Opowiadania w kategorii Smutne historie

“Smutne historie”

Życie bez Ciebie

Dodał/a: MozePaula 2020-04-14 08:15:21 czytano 671 razy

Za 4 dni minie rok , jak zostawiłeś mnie tu samą . Samą z całą masą niewiadomych. Tak wiele się zmieniło. Czy tak musiało być? Nie wiem. Wiem, że teraz to wszystko wygląda dla mnie zupełnie inaczej niż przedtem. Nie zmieniło się tylko to ,że Ciebie nie ma (…)

Ambitna opowieść o bardzo ambitnym człowieku ROZDZIAŁ 1

Dodał/a: werka14881 2020-02-22 20:51:50 czytano 552 razy

Czytając to zmarszczyłam brwi mocno zdziwiona. Co miał znaczyć ten dziwny SMS? Co może być tak ważne, że chciała mnie, jak najszybciej w domu? Całą drogę przebyłam praktycznie w biegu. Mózg podsuwał mi najróżniejsze scenariusze i choć próbowałam nie potrafiłam tego zatrzymać. Od dawna nie miałam takiej gonitwy myśli, a przypływ adrenaliny sprawił, że przestałam czuć potreningowe zmęczenie. Schody pokonałam najszybciej, jak się dało, przeskakując co drugi stopień (…)

Ambitna opowieść o bardzo ambitnym człowieku PROLOG

Dodał/a: werka14881 2020-02-22 20:49:50 czytano 276 razy

Strzępki urywanych myśli kotłują mi się w głowie, przyprawiając o ogromne migreny. Jednak, kiedy tylko próbuję uchwycić choć jedną z nich, ulatuje ona bezpowrotnie. Zupełnie jakby nie chciała zostać wypowiedziana na głos. Znane ci jest to uczucie? Bo słowa to potęga- zwykła myśl nie ma znaczenia, jest zmienna. Jej znaczenie potrafi się zmienić w ciągu sekundy. Niektórzy twierdzą, że wypowiedziana na głos właśnie traci moc, lecz dla mnie, dopiero wtedy nabiera znaczenia i sprawia, że staje  (…)

Ostatni list

Dodał/a: Lilia 2020-01-17 11:15:27 czytano 587 razy

Panie Boże….Tak do Ciebie kieruje się na początku tego listu.Powiedz mi czy moja sytuacja to żart? Czy mając te 23 lata muszę naprawdę odchodzić?To takie niesprawiedliwe.Mialam tyle planów,chciałam skończyć jeszcze kilka szkół,urodzić dziecko,o którym tak strasznie marzyłam od wielu lat.tak bardzo mi żal,że muszę się żegnać z tym światem. (…)

Przyjaźń do końca

Dodał/a: Ada 2019-07-29 20:56:29 czytano 697 razy

Zawsze znajdujcie czas dla przyjaciół, bo będziecie potem mieć poczucie winy jak ja. W mojej opowieści chodzi o przyjaźń między człowiekiem a psem.To było z kilkanaście lat temu,miałam z 6 lat, sąsiadka z kąś wytrzasnęła psa, dokładnie suczkę. Byłam dzieckiem więc całe dnie spędzałam na dworze bawiąc się z nią. Nazywała się Saba i miała wszystkie cechy jakie chciałam żeby kiedyś miał mój pies. Lecz pewnego dnia mama tej sąsiadki się wyprowadziła i  (…)

Samobójstwo-Teen Story cz.1

Dodał/a: Anonimowa 2019-01-20 09:11:50 czytano 1731 razy

Nie miałam juz siły. Na lekcji mimo, że lubiłam się uczyć historii wybiegłam z sali i schowałam się w szatni. Zaraz po przerwie poszłam do łazienki. Wciąż płakałam. Miałam juz dość, byłam tym wszystkim zmęczona. Przez myśl znowu przeleciała mi myśl: “a może tak jednak się zabije? Przecież wszystkim będzie łatwiej beze mnie a to takie proste”. Niewiele myśląc wyjęłam z plecaka kosmetyczkę, w której zawsze nosiłam małe lusterko, błyszczyk, chusteczki i inne babskie rzeczy a od jakiegoś czasu, takż (…)

Tęsknota za ukochanym

Dodał/a: Zakochana12 2018-07-20 18:37:58 czytano 1899 razy

Czy ktoś wie, jak to jest kochać naprawdę? Czy ktoś wie, co się czuję gdy druga połówka jest obok? A kto wie, jak boli samotność i brak tej osoby? Niewiele osób, bo nie każdy jeszcze się zakochał. Tęsknota, to najlepszy dowód miłości ale czasem to nie wystarcza …. Potrzeba czegoś więcej… To uczucie musi nadal trwać i musimy być pewni tego co obiecujemy… Zdarza się tak, że ukochana wyjeżdża i ukochany obiecuje jej, że będą razem na zawsze. Że będzie do niej pisać, dzwonić (…)

Smutna ale prawdziwa miłość.

Dodał/a: Klaudiaaa:33 2018-06-25 21:07:28 czytano 1747 razy

Bylam osoba smutna o samotna dlatego zawsze chodzilam sama… Nie sprawialam rodzicom problemów. Bylam typem samotnika, ale miałam jedna przyjaciółkę której zawsze mogłam wszystko powiedziec wyzalic sie miała ona ja imię Marlena. Ona zawsze mnie rozumiała. Wracając do rzeczy. W wakacje 2016 bede na plaży zauważyłam pewnego chlopaka wyglądało jakby na kogoś czekał. Spodobał mi się ale wiedziałam ze jak jest taki przystojny to ze moze mieć każda laske (…)

Trzeci schodek jakieś klatki

Dodał/a: sayyes0328 2018-04-01 20:32:27 czytano 1663 razy

Czasami najlepsze momenty, najlepsze chwile zdarzają się przez przypadek, zupełnie nie spodziewanie i czasami mimo braku zaproszenia…. Ola , była nastolatką, uczyła się…no powiedzmy dobrze, nie pakowała się w kłopoty zbytnie, lubiła przygody i stroniła od niebezpieczeństwa…chociaż to różnie można interpretować z jej zachowania, co ważne nie miała kłopotów bo gdy coś przeskrobała zawsze wszystko umiała pięknie zatuszować . Niektóre rzeczy z jej życia zostaną (…)

Chłopak w czerwonej bluzie

Dodał/a: Xxx 2018-03-13 00:19:05 czytano 2201 razy

Mijały miesiące, leżę w łóżku i patrze w telefon, jakieś nowe zaproszenie na snapa, patrzę a to on. Taaak Miłosz mnie zaprosił, czyli zainteresował się moją osobą! Nie mogła przestać skakać z radości. Napisałam do Moniki aby jej o wszystkim powiedzieć, ona też nie mogła przestać się cieszyć. Ale jednak nadszedł dzień rozczarowań, dzień kobiet, zobaczyłam go w białej koszuli opinającej jego ciało z bukietem kwiatów w ręku. Moje serce zatrzymało się. Pomyślałam, że kogoś ma, straciłam cała  (…)