Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

Zbiór wszystkich opowiadań znajdujących się w serwisie Quku.org.

Niepoprawny książę XXI (Miłosne)

Wyobraźnia płatała figle. W swojej wizji miał ją na pięknym kobiercu w śmietankowej, jedwabnej sukni. Stała uśmiechnięta szczęśliwie wpatrujące się w obce oczy, w cudzą twarz. Stał, patrzył i nie mógł już nic więcej zrobić. Potrząsnął gwałtownie głową, następnie widział szybko przewijający film, składający się z ich historii. Od początków kłótni, po pierwsze naturalne rozmowy, po chwile słabości, pierwszy pocałunek, pierwsze bliskie zbliżenie (...)

Niepoprawny książę XX (Miłosne)

Siedział na zapleczu i czekał na kolejne słowa. Nie chciał martwić swojej dziewczyny, ale szanse na pogodzenie się tych dwóch kobiet były znikome. Przegryzał środek policzka z nerwów. Wyjrzał ukradkiem z kryjówki ich wzajemny wzrok kipiał ze złości. Wokół nich zdolny byłby domalować iskry nienawiści, które towarzyszyły w malowniczych kreskówkach. Jego matka wystarczająco wycierpiała przez Alice Hetfield, nie chciał, żeby znów była  (...)

Niepoprawny książę XIX (Miłosne)

- To znaczy, że chyba przygotowuje go na przyszłość - pogładziła jego policzek czule, po czym nieco mocniej przycisnął go do jej dłoni. Była w tym taka dobra, w miłości, w kochaniu go, że go to przerażało - Gdy byłam w wieku Liama, potrafiłam grać już w pokera, moja mama twierdziła, że to pomoże mi w mądrych wyborach, których nie cofnie się już - wyznała, na co zaśmiali się (...)

Niepoprawny książę XVIII (Miłosne)

Jeszcze nigdy mu nie zależało na jakiejkolwiek kobiecie tak jak, na Sophie. Nigdy nie przypuszczał, że sąsiadka go tak rozkocha w sobie, a w dodatku nauczy go ciepłych uczuć. Teraz miał złe przeczucia, co do swojej dziewczyny. Nie chciał popadać w paranoję, ale, jak miał spokojnie funkcjonować wiedząc, że ona może być w niebezpieczeństwie. Była jego całym światem, wraz z synem (...)

Niepoprawny książę XVII (Miłosne)

- Robiłam to ze względu Liama… Nie proszę, o wybaczenie, ani o to, że może będziemy przyjaciółkami, ale o zrozumienie ze względu na nich. Na Liama i Logana - spojrzała na nią błagającym wzrokiem, widziała w niej skruchę i chyba rzeczywiście, żałowała swojego wyczynu - Na prawdę nic między nami nie ma. Wtedy zasnęliśmy po prostu. Pierw fakt chciałam go uwieść, by wywiązać się z umowy z jego matką, ale gdy Logan zaczął opowiadać mi o tobie (...)

Niepoprawny książę XVI (Miłosne)

Gdy on potrzebował pełnych dwóch dni uwierzyć w to, że ją odzyskał ona znów była, dzięki niemu szczęśliwa. Na każdym kroku próbował jej wynagrodzić złe wspomnienia, a jej rozpromieniona twarz mówiła mu wszystko. Liam był uradowany z powrotu Sophie, on jeden nie tracił wszelkiej nadziei i był pewny, że jego dzielny tata i ulubiona sąsiadka znów będą razem. Dlatego tym razem posadzili go naprzeciw siebie i wpatrywali się w niego (...)

Niepoprawny książę XIV (Miłosne)

- Kończ tą fajkę, chcę mieć cię w łóżku - zażyczyła, całując czule w jego szyję. Miał ją nareszcie przy sobie. Szczęście, jakie czuł nie był w stanie opisać. Leżała wtulona w jego ciało, a on jeszcze chwilę czuwał nad nią nie mogąc sie nacieszyć. Miał gdzieś już wszelkie zasady i umowy, uczucie te było silniejsze. Nareszcie mógł spać spokojnie, bynajmniej na razie. Ich ciała spleceni były otulone ciepłą i puszystą pościelą, a ich umysły pogrążone w  (...)

Niepoprawny książę XIII (Miłosne)

Nie miała ochoty na zakupy. Postanowiła spotkać się z Emily Jeffey w centrum handlowym, która nie ustępowała swoimi telefonami. Nie mogła nigdzie sama chodzić, wiedziała że to dla jej dobra, ale znów czuła się, jak więzień. Gdy Cole Cervantes, jeszcze był na wolności, ona musiała uważać na każdy swój ruch. Siedziała przy kawiarence, a po chwili zauważyła ładnie ubraną przyjaciółkę, która od razu uśmiechnęła się radośnie na jej widok (...)

Niepoprawny książę XII (Miłosne)

- Jak mówię tak, to masz mnie się słuchać!. Jasne?! - wrzasnął w jej twarz. Modliła się, by przestał. Brakowało jej tchu, skinęła głową uwalniając łzy przerażenia. Gdyby miała tylko więcej siły. W tym momencie nie wiadomo skąd i za jakąś boską sprawą do domu szybkim krokiem wkroczyła jej matka z siostrą, najwyraźniej musiała na zewnątrz już usłyszeć krzyki. Była gotowa do ataku w dłoniach trzymając większą cegłę. Była wdzięczna, że właśnie  (...)

Niepoprawny książę XI (Miłosne)

Tęsknota za nią była tak silna, że go to przerażało. Miał wrażenie, że wciąż pozostał ślad po niej na poduszce, a może to było tylko złudzenie. Jeszcze kiedyś spał rozwalony na całym łóżku, a teraz nie potrafił położyć się na jej połówce, w którą smutno wpatrywał się. Cole Cervantes, był niebezpiecznym człowiekiem, próbował nie raz z nią jeszcze porozmawiać, ale kryła się najwidoczniej w domu, nawet okna zasłoniła, co go tylko jeszcze bardziej  (...)