Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

Zbiór wszystkich opowiadań znajdujących się w serwisie Quku.org.

Tajemnica Mint Hill (Miłosne)

Z takim wspomnieniem jechała samochodem Elena Sawyer, Podziwiając uroki tego miasteczka czuła jak letnie słońce ogrzewało jej twarz przez szybę, a zielone liście drzew tańczyły w rytm piosenki Colbie Caillat - I wont. Wsłuchiwała się w melodię wjeżdżając na znane dla niej podwórko. Doskonale je znała zza dziecka. Biały domek, biały płotek, zadbana krótko skoszona trwa. Nie czuła radości, że tu jest, wiedziała jedynie, że ma tu zostać na jakiś czas (...)

Facet -TO- Face With Himself - Rozdział .2. (Miłosne)

Po wizycie u doktora Marcusa postanowiłam wybrać się do Amy. Tym razem jednak dokładnie rozejrzałam się nim przeszłam przez pasy. Po drugiej stronie ulicy dostrzegłam znajomą twarz... Zmrużyłam oczy aby lepiej widzieć i jak że ogromne było moje zdziwienie kiedy zorientowałam się, że w moją stronę podąża chłopak, z którym rozmawiałam dziś rano (...)

Bank Spermy (Śmieszne)

I tak ten dialog mógłby mniej więcej wyglądać, w to ów delikwent mógłby uwierzyć. A co jeśli urodziłby się czarny lub żółty? Rudego też jakość wytłumaczysz! Ale czarnego? No nie ma jak. I wtedy rozwód koniec love story… Swoją drogą ciekawe jak wygląda wybieranie próbówek w banku spermy, jak to jest dobierane na jakiej podstawie. Dajmy na to przychodzi zainteresowana, jak do sklepu wielka hala i są sekcje. Najpierw podział na chłopcy, dziewczynki, pod tym podział na kolory skóry (...)

V i ty cz 17 Koniec serii (Miłość szczęśliwa)

Minęło 7 lat i Kinga wyszła za V-a oczywiście bez ślubu kościelnego. Dzieci Kingi zamieszkały z nimi w małym mieszkaniu we Wrocławiu. Wszystkie dzieci Kingi uwielbiały V-a i traktowały go jak ojca. Tymczasem V zapragnął stworzyć bliższą więź ze swoją żoną. W końcu udało im się, gdyż Kinga zaszła w ciążę. To miała być dziewczynka. Pierwsze potomstwo Kingi nie było tym zachwycone, a zwłaszcza Ewelina. Matka wytłumaczyła jej, że będzie ich kochać jednakowo, ale Ewela była pewna,że trochę  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. SEZON 2. ROZDZIAŁ XII (Miłosne)

Wyszłam z gabinetu lekarskiego i mam mieszane uczucia. Moje przekonanie o ciąży się potwierdziło. Siódmy tydzień. No świetnie... Z jednej strony fajnie. Drugie dzieciątko, nowe życie, ale z drugiej strony... Ja nie wiem jak Kacper to udźwignie? Pierwsze dziecko było dla niego czymś koszmarnym. Nie potrafił w ogóle odnaleźć się w sytuacji. Nie chcę żeby znowu przez to przechodził, no ale trudno, stało się. Znowu... Trzeciego nie będzie i koniec kropka – Weszłam do domu i w progu Kacper (...)

V i ty cz 16 Zwycięstwo (Miłość szczęśliwa)

Kinga podniosła swój nowy telefon i drżącymi rękami wybrała numer. Rozległ się sygnał i usłyszała piosenkę ,, Whatcha say". Po chwili rozległ się męski głos poczty głosowej. Kinga zaklnęła cicho. Czemu ten pajac teraz milczał?! Dziewczyna nerwowo odłożyła telefon i oparła się o ścianę. Kulpimook czemu ty jej to robisz?! (...)

nie szczesliwa milosc (Miłość nieszczęśliwa)

pewnego dnia po pracy poszedl do niej ja zobaczyc ona sie znim zobaczyla lecz caly czas sie z jego milosci sie smial lecz wkoncu umuwili sie na piwo pili i rozmawiali ona nastepnie sie pszytulilila muwioc darek sie jej pytal czy cos z tego wyjdzie ona muwi ze tak wyznal jej milos a nastepnie odprowadzil ja do domu wracajoc na busa szedl tak szczesliwy jak nigdy czekajoc na busa pisal jeszcze do niej czy ona to na prawde muwila lecz ona odpisala tylko tyle ze mozemy zostac pszyjaciulmi darek sie zalamal  (...)

8 lat poszło na marne (Chcę się wygadać)

Hej, w sumie jestem tu nowa i chciałam wam się wygadać. Moja przyjaciółka Marta zerwała ze mną przyjaźń miesiąc temu. Był to strzał prosto w serce. Dużo się kłóciłyśmy, ale też godziłyśmy. W końcu miała ona tego wszystkiego dosyć. Zmieniałam się na gorsze , byłam chamska, dużo przeklinałam, wszystkich wyzywałam. W sumie to chciałam zaszpanować, że jestem taka fajna bo przeklinam itd. To nie wyszło na dobre. Moja cała klasa się odemnie odwróciła (jestem w klasie 6), nikt się do mnie nie (...)

Szkaradna twarz (Miłosne)

Janek miał 20blat i pochodził z bardzo bogatej i wpływowej rodziny. Jego ojciec odziedziczył po swoim ojcu ogromną firmę , którą prowadził tak, że wkrótce dorobił się milionów. Luksusowe samochody, wille i ekskluzywne przyjęcia - to było życie rodziny Hanickich. Janek był pewnym siebie, wygadanym i zabawnym chłopakiem. Obnosił się swoim bogactwem. Często wdawał się w bójki w klubach i na imprezach. Miał sprawdzone grono przyjaciół-trzech przyjaciół z podstawówki-Kacpra, Roberta  (...)

Przypadek czy przeznaczenie (Miłosne)

Zastanawiałam się dlaczego tak łatwo przychodzi mi zaufanie do innych ludzi. Mimo tego, że wiele razy dostałam po dupie to nadal ufałam ludziom. Z perspektywy czasu jak się zastanowić nad tym wszystkim to niektóre rzeczy były błędem. Ale jak to ktoś kiedyś powiedział, że nie warto żałować złych rzeczy, które się zrobiło, ale dobrych rzeczy, które się zrobiło dla nieodpowiednich ludzi. (...)