opowiadania nastolatek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "opowiadania nastolatek"

Przypadek czy przeznaczenie? Cz.2

Dodał/a: Kasia 2014-07-23 09:21:40 czytano 238 razy
Dobrze mi sie z nim rozmawiało. Ale w końcu musieliśmy wrócić pod klasę, gdyż dzwonek oznajmił, że zaraz przyjdzie nauczyciel. Na kolejnych lekcjach siedzieliśmy razem. Zapoznałam go z Anką(moją przyjaciółką). W sumie dobrze sie z nim dogadywałam (...)

Poznajmy się: Rozdział X

Dodał/a: Lonely 2014-07-22 20:23:19 czytano 217 razy
Zaśmiała się lekko, miał racje, faktycznie trochę spanikowała. Czuła się, jakby przegrała walkę z własnym umysłem, ale obrazy ukazywane przez pamięć to dość silna broń. To właśnie te obrazy, obrazy z przeszłości sprawiły, że wpadła w panikę. Zamknęła oczy, łapiąc głęboki oddech. Poczuła jak delikatnie musnął palcem jej skroń i policzek, odgarniając jej kosmyk włosów. Ten dotyk był czuły, nie kryła się w nim brutalność, tak jak w tym, który pamiętała ze wspomnień. Tylko nie była pewna, czy po  (...)

Kto by się spodziewał? cz.2

Dodał/a: Hipokrates 2014-07-22 17:05:54 czytano 214 razy
Na informatyce odwrócił mą uwagę i włączył stronkę +18. No i się uniosłam. Tak dostał z liścia, że mi prawie ręka odleciała, a jemu twarz spłonęła. To pierwszy raz kiedy wylądowałam z nim u dyrektorki. Pierwszy i nie ostatni. Przez tydzień dzień w dzień do niej przychodziliśmy.Ona zdecydowała się podjąć radykalne kroki. Mieliśmy RAZEM (fuj) z okazji zbliżającej się wycieczki do Skorzęcina poprowadzić warsztaty dla osób niepełnosprawnych. On zaczął się bulwersować, że po pierwsze nie chce (...)

Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości cz.7 i cz.8

Dodał/a: Martyna 2014-07-22 16:36:07 czytano 202 razy
-Christian- Stanął w miejscu, spinając całe swoje ciało. Podeszłam do niego i złapałam go za dłoń, niemo prosząc, żeby się odwrócił. Zrobił to, widziałam w jego oczach, że nic nie rozumie, że jest totalnie zagubiony. Już otwierał usta, żeby coś powiedzieć, ale znów mu przerwałam.- Jeśli Ty nie żałujesz, ja również nie żałuję.- Teraz z jego oczu mogłam odczytać już totalny szok.-Nie żałuję, że Cię poznałam. Nie żałuję, że poznanie Cię sprawiło, że zaczęłam poddawać w wątpliwość wszystko co do (...)

Miłość może Cię zaskoczyć. 6

Dodał/a: Madzia M. 2014-07-22 10:53:15 czytano 419 razy
Po tych słowach już wiem o jakiej dziewczynie on mówi. On mówi o MNIE! Reszta rozmowy braci do mnie nie dociera. Bez zastanowienia wstaję, zabieram wszystkie swoje rzeczy i wychodzę. W drzwiach obracam się tylko, aby spojrzeć na szefa (...)

Kto by się spodziewał?

Dodał/a: Hipokrates 2014-07-22 02:07:10 czytano 394 razy
Witam wszem i wobec. Nazywam się Laura mam 16 lat. Kiedyś byłam wielką romantyczką. Kochałam się w chłopaku z mojej klasy - Maksie. Był w miarę przystojny, śmieszny, ale i chamski jak się z czasem okazało. To on napisał pierwszego sms-a. zrobił pierwszy krok. W miarę czasu zrozumiałam, że miłość to nie moja bajka. Wszystko przez tego gnoja - podrywał moją najlepszą przyjaciółkę. Wtedy zwątpiłam w MIŁOŚĆ. Ile to ja razy w gimnazjum byłam u nauczycieli z jego powodu. Jak to  (...)

Przypadek czy przeznaczenie? Cz.1

Dodał/a: Kasia 2014-07-21 20:28:07 czytano 345 razy
-Usiądź koło Kasi, to będzie twoje miejsce -powiedziała nauczycielka i wskazała wolne miejsce obok mnie. Zapomniałam wspomnieć, że siedzimy w wyznaczonych miejscach przez nauczycielkę przez nasze gadanie. Chłopak powoli zbliżył sie w moją stronę i usiadł obok mnie. -Jestem Paweł -powiedział chłopak i wyciągnął dłoń w moją stronę. Na pierwszy rzut oka wydawał sie całkiem miły (...)

Los płata różne figle. cz.2

Dodał/a: Patryvja 2014-07-21 19:26:26 czytano 183 razy
-Nie bądź taka pewna, że się nie spotkamy-Poczułam jak od ucha lecą ciary, tak, że miałam, aż gęsią skórkę.Chłopak puścił mnie po czym delikatnie przejechał palcem po mojej dłoni i wyszedł, nie zapominając spojrzeć się na mnie i puścić mi oczko.Czułam jak się rumienie."Nie bądź taka pewna, że się nie spotkamy" te słowa krążyły po mojej głowie jak oszalałe.No na pewno na korytarzu się kiedyś zobaczymy.Z zamyśleń wyrwały mnie oklaski uczniów, co oznaczało, że teraz każdy kieruje się pod (...)

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 9

Dodał/a: nowicjusz 2014-07-21 18:41:38 czytano 540 razy
– Maju, wiesz że nie musisz tego robić. My z Krzyśkiem mamy dość pieniędzy. Nawet gdy ojciec cię wydziedziczy... – Sza. Teraz już na to za późno. A poza tym to nie będzie aż tak bardzo źle, prawda? W końcu to tylko małżeństwo- roześmiała się, ale nawet dla niej samej to nie było zabawne. Odwróciła się w kierunku lusterka.- No cóż, chyba lepiej i tak już nie będzie. Czas wyjść do pana młodego, co? (...)

My life, my rules 15

Dodał/a: Nikusia99851 2014-07-21 17:47:52 czytano 270 razy
Mino ,że byłam senna zasnąć nie mogłam. Leżałam na klatce piersiowej chłopaka i rozmyślałam o sensie istnienia. Przypomnijmy sobie tę historię jeszcze raz. Poznaję Szybkiego i jestem zaascynowana nowym znajomym ,bo w gruncie rzeczy go nie znam. Posuwam się do stopnia żeby go śledzić i w ten sposób poznaję jego znajomych. Później on mi się ujawnia i stopniowo poznaję jego ekipę. Już na pierwszym spotkaniu widzę wroga – Kingę . Poznaję jego historię i próbuję pomóc. Taki  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia