Test cz.1

Ta historia wydarzyła się naprawdę, jeśli nie wierzycie po przeczytaniu ( bo jest ona trochę nierealna) napiszcie w komentarzach, czego dokładnie chcielibyście się dowiedzieć.Mam 13 lat, moje imię to Ola.

Ola-główna bohaterka , niepewna swych uczuć.Brązowe , długie włosy , szczupła, wzrost 163, zielone oczy.
Paulina- najlepsza przyjaciółka Oli. Razem z Kingą wspierały Olę w rozterkach miłosnych , a było ich dużo i za każdym razem , wydawałoby się , że to ten jedyny ( tak przynajmniej mówiła Ola) Brunetka, brązowe oczy , wzrost 169 , szczupła.Chodzi do klasy z Olą i Kingą. Jest to 6a.
Kinga- również przyjaciółka Oli, rozpacza po już dawnym rozstaniu z “PULPETEM” ( tak dały przezwisko Mateuszowi), zakochana w nim bezgranicznie, wydawałoby się , że na wieki. Blondynka , o niebieskich oczach , szczupła , wzrost taki sam jak Paulina.
Daniel-były Oli. Jego przezwisko to ” KLEJ” Po rozstaniu z Olą ( było to 2 lata temu ) nie przejmował się tym zbytnio. Jego uczucie do niej odnowiło się pod koniec 5 kl. Zakochał się w niej bezgranicznie. Ciemny blondyn , brązowe oczy, szczupły , wysoki. Ukrywa coś przed Olą.
Bartek K.- chłopak Pauliny , tworzą idealną parę.Są ze sobą od tygodnia.Wcześniej chodził z Kingą ( tak dobrze myślicie , z jej najlepszą przyjaciółką!) Kinga nie miała żalu ( tak mówiła).Brunet , niebieskie oczy , wysoki (niższy od KLEJA) , szczupły.Jego przezwisko to “BYLU”
Bartek S.-były ukochany Oli( nie chodzi ze sobą , lecz Ola była w nim zakochana) Pokłóciła się z Kingą (wtedy) , bo okazało się , że ona mu się spodobała. Ola długo rozpaczała, tylko Paulina ją pocieszała.Co się z nimi stało ( B.S +K) dowiecie się w opowiadaniu. Szatyn, chudy ( trochę przy kości) , brązowe oczy , wysoki.Jego przezwisko to ” KOGUT”
Paweł- przyjaciel Oli, Kingi i Pauliny. Niegdyś ich kontakty ( Pawła z Olą) były tak dobre , że wszyscy mówili o nich , że są parą.Blondyn , dosyć wysoki, przy kości , niebieskie oczy.
Kuba- dawny przyjaciel przyjaciółek. Ich dawne kontakty nabiorą tempa. Brunet , szczupły , wysoki , brązowe oczy.Ma 14 lat.
Piotrek-zakochał się kiedyś w Oli. Co dzień wmawiał sobie , że mu przeszło , ale gdy ich kontakty się odnowiły , to wszystko wróciło.Bardzo wysoki. Rudy ( nie do końca) , przy kości.Nie wiem , jakie ma oczy , nigdy nie zdołałam w nie spojrzeć 😀 Ma 14 lat.
Rafał- przyjaciel Daniela , Bartka K i Bartka S . Czasem nieznośny , lubi dokuczać. Blondyn (ciemny ) , brązowe oczy , chudy , i niski. Jego przezwisko to ” KOŃ”.Chodzi do klasy razem z Danielem , Bartkiem K i S. Jest to 6 c.

Jeżeli będą pojawiać się nowe postacie , w danej części -będę je charakteryzować.

A więc zaczynamy.. Paula miała szczęśliwy związek. Jak co rano razem przyszłyśmy do szkoły , Paulina czekała na Bartka, a ja na Pawła. Był to poniedziałek. Pierwszy przyszedł Bartek , przebrał się i poszedł z Pauliną się miżdżyć. Westchnęłam głęboko , też bym tak chciała. Chwilę potem przyszedł Paweł.
-Ciao Oluś! -jak zawsze powiedział i wyjął nić dentystyczną. Co rano czyścili sobie zęby.
-No hejka ! -przywitałam go pogodnym uśmiechem.
Przebrał się i usiadł koło mnie na ławce. Gadaliśmy , śmialiśmy się . Oczywiście nie obeszło się bez naszej głupawki. Uwielbiałam go , ponieważ w jego towarzystwie nie zważałam na to czy ktoś będzie o nas plotkować , czy też będzie się krzywo patrzył .Do szkoły przyszedł Daniel. Namiętnie próbował , aby Ola się na niego popatrzyła. Bez rezultatu. Był zazdrosny , że nie ma z nią żadnych kontaktów , np. takich jak ma z nią Paweł. Po tym weszła Kinga ( w tym samym czasie Paulina wróciła z Bartkiem) ,a prawie za nią Bartek S. Poczekałyśmy na Kingę i poszłyśmy pod salę. Dzień minął bez wrażeń. Za dwa tygodnie miała się odbyć impreza szkolna. Nie mogłam się doczekać. Niedługo po tym miały się odbyć moje urodziny . Nim zdążyłam ogarnąć naukę i zadania tydzień szkolny dobiegł końca. Cieszyłam się , ponieważ Paweł zaprosił mnie na ognisko , z okazji jego urodzin. W piątek popołudniu wybrałam się na zakupy z przyjaciółkami , bo musiałyśmy wybrać prezent. W sobotę miało się odbyć ognisko. Był na niego zaproszony też Daniel , z czego Ola , nie była zadowolona. Nie chciała nic mówić Pawłowi, bo w końcu to on decyduje kto ma przyjść, a nie ona. Po kupnie prezentu , wieczorem, Ola weszła na fb. Miała wiadomość od Daniela.” Paweł kazał nam przyjść wcześniej , ale tylko nam . Zależy mu na tym , żebyś przyszła.Przyjdziesz?” odpisałam mu krótkie “tak” i przeglądałam moją galerię.Na czacie nie było nikogo ciekawego. Ola zeszła z komputera i postanowiła , że oglądnie horror. Bała się, choć otuchy dodawał jej misiek Bodzio. Dostała go od mamy i taty na dzień Św. Mikołaja. Od tamtego czasu nie mogła bez niego usnąć. W przerwie Ola zasnęła, a telewizor potem wyłączył tata , który bał się , że zapomniał zakręcić gazu. Był przesądny i nie podobało mu się to , że Ola będąc w tak młodym wieku , ogląda tak straszne horrory, ale czuł , że Ola i tak postawi na swoim. Rano , po przebudzeniu Ola zeszła na dół i zjadła śniadanie. Jej brat , Radek spieszył się do pracy i zapomniał włożyć krawatu. W drzwiach zatrzymał się na chwilę i odwrócił się. Za nim stała Ola trzymając w ręku różnorodne krawaty i podchodząc do niego wolnym krokiem , ustaliła , że do błękitnej koszuli pasuje srebrny krawat. Zawiązała mu go , dała całusa w policzek i szepnęła ” Powodzenia”. W domu została tylko mama , która miała dzień wolnego. Miała pomóc jej wybrać odpowiedni strój. Ola lubiła , gdy mama prawiła jej uwagi o odpowiednim stroju ( tzn . modnym ) Mama posprzątała po śniadaniu i zaczęła oglądać jej ulubiony serial , który leciał w TV tylko rano w sobotę , bez żadnych powtórek. Ola weszła po schodach na górę , wzięła pudło , do którego spakowała swoje najmodniejsze ubrania. Zeszła na dół, pudło postawiła na stoliku przed telewizorem i spojrzeniem zmierzyła mamę.
-Miałaś mi pomóc , wybrać , PAMIĘTASZ?
-Tak wiem , ale nie teraz.
-Mamo! No proszę , potem muszę jeszcze posprzątać w pokoju!
-Nie widzisz , że oglądam?
-A ty nie widzisz , jak cię proszę?
-Uspokój się mała. Zaraz ci pomogę.
-Zaraz czyli za godzinę?
-Tak , wiesz , że dopiero po serialu.
-Mamo!!!! Chcę teraz,
-Nie ! Nie możesz poczekać?
-Nie nie mogę!
-Dobrze. Pokaż co tam masz.
-No patrz ( Ola wskazała na prawie pusty karton)
-A więc to oznacza zakupy?
-Tak!
-Niech ci będzie.
Mama odpaliła samochód,wzięła portfel , wypełniony banknotami i odjechała wraz z Olą. Jechały do centrum( Galerii Krakowskiej). Weszły do H&M-u; . Oli spodobała się bluzka z krótkim rękawkiem i krótkie spodenki ( dżinsowe) . Przy kasie kupiła jeszcze bransoletkę z serduszkami. Ola , biorąc od kasierki paragon, zahaczyła o blat, a jej ulubiona bluza rozerwała się. Mama ze zmartwieniem dotykała duże draśnięcie i stwierdziła , że muszą kupić nową. Poszły do Bershki i wybrały szarą, obszerną bluzę . Poszły tez do CCC. Ola wybrała żółte trampki. Po skończonych zakupach dziewczyny poszły na lody. Wróciły do domu. Ola zadzwoniła do przyjaciółek , że będą musiały dotrzeć same na ognisko. Wszystko im wyjaśniła.Zgodziły się , choć myślały , że razem tam dotrą. Ola wyszykowała się , wyprostowała włosy , lekko się umalowała, wzięła swoją brązową torebkę oraz prezent i wyszła z domu. Zaszła na miejsce spotkania. Był tam też Daniel. Paweł , wychodząc zza drzew , zaczął…

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Przepraszam , że czasem piszę w innym czasie i osobach. Postaram się ,aby było w jednym czasie. Tak jak mówiłam, piszcie w komach czy Wam się to podoba i czy mam pisać dalej. Jeżeli ktoś chce ,niech pyta. Pozdrowienia 🙂 <!– Tagi

Dodał/a: tajedyna;* w dniu 27-04-2013 – czytano 435 razy.
Słowa kluczowe: opowiadania nastolatek miłość roztargnienie tajedyna;*
<!– Kategoria Kategoria: Miłosne <!– // kategoria

<!– // Tagi <!– Lubie to

<!– // Lubie to <!– Box Inne

Zobacz inne

<!– // Box Inne

<!– end .post <!– Nawigacja

<!– end nawigacja

Komentarze (2)

Nikol +,+dnia 2013-04-29 11:32:55.

No wiec … Mylisz czasy. Ciezko sie czyta , bo nawymyalalas spora ilosc bohaterow. Wszystkich opisalas , a ja nadal niewiele wiem o ich wygladzie. Staraj sie tez nie wymyslac tych dennych ksywek.

Smerf *.*dnia 2013-04-29 22:59:34.

Piszszsz szybkoo :*

<!– Komentarze

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Test cz.1"

(pole wymagane)

<!– end #komentarze

<!– end #whole_kom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.