zakochani

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “zakochani”

Niewiarygodnie szczęśliwi 15

Dodał/a: Madi 2018-01-22 21:06:59 czytano 828 razy

– Nieważne, że zanim cokolwiek między nami zaszło – krzyknęła dziewczyna – Widywaliśmy się przez dwa tygodnie dzień w dzień, rozmawialiśmy o wszystkim. Kupiłeś mi drinka i kazałeś czekać aż wrócisz z toalety. Długo cię nie było, martwiłam się. Poszłam cię szukać i cię znalazłam. W objęciach jakiejś zdziry. Jak miałam się czuć? Zajebiście? – Słychać było, że zaczęła płakać. Oboje z Antoine`m wiedzieliśmy, że jakby to nie miało znaczenia, to by nie płakała. Położyłam chłopakowi dłoń na ręce, w (…)

Niewiarygodnie szczęśliwi 13

Dodał/a: Madi 2017-10-04 22:24:04 czytano 1474 razy

– Chodź – powiedziałam do niego wstając i skierowałam się w stronę kuchni – Chyba potrzebujesz coś na kaca. – Troszeczkę – powiedział cicho, a ja uśmiechnęłam się do niego. To wciąż dla mnie taka nowość, że mam się kim opiekować i o kogo dbać. W ponad miesiąc, staliśmy się dla siebie tacy bliscy, nawet nie myślałam że to takie dobre uczucie. Myśląc sobie o tym jak wiele się pozmieniało, zrobiłam mojemu mężczyźnie alcazelter i znalazłam (…)

<!– Quku elastyczna spis Kat

Czy jeszcze kiedyś będą razem ?

Dodał/a: qwerty 2016-12-05 23:44:33 czytano 1004 razy

Rok 2014 czerwiec. Jeszcze przez 3 dni miałam 17 lat . Była sobota , wybierałam się na długo wyczekiwaną przeze mnie imprezę razem z koleżankami ze szkoły. Przygotowania , makijaż , fryzura , typowe dla każdej z nas. Kiedy razem z koleżankami dostałyśmy cynk o nadjeżdżającej taksówce udałyśmy się przed dom. Impreza jak impreza było znakomicie. Po pewnym czasie ujrzałam Patryka chłopaka , którego  (…)

Czekałam na znak od Ciebie V

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-08-25 17:16:10 czytano 1446 razy

-Na górze, pierwsze drzwi po prawej – Odpowiedziała jego mama. Nawet z tą nogą chciałam wstać i opuścić to pomieszczenie. Wiedziałam że to zły pomysł z tym nocowaniem, ale w ten sposób też wkurzę rodziców. Może.. Wstałam. All poszedł do kuchni tymczasem. Stawiałam kroki powoli. Niestety, w końcu znowu upadłam a oczy mi się zeszkliły. Bardzo bolało (…)

JESTEŚ WSZYSTKIM CZEGO CHCĘ. Rozdział IV

Dodał/a: Żan 2016-08-14 16:48:01 czytano 1658 razy

– Dzięki – zdjąłem ubranie i położyłem na desce. Żelazko nagrzało się, a zaraz ona ustawiła temperaturę zgodnie z metką na koszuli. Stałem za nią i obserwowałem. Starała się by nie było ani jednego zagięcia i pod gorącym związkiem wszystko idealnie prostowało się. Na końcu przeciągnęła kołnierzyk i stanęła przede mną, chcąc żebym odwrócił się tyłem. Trzymała koszulę. Wsunąłem najpierw jedną rękę, potem drugą i  (…)

ŚWIATY DWA sezon 4 ROZDZIAŁ TRZYNASTY

Dodał/a: Żan 2016-04-08 01:41:20 czytano 987 razy

Naleśniki w moim wydaniu to taki nasz obiad na dzisiaj. Kiedy Eliza przez cztery tygodnie leżała w szpitalu po wypadku, jakoś musieliśmy sobie radzić. W sumie wcześniej nie było jej pół roku i daliśmy radę, więc teraz też przetrwaliśmy. Maja przynajmniej mogła porozmawiać z Elizą przez telefon; chociaż tyle (…)

<!– Quku elastyczna spis Kat

ŚWIATY DWA sezon 3 ROZDZIAŁ JEDENASTY

Dodał/a: Żan 2016-02-08 14:43:40 czytano 1232 razy

– Dobra. Ślubuję Ci uroczyście, tu i teraz, że zawsze do końca będę Cię Kochał, traktował jak jedyną kobietę na całym świecie. Będę dbał o to żeby ten piękny uśmiech nie schodził z twojej twarzy. Twoje zdanie będzie u mnie zawsze na pierwszym miejscu i wszelkie potyczki, potknięcia, przewroty, będę rozwiązywał i prostował z tobą. Chcę żebyś traktowała mnie jak kogoś kto zawsze będzie przy tobie, byś nie bała się ze mną  (…)

ŚWIATY DWA sezon 3 ROZDZIAŁ DZIESIĄTY

Dodał/a: Żan 2016-02-06 18:20:21 czytano 1006 razy

– Na trzy – uznała, więc cicho odliczyliśmy i z zamachem do tyłu. Mieliśmy za sobą podłogę wyłożoną kostką, więc szkło za jednym zetknięciem z nią, uległy zbiciu, więc reszta gości zaczęła bić brawo. Przez próg przeniosłem Elizę ma rękach i tylko się śmiała. Rozbrzmiała muzyka, na wstępie szampan i za stoły. Odśpiewali nam pieśń błogosławiącą, a po tym pierwszy taniec. Byliśmy z Elizą okrążeni przez swoich gości i przy wolnej  (…)

5 lat

Dodał/a: lula09-09 2016-01-11 16:39:06 czytano 1957 razy

Malina( dalej może być Majka) i Michał(dalej może być Michciu)chodzili do jednej klasy przez sześć lat. Należeli do jednej paczki, i naprawdę się lubili. Mieli bardzo dobre kontakty,mieszkali na jednym osiedlu, często wracali razem ze szkoły. W zimie bitwy na śnieżki, zjazdy z górki na sankach. dziwnym trafem zawsze byli gdzieś tam obok siebie. Razem się śmiali, żartowali, ba! zdarzało się nawet, że siedzieli razem na lekcjach (…)

Pamiętam – Rozdział 1 (I remember you, cz.1)

Dodał/a: ClarCullen 2015-12-23 18:35:53 czytano 751 razy

– Dzięki Alice – wzdycham i posyłam jej uśmiech. – Może… – zaczyna niepewnie dziewczyna. – Może? – dopytuje. – Może Pani wróci do domu i odpocznie? – patrzy na mnie nieśmiało. Śmieje się. – Dobrze. W tak razie idę do domu… – uśmiecham się do zdziwionej dziewczyny. – Do widzenia Pani Cullen… – wychodzi z mojego gabinetu (…)

<!– / Paginacja

<!– // Paginacja

<!– end post