zakochani

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "zakochani"

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.13

Dodał/a: Niewidzialna 2014-03-22 19:18:38 czytano 3281 razy
-Em no tak i nie przyszłam, bo znowu nie dała znaku życia, więc się martwiłam, ale widzę, że nie potrzebnie a tak w ogóle, kiedy wróciłeś..? -Eh no tak kilka dni temu a właśnie może Ty mi powiesz co się dzieje, bo tyle wiem, że jest jakiś problem, ale jak wiadomo Gabi nie chce nigdy wyrzucić z siebie , więc na razie nie wydusiłem z niej tego (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.12

Dodał/a: Niewidzialna 2014-03-22 16:01:08 czytano 3271 razy
Dziewczyny zrobiły sobie śniadanie i rozmawiały popijając kawą, Alan nie wychodził w ogóle z sypialni był zbyt wkurzony czy może obrażony. Gabi i Kaśka nie mogły się nagadać zapomniały nawet o wcześniejszej niemiłej sytuacji, było koło 10 jak przyszła Kaśka a tu już 13.00 siostra Alana postanowiła już pójść pomimo tego, że Gabi chciała, żeby przyjaciółka została na obiedzie. Weszła jeszcze do pokoju, gdzie siedział obruszony Alan przed laptopem pożegnała się z, nim, później z przyjaciółką i  (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.11

Dodał/a: Niewidzialna 2014-03-11 17:04:21 czytano 3014 razy
-Ach tak? Okej zobaczymy, kto wytrzyma dłużej..- leżeli tak chwile w ciszy Alan widząc trochę zmartwią Gabi zapytał -No co jest kochanie? Co taka smutna mina? -patrzył wprost na jej usta zamiarem pocałowania ich, ale chciał trochę po wkurzać jeszcze dziewczynę -Eh nic!- Gabi nie mogła wytrzymać już, bo dobrą chwile już tak nią się bawił przybliżał swoje usta do jej i zabierał z powrotem, gdy Gabi w końcu chciała go zatrzymać i  (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.10

Dodał/a: Niewidzialna 2014-02-20 16:54:49 czytano 3483 razy
Godzenie się kontynuowali później w łóżku. Zapomnieli o całym świecie, rozkoszując się sobą nawzajem, swoimi namiętnymi pocałunkami, którymi okazywali swoje uczucia, pragnienia, swoją bliskością. Gdy Gabi obudziła się, usiadła i na początku patrzyła ze zdziwieniem na Alana, ale gdy przypomniało jej się ,że się pogodzili uśmiechnęła się i wpatrywała się w ukochanego ,przytulając się do niego. W końcu po kilku minutach obudził się Alan z tym swoim szyderczym uśmiechem widząc obok (...)

Kaja - moja pierwsza miłość cz.1

Dodał/a: Śnieżynka 2013-12-31 00:29:07 czytano 1541 razy
Gdy w końcu zauważyła problem, natychmiast chciała się go pozbyć. Była niestety zbyt leniwa, aby w spokoju i odrobinę zmienionej pozycji oderwać śmieć. Na wszelki możliwy sposób chciała ułatwić sobie życie, więc długo się nie namyślając, stanęła na jednej nodze i, skacząc, próbowała dosięgnąć strzępek. Wyglądało to niemniej śmiesznie, jednakże Kaja była tak niezdarna, że patrząc w zielone oczy Michała, potknęła się o swoje własne sznurówki, upadając jak długo na podłogę, prosto pod (...)

On, Ona, On cz.11

Dodał/a: navix 2013-12-14 08:09:29 czytano 5835 razy
Odwróciłam się i odeszłam do mojego pokoju. On stał krzyczał moje imię i słowo przepraszam. To nic nie dało. Kropelki po moich policzkach płynęły jeszcze szybciej. Nie umiałam się powstrzymać. Trzasnęłam drzwiami. Położyłam się na łóżku. Łkałam jak małe dziecko. Co On sobie o mnie myśli. To mój chłopak. Wiem, że może po alkoholu nie panuje nad sobą, ale jak może mi nie ufać. Jak mógł mi to wykrzyczeć w twarz ? Rozległo się pukanie do drzwi mojego pokoju. Tego się spodziewałam (...)

On, Ona, On cz.10

Dodał/a: navix 2013-09-28 21:08:14 czytano 4650 razy
Zeszliśmy z parkietu . Tym razem wzięłam dosyć mocnego drinka. Potem znów potańczyliśmy. Już lekko wirowało mi w głowie. Paweł wziął mnie pod rękę, wyprowadził z klubu i oznajmił, że jedziemy do domu. Nie opierałam się. Stanęłam przed autem i wyciągnęłam z torebki paczkę papierosów. Wzięłam jednego i zaczęłam palić. Chłopak do mnie podszedł. Powiedziałam do niego ' Dawaj palimy na studenta.'. Nic nie odpowiedział. Wziął dużego bucha, przytknął usta do moich. Wypuściłam dym (...)

Nienawiść, przyjaźń czy miłość

Dodał/a: Zabujanaaaaaaaaaaaaaaa55 2013-09-12 17:46:06 czytano 3007 razy
Nadszedł ostatni dzień pobytu nad jeziorem. Było mi dziwnie smutno. Wszyscy się pakowali, bo mieliśmy wyjechać z samego rana. Kiedy wszystko było już spakowane moja mama zaprosiła wszystkich na kolacje. Ja osobiście przeprosiłam wszystkich i powiedziałam, że chcę po raz ostatni iść na molo. To było naprawdę piękne miejsce. Stałam oparta o barierkę i wpatrywałam się w gwieździste niebo. Nagle usłyszałam czyjeś kroki, ale zignorowałam to. Nagle poczułam czyjeś ręce na swojej talii (...)

On, Ona, On cz.9

Dodał/a: navix 2013-08-29 20:25:14 czytano 4614 razy
Widziałam w jego oczach delikatne łzy, które ukrywał.Posiedzieliśmy chwilę, potem poszedł. Ja musiałam się uczyć na nieszczęsną kartkówkę z niemieckiego. Po godzinie i tak już nie wytrzymałam i poszłam na facebooka. Zobaczyłam, że Darek oznaczył mnie jako swoją dziewczynę. Zrobiłam to samo i oznaczyłam Go jako chłopaka. Oczywiście zaczęło się ... pełno komntarzy, lajków... Miałam tego dosyć i postanowiłam się położyć. Nie mogłam zasnąć. Cały czas myślałam o tym co (...)

Nad brzegiem jeziorka- część 1.

Dodał/a: SmileIsLove 2013-07-22 20:29:33 czytano 3764 razy
-Wiesz chociaż raz mogłabyś sama to zrobić. Od kiedy nie ma Artura wyżywasz się na mnie. Ja już nie mogę nie wytrzymuje tego rozumiesz ?-Powiedziałam, ale za to również oberwałam. Po chwili czułam na swojej twarzy dłoń mojej matki. Strasznie bolało. Nie czekałam ani chwili dłużej i wybiegłam z domu. Biegłam tak długo ile miałam sił w nogach. Pobiegłam w dobrze znane mi miejsce. Do parku  (...)