmy spędzić razem. Tak więc dowiedziałem się że jest u przyjaciółki Wiktorii, razem z sąsiadką z którą pracuję, pojechaliśmy po Milę. Miałem podjechać pod starą szkołę i zadzwonić by wyszła. Tak więc zrobiłem. Zeszła z kilku piętrowego budynku i już po chwili była w moich objęciach uśmiechnięta i szczęśliwa… Do domu dojechaliśmy po kilku minutach, ale nie miałem zamiaru (…)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 21

Dodał/a: Maszka 2017-12-12 02:08:06 czytano 523 razy

Godzina 6:10 słyszę dźwięk budzika. Wstałem ubrałem się zjadłem szybkie śniadanie i pojechałem do Kamili. Mała wioska oddalona 30 km ode mnie… Tak jak prosiła zostawiłem auto pod wielkim dębem i zszedłem z górki pod jej do, małe zaskoczenie drzwi zamknięte. Po chwili wyszedł sąsiad, który zaczął pytać kim jestem i co tu robię, z tytułu że Mila jest fryzjerką, wymyśliłem że jestem jej kolegą i ma mnie ostrzyc. Stwierdził że pewnie śpi i mam poprostu pukać do drzwi to otworzy. I tak  (…)