Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

Styczniowe słońce (Najpiękniejsza chwila życia)

Zimowe słońce nieśmiało sadowiło się na sklepieniu nieba, kiedy na jednym z warszawskich osiedli, w mieszkaniu na 9 piętrze wybrzmiał cichy, lecz trudny do zignorowania dźwięk budzika. Męska ręka wyciągnięta spod kołdry wyłączyła dzwoniący zegarek i przeciągnęła się. Mężczyzna w średnim wieku odkrył kołdrę, wstał i narzucił na siebie leżącą obok koszulkę. Spojrzał z rozczuleniem na śpiącą obok dziewczynę. Miał nadzieję, że budzik nie wyrwał jej z błogiego snu (…)

Prawda czy śmierć? (Truth or death?) Epilog. (Kryminal)

Biegła przed siebie najszybciej jak umiała, chociaż palący ból mięśni dotkliwie dawał o sobie znać. Nie wiedziała gdzie biegnie, bo nie znała tej okolicy. Sytuacji nie poprawiał też fakt, że było około drugiej w nocy, a ulica którą próbowała pokonać nie była w żaden sposób oświetlona. Po zapachu unoszącym się w powietrzu, oraz powierzchni przemierzanej ulicy wywnioskowała, że nie jest to zbyt ciekawa okolica (…)

Życie bez Ciebie (Smutne historie)

Za 4 dni minie rok , jak zostawiłeś mnie tu samą . Samą z całą masą niewiadomych. Tak wiele się zmieniło. Czy tak musiało być? Nie wiem. Wiem, że teraz to wszystko wygląda dla mnie zupełnie inaczej niż przedtem. Nie zmieniło się tylko to ,że Ciebie nie ma (…)

Trzy Lata później – R4 (Miłość szczęśliwa)

Dzień zapowiadał się beznadziejnie a ja rzuciłam palenie jakieś pół roku temu wiec jedyne co mogłam w tym momencie począć to zakupić paczkę fajek i zjarać ja za garażem mojego x i kiedy cztery godziny potem zaparkowałam na podjeździe domostwa Alka a z mojego auta tzn z jego auta unosiła się już tylko nikotynowa chmura lecz dzięki piaskowi na podjeździe który w styczności z kolami auta stworzył lekka mgiełkę nikt nie przyuważył niczego (…)

ambitna opowieść o bardzo ambitnym człowieku Rozdział 2 (Moja historia)

-Lauro, mam raka.- poczułam jak ściska mnie w środku. Miałam wrażenie, że świat nagle zwolnił. Na ciężkich nogach, praktycznie na autopilocie przesuwałam się w ich stronę, żeby opaść na kanapę obok nich. Nie potrafiłam…. Nie… Nie chciałam uwierzyć w to, co właśnie powiedziała. Jak mogła wymyślić tak okrutny żart? Jedynym potwierdzeniem prawdy był szloch babci, która siedziała z nami. (…)

Ambitna opowieść o bardzo ambitnym człowieku ROZDZIAŁ 1 (Smutne historie)

Czytając to zmarszczyłam brwi mocno zdziwiona. Co miał znaczyć ten dziwny SMS? Co może być tak ważne, że chciała mnie, jak najszybciej w domu? Całą drogę przebyłam praktycznie w biegu. Mózg podsuwał mi najróżniejsze scenariusze i choć próbowałam nie potrafiłam tego zatrzymać. Od dawna nie miałam takiej gonitwy myśli, a przypływ adrenaliny sprawił, że przestałam czuć potreningowe zmęczenie. Schody pokonałam najszybciej, jak się dało, przeskakując co drugi stopień (…)

Ambitna opowieść o bardzo ambitnym człowieku PROLOG (Smutne historie)

Strzępki urywanych myśli kotłują mi się w głowie, przyprawiając o ogromne migreny. Jednak, kiedy tylko próbuję uchwycić choć jedną z nich, ulatuje ona bezpowrotnie. Zupełnie jakby nie chciała zostać wypowiedziana na głos. Znane ci jest to uczucie? Bo słowa to potęga- zwykła myśl nie ma znaczenia, jest zmienna. Jej znaczenie potrafi się zmienić w ciągu sekundy. Niektórzy twierdzą, że wypowiedziana na głos właśnie traci moc, lecz dla mnie, dopiero wtedy nabiera znaczenia i sprawia, że staje  (…)

Ostatni list (Smutne historie)

Panie Boże….Tak do Ciebie kieruje się na początku tego listu.Powiedz mi czy moja sytuacja to żart? Czy mając te 23 lata muszę naprawdę odchodzić?To takie niesprawiedliwe.Mialam tyle planów,chciałam skończyć jeszcze kilka szkół,urodzić dziecko,o którym tak strasznie marzyłam od wielu lat.tak bardzo mi żal,że muszę się żegnać z tym światem. (…)

Ciemna noc (Horror)

To był kolejny dzień, nic nie różniący sie od innych wypad, dziwny szum w głowie przelatujących myśli, ten dzień jednak nie był jak inny niby zwyczajny a przyniesie strach, ból, i chwile które odmienią spojrzenie na świat w aspekcie twej osoby, dzień w kórym zatracisz siebie przestanisz martwic się przyziemnymi rzeczami i chwilami, Zuzia i Kasia dwie przyjaciół z tej różnej półki, jedna to Zuzia odważna i zawariowana, Kasie spokojna i opanowana (…)

Ciemna noc (Horror)

To był kolejny dzień, nic nie różniący sie od innych wypad, dziwny szum w głowie przelatujących myśli, ten dzień jednak nie był jak inny niby zwyczajny a przyniesie strach, ból, i chwile które odmienią spojrzenie na świat w aspekcie twej osoby, dzień w kórym zatracisz siebie przestanisz martwic się przyziemnymi rzeczami i chwilami, Zuzia i Kasia dwie przyjaciół z tej różnej półki, jedna to Zuzia odważna i zawariowana, Kasie spokojna i opanowana. Wyrały sie na spacer w świetle ksiażyca  (…)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.