Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Zakazane uczucie, które zawsze boli… cz.2

Zaczęliśmy gadać , zaczął przepraszać za sw zachowanie w kawalerski wieczór. Nie świadomie zadałam mu pytanie czy zrobił by to na trzeźwo on odp że tak. Później jakoś leciało z dnia na dzień. Cały czas myślałam o nim i nadal o nim myślę. Spotkałam się z Bartkiem żeby pogadać o tym co zrobiłam. Poszliśmy do pizzerii śmialiśmy się , chciałam chociaż na chwilę zapomnieć o nim. Jednak to było błędem nagle do pizzerii wchodzi on. Idzie w nasza stronę. Nie wiem jak mam się (…)

Smutna Historia

Budzik zadzwonił, godzina 7:00 nastała, przeczytałam sms-a od Niego, od razu odpisałam, potem zaczęłam się ubierać. Szczęśliwa, jak co dzień, z myślą, że znowu Go ujrzę, znowu będziemy się śmiać, wygłupiać i robić wszystko razem. Zjadłam śniadanie, umyłam się, wyczesałam i delikatnie umalowałam. Mama dała mi 5 zł kieszonkowego. Wyszłam na autobus, żegnając się z bliskimi.
Było mglisto, zimno, a na dodatek padał deszcz. Czekałam ok.20 minut (…)
Romans biurowy

Wtedy zauważyłam, że ktoś siedzi w fotelu odwróconym do tyłu. Przekręcił się a moim oczom ukazał się okaz faceta. Ciemne,kruczoczarne, krótko obstrzyżone włosy. Niebieskie oczy, które mogły przeniknąć mnie na skos. Ostre rysy twarzy. Pełne, delikatnie wykrojone usta. Szerokie barki. Dobrze zbudowane ciało. Ubrany był w garnitur. Kamizelka była niezapięta więc bez trudu można było zauważyć pod przylegającą koszulą wyrzeźbiony brzuch. Błękitny krawat podkreślał kolor oczu. Zaschło  (…)

Prawdziwa Miłość

Kończyłam właśnie gimnazjum i do tego czasu nigdy nie miałam chłopka-Paru zwracało na mnie uwagę ale ja się przed tym broniłam bo nigdy nie czułam się ładna,fajna i myślałam,że chcą ze mnie pożartować…
Pewnego dnia postanowiłam wejść na czat regionalny zaprosił mnie na rozmowę chłopak o nicku “Pewny gość” (…)

Zakochana Nastolatka

On cały czas na Mnie spoglądał kątem oka aż w końcu zauważyłam to i się odważyłam pierwsza zagadać a On wtedy spytał “możemy porozmawiać w cztery oczy ? ” wdech w piersiach mi zabrało , a ja kochałam się w Nim z 3 lata w końcu zostaliśmy parą , te spacery wieczorami , rozmowy , wyznania było cudnie ;* (…)

Moja zwariowana i naiwna miłość

Cześć chcę wam opowiedzieć o mojej pierwszej miłości zdarzyło się to w wakacje 2009 on był przystojny i to bardzo nazywał się Kamil miał 17 lat a ja Emilka wtedy 14 najpierw nic do niego nie czułam. Było to na ognisku u znajomych pierwszy raz go widziałam od razu mi się spodobał. (…)
Zakazane uczucie, które zawsze boli… cz.1

Na wstępie chcę wszystkich opisać .
Bartek to mój najlepszy przyjaciel. Ma on 22 lata ma dziewczynę. Moja mama ma na imię Ania ma 42 lata . Mój najstarszy brat Norbert ma on 22 lata, ma żonę Kamile liczy ona 25 lat. Mój drugi brat ma na imię Adrian ma on 21 lat, ma dziewczynę Madzię ona ma 23 lata. I mój ostatni brat Krzysiu ma 16 lat ma dziewczynę Justynę ma ona 17 lat. I on … Nazywa się Maciek wszyscy wołają na niego Wiesiek. Ma 22 lata jest najlepszym przyjacielem mojego najstarszego brata Norberta i dlatego (…)

Kolega Brata

Początek Lipca jak zwykle gorący, bardzo lubiłam ten czas słońca, a przede wszystkim Wakacji. Dzień jak co dzień nie zapowiadało się na jakiekolwiek atrakcje,jedynie co mnie czekało to pakowanie rzeczy w pudełka i przewożenie do nowego domu, który znajduje się niedaleko Konina, było to małe miasteczko. Moja rodzina wygrywając kilka milionów w totka wzbogaciła się, cieszę się z tego powodu, bo zawsze brakowało nam pieniędzy. Gdy dowiedziałam się w pewnym momencie (…)

Życie. Co to jest…?? Dla niektórych dar, dla innych droga przez cierpienie

Życie. Co to jest…?? Dla niektórych dar, dla innych droga przez cierpienie…..
Jesień, deszcz i samotność…Szła, nie oglądając się za siebie. Krok za krokiem, powietrze stawało się coraz cięższe ludzie wokół przestali jakby istnieć. Rozpuściła swoje długie, ciemne, proste włosy, które wiatr rozwiewał jej wokół twarzy. Zielone oczy już nie zalewały się łzami uodporniła się na cierpienie, od jakiegoś czasu patrzyły odważnie przed siebie nie przejmując się tym co widzą. Żyła swoją ideą w swoim świecie, do którego tylko ona miała wstęp nikt inny. Czasem pozwalała aby promień delikatnych nutek przeniknął  (…)

Gwałt

– Kurcze … Teraz już nie bd dowodów, żadnych badań DNA itp, żeby sprawdzić czy to prawda . Ale tak czy siak trzeba iść na policję. Ten dzieciak musi być ukarany !
– Mamo … Jak on się dobierał do Kaśki, to jej wyleciał z kieszeni telefon . I ja wysłałam do Bartka sms’a, z prośbą o pomoc . I oni wszystko widzieli … Będą zeznawać. jak będzie potrzeba (…)