Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Gwałt

Jestem Ania. Mam 15 lat. Wracałam wtedy z imprezy. Poczułam wtedy ucisk w piersiach. Chłopak z imprezy który mnie nie kręcił uśpił mnie. Obudziłam się przywiązana do łóżka w wyzywających ciuchach. Przestraszyłam się. To ta sama twarz. On powiedział, że będę tylko jego i nikt o niczym się nie dowie. Mówił, że tego chce. A ja nie chciałam. Rozerwał mi bluzkę, a następnie stanik. Obmacywał mnie. On rozebrał się do naga (...)

Najgorsze 15 mint mojego życia przez gwałt

24 lipca 2012 roku mój chłopka zaprosił mnie na działkę jego kolegi Adriana (19 l.) , gdy już tam dotarliśmy Maciek (18 l.) bo tak nazywał się mój chłopak i jego 2 kolega Dawid (19 l.) postanowili pujść po jakieś jedzienie i picie . Ja i Adrian byliśmy kiedyś razem zerwałam z nim ponieważ nic do niego nie czułam pozatym poznałam Maćka . Adraian w pewnej chwili zapytał mnie : Dlaczego ? nie rozumiałam o co mu chodzi zapytał ponownie : Dllaczego (...)

Wiejskie wesele

Bylem zaproszony do kolegi na wesele przyjechalismy z panem mlodem do domu pani mlodej jak to bywa obyczajowo Blogoslawienstwo rodzicow nastepnie przejazd do kosciola Jest tam taki zwyczaj ze druhny przypinaja druzbom male bukieciki a wczesniej zapytoje sie czy moze przypiac i czy jestem wolny jak niezna danej osoby. Mnie przypiela taka o imieniu Sabina miejscowa dziewczyna to oznacza ze jej mam towazyszyc na weselu jak;razem siedziec kolo niej (...)

Historia nieszczęśliwej miłości.

prawdziwa miłość chłopak:kochanie musimy porozmawiać dziewczyna:co masz na myśli chłopak:stało się coś bardzo ważnego... dziewczyna co się stało?Czy to coś przykrego? chłopak:nie chcę cię ranić kochanie (...)

Róże

Z okazji uroczystych obchodów przybycia króla do stolicy dwór królewski hucznie świętował. W świątecznej komnacie król przyjmował dary i ofiary od poddanych. Wszystkie dary były bardzo wartościowe: bogato zdobiona broń, srebrne kielichy, drogie płótna haftowane złotem. (...)

Pusta ulica

Kiedy Edi wracał ciemną, pustą ulicą wielkiego miasta, każdego dnia marzył, marzył, aby tam, dokąd zmierza paliło się światło, płonął ogień, aby tam było ciepło, był Ktoś, Kto na niego czeka i wita go pogodnym uśmiechem, a wokół roznosiły się zapachy potraw gotowanych w domowej kuchni. Zmęczony, smutny, ze spuszczoną głową  (...)

Zawsze tu

Zawsze tu w tym miejscu gdzie można wygodnie usiąść, tu pod ziemią opowiada się historię, o których wszyscy już chyba słyszeli, bo któż z was nie słyszał o skarbniku - Skarbku kopalni pilnującym podziemnych skarbów, o skrzatach solnych- despotkach pomagającym górnikom w ciężkiej pracy, w końcu o górnikach i ich pracy (...)

W blasku słońca

Stukot kół pociągu, gwar siedzących w przedziale osób i krajobrazy skąpane z zachodzącym jesiennym słońcu, migające w oknie pędzącego pociągu. Taki obraz zobaczył wyrwany nagle z głębokiego snu, z na wpół opuszczonymi jeszcze powiekami powiódł wzrokiem po przedziale. Siedzący obok o czymś, mocno gestykulując rozmawiali (...)

Tajemnicze ztarcie (gwałt)

Cześć mam na imię Sara (17.l) . Mam brata Kubę (18.l). Rozumiemy się bez słowa, możemy na siebie liczyć. Opowiadam mu najskrytsze tajemnice i wzajemnie.Jest wspaniały nie pije, nie pali, ani nie bierze narkotyków. Ja także. Mam jeszcze rodziców, ale i tak rzadko ich widuje gdyż prawie nie ma ich w domu są tak zapracowani. Opowiem Wam moją historię. Więc pewnej nocy było ciemno i nie widziałam dokładnie  (...)

Gwałt.

-Obudziła się panienka!- zawołała zdecydowanie za głośno- idę po lekarza.- wyszła zostawiajac mnie i juz przebudzonego Igora samych. -Domiś...- szepnął podchodząc do mnie.- Boże... Ja...Ja przepraszam.- Zobaczyłam łzy spływajace po jego policzkach. Nagle do sali wpadł lekarz. Rozejrzał się wokół. Sprawdził coś na jednym z ekranów koło łóżka i zwrócił się do mnie (...)