sen

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “sen”

Mętlik cz12

Dodał/a: blanka0705 2017-04-14 18:44:23 czytano 638 razy

Następnego dnia obudziłam się po 9. Rozejrzałam się po pokoju i wyciągnęłam się. Przez okno przebijały się promienie słońca. Spojrzałam na szafke nocną, na której leżał telefon. Sięgnęłam po niego, spojrzałam na niego a na wyświetlaczu było pare połączeń i pare smsów. Odblokowałam telefon a tam 3 połączenia od Leny i 5 od Oliwiera, no jakżeby inaczej. Przewróciłam oczami i odczytałam smsy. Wszystkie były od (…)

Historia wielkiej miłości cz.3

Dodał/a: Bajka333 2017-03-26 09:42:12 czytano 243 razy

Szczerze mówiąc poprawiło mi to humor, co Ania mi powiedziała. Byłam już pozytywnie nastawiona. No z wyjątkiem ta jego dziewczyna. Ona doprowadzała mnie do szału. Miałam ochotę raz na zawsze wyrzucić ją z mojego życia. Tak mi przeszkadzała. Po 20 min byłam już w domu. Odpoczywalam na łóżku słuchając jak zwykle muzyki i rozmyślając co wydarzy się jutro. Odrobiłam lekcje i postanowiłam trochę się pouczyć. Nie  (…)

Ostatnie wspomnienie.Rozdział 1

Dodał/a: Roześmiana 2017-02-11 20:23:36 czytano 479 razy

Nie wychodzę z swojego pokoju, póki nie dowiem się, co robiłam wczoraj. W ten sposób unikam zdemaskowania mojego sekretu. Przez 3 lata nikt się nie skapnął, że coś jest nie tak ze mną, więc chyba dobrze gram. Po przeczytaniu zapisek, dochodzę do wniosku, że nic wczoraj szczególnego się nie działo. Idę do łazienki. Biorę szybki prysznic, zakładam ubrania, upinam włosy w luźnego koczka i schodzę do kuchni aby  (…)

Ostatnie wspomnienie. Prolog.

Dodał/a: Roześmiana 2017-01-26 17:08:01 czytano 310 razy

-Och, kruszynko, nie pamiętasz ? – biorę głęboki wdech- Wczoraj tylko zdążyłem wejść do swojego gabinetu i od razu zadzwonili do mnie z szkoły. Spodziewałem się wszystkiego, ale to co usłyszałem z cięło mnie z nóg i to dosłownie. Twoja wychowawczyni, była tak wstrząśnięta, że mało co zrozumiałem. Wiedziałem, że stała Ci się krzywda i zabrali Cię do szpitala. Zabrałem wszystkie rzeczy i jak najszybciej mogłem dotarłem  (…)

Sen

Dodał/a: pies co paczy 2016-12-27 15:56:40 czytano 128 razy

A jednak. Często irracjonalnie mylą moje imię i zamiast Borys mówią do mnie Igor. Zawsze to poprawiam z uśmiechem i zastanawiam się jak to leci żeby tak mylić. Borys – Igor? Jakaś tam logika w tym jest. Na zasadzie – ma jakieś ruskie imię. Ale to Jezus, więc go nie poprawiam bo on się nie myli. Pewnie po prostu tak naprawdę jestem Igorem i część ludzi, mająca jakiś lepszy kontakt z absolutem o tym wiedziała. I tak się do mnie  (…)

Nie wierzę już w miłość… Prolog

Dodał/a: Paula17 2016-12-18 09:04:00 czytano 366 razy

I znów na tym momencie się obudziłam. Tak bardzo chciałabym wtulić się w jego ramiona, jak za dawnych lat, poczuć, że jest ktoś komu naprawdę na mnie zależy. Czy już na zawsze zostanę skazana na samotność? Codziennie ten sam sen i codziennie wiem, jak się skończy. Zaczyna się zawsze mniej więcej w momencie, gdy wychodzę z restauracji, gdzie spotkaliśmy się, bo myślałam, że Michał chce mi się oświadczyć. Ale nie, on (…)

Jej wysokość Maja – nr.2

Dodał/a: Chmurka 😀 2016-06-27 03:07:51 czytano 316 razy

– Nie mogłeś trójeczke później? – zapytałam budzika który jest w telefonie. Do szkoły mi się nie chce wstawać. Ale wiem że dzisiaj jest trening wiec mogę zobaczyć Maxa. Wstałam i poszłam do szafy. – Hmm w co się ubrać?- zapytałam sama siebie – Wiem! – krzyknęłam szeptem i wyciągam z szafy koszulę podkoszulkowatą i miętowe szorty. Koszula jest biała i jest na szerokich ramiączkach. Ma niebieski kołnierz i pasek z guzikami (…)

To był sen

Dodał/a: Karena 2016-02-06 22:49:26 czytano 230 razy

Pewnego piątku obudziłam się w bardzo złym humorze, bo rodzice kazali mi iść do szkoły. Nie to, że mam problemy z nauką, bo jednak dwójeczek mam pełno. Chodzi o to, że w weekend przefarbowałam włosy na różowo i boję się reakcji znajomych. Nic z tym jednak już nie mogłam zrobić, więc założyłam jakieś spodnie, bluzkę (trochę za krótką, ale pozostałe były w praniu) no i oczywiście gustowny kapelusz w stylu Sherlocka Holmesa (…)

Kocham Twoje oczy

Dodał/a: Zuzu 2015-12-31 00:27:27 czytano 375 razy

Rozmowę przerwała czyjaś dłoń na moim ramieniu, uprzejmie przeprosił i wytłumaczył, że musi mi coś pokazać. Poprosił bym poszła za nim, więc tak też zrobiłam. Po schodach wyszliśmy na parter po czym skierował się ku drzwiom wyjściowym. Wiem, że nie powinnam była wyjść za nim, ale było w nim coś takiego, że w pełni mu ufałam i nie przejmowałam się ryzykiem (…)

Moje powietrze cz8

Dodał/a: Całuśna 2015-10-09 22:10:16 czytano 812 razy

Dzisiejszy dzień w więzieniu zwanym szkołą był bardzo wyczerpujący. Sprawdzian z fizyki, kartkówka z Anglika i biologii, no i pani z matmy pytała. Po ośmiu godzinach ww szkole jestem wykończona. Nawet nie chce myśleć o testach, które czekają mnie w kwietniu. Dzisiaj miałam się spotkać z Asią, ale chyba powiem jej, że nie przyjdę, bo jestem strasznie zmęczona. Właśnie szłam do łazienki, kiedy zadzwonił dzwonek do  (…)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.