Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

Zbiór wszystkich opowiadań znajdujących się w serwisie Quku.org.

Początek nowego życia cz. 2 (Miłosne)

Następnego dnia rano Bartek przeprasza mnie za całą sytuację w kuchni, ale w jego głosie słyszę kpinę. Nie powiem myślałam w głębi duszy, że przeprowadzka tutaj nie będzie aż taka zła, jednak okazało się, że już od pierwszych dni jest strasznie. Mam ochotę spakować z powrotem moje rzeczy, wsiąść w autobus i wrócić do swojego domu, ale nie robię tego, bo wiem, że nie mogę. Muszę jakoś wytrwać. (...)

Historia Neli CZ 15 Poszukiwań czas start (Inne)

Nela otworzyła powoli oczy nie za bardzo zdając sobie sprawę gdzie się znajduje. Ktoś pogłaskał ją po włosach i dziewczyna uśmiechnęła się mimo woli. - Dawid? Od jak dawna tu leżę? - zapytała cicho. - Od wczorajszego wieczora. Wpadłaś mi dosłownie w ramiona księżniczko!- zaśmiał się rozbawiony. Dziewczyna uśmiechnęła się lekko odgarniając włosy do tyłu. - Przyszykuję się i możemy zaczynać śledztwo - wygramoliła się spod kołdry i ruszyła do łazienki. - Nie wiem jak ty, ale ja najpierw liczę na jakieś (...)

Początek nowego życia cz. 1 (Miłosne)

Próbuję mnie przekonać, że się mnie nie wstydzą i powinnam skorzystać jego propozycji. Wybieram numer do mamy by o wszystkim opowiedzieć, mimo wściekłości na nią jest jedyną osobą, której mogę się teraz wygadać, poza dwiema moim przyjaciółkami. I jakie jest moje zdziwienie gdy podczas rozmowy z nią ona sama mnie namawia żebym skorzystała z propozycji ojca i kupiła sobie parę nowych ciuszków. Ostatecznie zgadzam się na wypad do galerii, nie dlatego, że oni chcieli tylko po (...)

Historia Neli CZ 14 Wyjazd (Inne)

Na lotnisku załatwili najważniejsze formalności by po chwili zasiąść w samolocie i móc rozkoszować się lotem. Wkrótce wylądowali na lotnisko w Kalifornii skąd zamówili taxi, które zawiozło ich do hotelu. Po zameldowaniu się i rozpakowaniu przyszła pora na zjedzenie drobnego posiłku. Tego samego dnia para postanowiła nie opuszczać hotelu tylko skorzystać z jego luksusowych atrakcji. Wieczorem rozmawiali o tym co dalej będą robić.- Moim zdaniem twojego ojca trzeba poszukać w  (...)

mroźne obserwacje (Inne)

Jest chłodny zimny wieczór. Patrzę przez okno i widzę śnieg. Śnieg jest wszędzie, na ulicy z wysypanym na nim piaskiem, na maskach kolorowych samochodów, w których jest ciemno, wyglądają na zaniedbane, a niektóre nawet na bogatych właścicieli. Samotne samochody pogrążone w blasku oświetlanych lamp. Właściele nie zdają sobie sprawy, że rano będą musieli zeskrobywać śnieg z szyb, to jak niekończąca się praca - rano zeskrobują śnieg, wieczorem zostawiają auta na parkingu i kolejnego ranka  (...)

Oboje na tym skorzystamy – rozdział 1 (Miłosne)

Pożałowałam swoich słów już na samym początku, gdy tylko je wypowiedziałam. Jednak nie mogłam się już wycofać i znosić kolejne kpiny Kamili. Co by było tym razem? Że jestem na tyle zdesperowana, żeby wymyślać sobie mężczyznę-ideał? Tego bym już nie wytrzymała. No, i ostatecznie wyszło na to, że za miesiąc na spotkaniu rodzinnym mam przedstawić swojego partnera albo narzeczonego – jak powiedziała w żartach ciocia (...)

Emma Evans XII (Miłosne)

Emma wracała ze szkoły gdy nagle poczuła silne uderzenie w tył głowy i upadła. Przez chwilę widziała ciemność a gdy się obudziła okazało się że siedzi związana na podłodze starej fabryki. Obok niej siedział Alex, jej rodzice i siostra. Wszyscy siedzieli w ciszy a po chwili drzwi otworzyły się z hukiem i do pomieszczenia weszło piętnastu mężczyzn w kominiarkach. Na końcu szła kobieta. Miała dosrojny chód, długie brązowe włosy i zielone duże oczy (...)

Miłość bez przyszłości (Miłość nieszczęśliwa)

12 lat temu poznałam go ..:) miał na imię Paweł , starszy 6lat ode mnie . Gdy przyszedł czas do pierwszego spotkania ja byłam jeszcze dzieckiem miałam zaledwie 13lat . Był moim najlepszym kolegom , z czasem stał sie moim przyjacielem i tak zostało. Do dnia gdy mi sie przyśnił , obudziłam sie i wiedziałam ze sie w nim zakochałam . Tego (...)

Historia Neli CZ 13 Postanowienie wielkiej wagi (Inne)

Nela wyrwała się Dawidowi i wbiegła do kuchni Taehyungów z impetem. W ręku ściskała urywkę z gazety przedstawiającą owy artykuł o morderstwie jej matki. Kinga spojrzała na nią zaskoczona, a Nela tylko posłała jej nienawistne spojrzenie. - Jak Pani śmiała tak bezczelnie mnie okłamać?! Jak Pani śmiała nazywać się kiedykolwiek przyjaciółką mojej mamy?! Dlaczego?! - Drżące z wściekłości ciało dziewczyny przerażało Kingę. - Nelu, dziecko o co Ci chodzi?- szepnęła zdruzgotana. - O to! - turkusowo (...)

380 km - 1 (Miłosne)

W tej chwili przerwał mi Travis, dzwoniąc do mnie na kamerkę na messengerze. Znam się z nim krótko, a już skradł moje serce, które wcześniej było zarezerwowane dla kogoś nie wartego. Pewnie uważacie, że byłam suką, że zdradziłam mojego wtedy jeszcze chłopaka, ale to nie było tak. Czułam się strasznie samotna w tymże związku, byłam bardzo nieszczęśliwa i widzieli to tylko moi przyjaciele. A najbardziej przeżywał to Travis. Wtedy on był mi najbliższy..Agnieszka miała swoje problemy (...)