szkolna miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “szkolna miłość”

First meeting cz.1

Dodał/a: Normalna_inaczej 2018-05-12 09:55:12 czytano 629 razy

Niska, szczupła, blada, delikatna dziewczyna? To właśnie ja, we własnej osobie. Nazywam się Kate. Moi rodzice? Tata dużo pracuje, a mama od trzech lat nieżyje. Niestety nie mam rodzeństwa, a bardzo bym chciała. Znacie to uczucie gdy już przyzwyczicie się do nowego miejsca i okazuję się, że musicie wyjechać? Ja znam. Dopiero co wprowadziłam się do Carlisle (miasto w Angli), a już od czterech dni mieszkam w mieście o nazwie Chester. Taa…w sumie spoko miasto. Dziś zaczynam  (…)

First meeting cz.1

Dodał/a: Normalna_inaczej 2018-01-21 00:34:13 czytano 787 razy

-Cześć , na stole masz śniadanie ,ja już muszę lecieć – mówi , całuję mnie w czoło i znika za drzwiami. Nie lubię być sama w domu ale David , mój brat , ma własne życie. Bez apetytu zjadam śniadanie i po dłuższej chwili wyruszam do szkoły. Po 10 minutach jestem na miejscu. Czy się stresuję ? Może trochę …, trochę bardzo ,a co jak mnie nie polubią , jak się im nie spodobam , jak nauczyciele będą niemili i stanę się obiektem żartów? Spokojnie, s p o k o j n i e. Z zamyśleń wyrywa mnie uderzenie w (…)
Życie…rozdział 1

Dodał/a: Lovciaaa 2017-11-25 22:01:32 czytano 734 razy

Miała bardzo dużo zajęć. Grała na wielu instrumentach, chodziła do studia tańca, śpiewała i robiła tysiąc jeden rzeczy na raz. Zawsze zależało jej na rodzinie i przyjaciołach, ale nie mogła się z nimi często widywać. Ten natłok zajęć zaczął ją coraz bardziej przytłaczać, miała coraz mniej czasu. Czasami chciała to wszystko zostawić, ale i tak kochała to co robi. W życiu brakowało jej jednak miłości. Jej rodzice byli w separacji, mieli się rozwieść. Przez to nie raz musiała okłamywać swoją (…)

To skomplikowane… PROLOG

Dodał/a: KasiQQ 2017-10-02 20:18:23 czytano 889 razy

A więc tak… Mam na imię Kasia, w tym roku idę do 1 liceum. Na logikę mam 17 lat. To znaczy za kilka miesięcy będę mieć. Mieszkam w małej miejscowości , niedaleko dużego miasta. Szkoła jest w centrum, a więc do szkoły będę dojeżdżaćtramwajem. Jak na typową nastolatkę przystało, jestem szczupła, mam brązowe włosy sięgające połowy pleców oraz 1,60 m wzrostu. Typowy oklepany wygląd. Niestety noszę okulary (…)

Zielonookie i witamina M. – PROLOG

Dodał/a: Natka Pietruszki 2017-07-02 12:01:03 czytano 631 razy

Kiedy poznaje Natalię, wesołą i roztrzepaną zielonooką brunetkę, dociera do niego, że o prawdziwą miłość trzeba zawalczyć, a złamane serce nie zrasta się tak szybko. (…)

Wszystko.Co.Kocham 2

Dodał/a: Wck 2016-03-14 23:05:38 czytano 837 razy

Nowy tydzień. Nowy dzień. Nowe doświadczenia. Nie pamiętasz mnie. Albo po prostu ignorujesz, nie chcąc pogłębiać naszej znajomości. Nie wiem jak mam się zachować, przechodząc obok ciebie. Co powinnam zrobić? Ignoruje cię tak samo jak ty mnie. Wciąż pamiętam twój zapach. Chciałabym znów znaleźć się w twoich ramionach. Ale to pewnie niemożliwe. Dla ciebie to była tylko piątkową zabawa. Pewnie nawet nie pamiętasz jak  (…)
Wszystko.Co.Kocham. cz.1

Dodał/a: Wck 2016-03-13 15:56:03 czytano 1085 razy

Ludzie się na nas patrzyli. Zszdłeś w dół. Jedną rękę trzymałeś na moim odkrytym przez crop top brzuchu. Drugą błądziłeś po moich nogach. Gdy twoja dłoń podjechała wyżej na mój tyłek strąciłam ją. Mimo tego, że byłam tobą zaczarowana nie mogłam zachować się jak łatwa dziwka. Zrozumiałeś moja iluzje po trzeciej próbie. Zapytałeś czy może trzymać swoją dłoń na odkrytej skórze mojego brzucha. Spodobały mi się te  (…)

Miłość zwycięża cz.3

Dodał/a: Dascia 2015-12-05 21:16:44 czytano 776 razy

Po chwili byliśmy na parkiecie. Przyznam że bardzo dobrze tańczy. Po piosence wróciliśmy do stolika. Rozmawialiśmy i się śmialiśmy. Nagle podeszła do nas Ula. Jej wyraz twarzy wyglądał na wściekły.
– Nienawidzę Cię! – wykrzykneła po czym wzięła moja szklankę z wodą i wylała mi ją na twarz. Byłam cała mokra i włosy i sukienka. Zerwalam się  (…)

Miłość zwycięża cz.2

Dodał/a: Dascia 2015-12-05 12:55:51 czytano 970 razy

Ponieważ moich rodzice pracują nie ma ich w domu. Wyciągnęłam klucze i szybko bez zastanowienia otworzyłam drzwi. Usiadłam w salonie na kanapę i schowałam głowę w ręce. Zaczęłam myśleć ale i też płakać. Nie chciałam już o tym myśleć. Włączyłam film, położyłam się i przykryłam kocem. Przez chwilę zapomiałam o całej sprawie. Nagle dostałam esemesa. Od Sary moje dobrej koleżanki. ,, Idziesz na piątkowy bal? Jeśli tak  (…)

Chłopak z dzieciństwa. cz. 4

Dodał/a: wiki 2015-01-26 11:12:25 czytano 2595 razy

Weszłam do swojego pokoju, jak można go tak nazwać. Rodzice wrócili nad ranem, więc teraz jeszcze spali. Powoli otworzyłam drzwi i nie wierzyłam własnym oczom. Rodzice całkowicie zmienili mój pokój. Dwie ściany były pomalowane na kolor błękitny, a dwie na kolor turkusowy. Na podłodze leżał biały dywan z niebieskimi wzorami. Na środku stała duża turkusowa kanapa a koło niej biały stolik i dwa niebieskie fotele. W kącie (…)