opowiadania nastolatek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "opowiadania nastolatek"

To ja zacznę pierwsza cz7

Dodał/a: Całuśna 2015-08-27 14:52:17 czytano 70 razy
Wyszłam na spacer z domu, żeby przemyśleć to co powiedziała mi Kaderia. Może faktycznie zbyt ostro potraktowałam Marcela? Ona ma rację powinnam z nim porozmawiać. Być może wszystko się jakoś wyjaśni. Taką przynajmniej mam nadzieję, ale na razie nie będę się z nim kontaktowała. Muszę to przemyśleć i na spokojnie ułożyć przemówienie dla niego. W środę mam się spotkać z tym Frankiem. W sumie to nie  (...)

Moje powietrze cz5

Dodał/a: Całuśna 2015-08-24 16:15:28 czytano 214 razy
Wyszłam z budynku i podążałam w stronę domu ciągle rozmyślając nad tym co się wydarzyło chwile temu. Po głowie dudniały mi jego słowa " TY JESTEŚ WAŻNIEJSZA". Nie mogłam o tym zapomnieć. To takie wspaniałe, że dla kogoś coś znaczę. Z nieba zaczął sypać śnieg, puszyste, białe płatki spadały na mnie. Wyciągnęłam rękę i spojrzałam na czerwoną od zimna dłoń, którą jeszcze nie dawno ogrzewał Maciej i znowu (...)

To ja zacznę pierwsza cz6

Dodał/a: Całuśna 2015-08-19 14:57:29 czytano 155 razy
Po chwili podjechaliśmy pod mój dom. Pożegnałam się i weszłam do środka. Wzięłam szybki prysznic i położyłam się spać. Z za śnięciem nie miałam najmniejszego problemu, już po chwili zapadłam w głęboki sen, za pewne ze zmęczenia. Rano wstałam o 10, bo w końcu była sobota. Posprzątałam w domu, zjadłam obiad i umówiłam się z Sabiną na spacer. O 14 byłam już w parku. Usiadam na ławce przy wejściu i czekałam na  (...)

Któregoś dnia Cię odnajdę... Rozdział 2.

Dodał/a: wiki 2015-08-15 20:11:25 czytano 258 razy
Droga, którą szła, liczyła zaledwie pół kilometra i prowadziła do najbliższego, jedynego sklepu w okolicy. Jej dawni znajomi nazwaliby to miejsce „totalnym zadupiem”, ale dla niej było prawdziwym domem. Nucąc tak, przypomniała sobie, że zapomniała zabrać mały, niebieski zegarek. I skąd teraz będzie wiedzieć, która jest godzina? (...)

Moje powietrze cz4

Dodał/a: Całuśna 2015-08-08 17:06:02 czytano 249 razy
Przebrałam się szybko i poszłam odgrzać sobie obiad. Była zupa pomidorowa i naleśniki z serem na drugie danie. Ubrałam Rafała i wyszliśmy z domu. Najpierw poszliśmy na górkę nie daleko domu i zjeżdżaliśmy z niej, a potem ulepiliśmy dużego bałwana. Zmęczeni wróciliśmy do ciepłego domu (...)

Romans cz9

Dodał/a: patkaxn 2015-07-23 23:20:45 czytano 594 razy
Ach… jak zwykle głupia! Głupia i w dodatku naiwna. Co ja sobie wyobrażałam ? Bach, że od razu wpadniemy sobie w ramiona? Wielką miłość ? Potem ślub, dzieci? Chyba nie uwzględniłam w moich przemyśleniach jednej rzeczy, a mianowicie jego dziewczyny. Jedna osoba, a tyle kłopotów. Czekaj, czekaj Blanka.. Dlaczego ja się tak nim przejmuje, przecież my się kompletnie nie znamy. Może trochę inaczej znamy się, ale od dwóch (...)

Miłość naprawdę może być fajna!? cz.3

Dodał/a: Lena;* 2015-07-14 15:08:17 czytano 310 razy
Tego samego dnia miał właśnie przyjść nowy uczeń o imieniu Patryk.Dowiedziałam się że dołączy do naszej klasy.Nasza pierwsza lekcją była matematyka.Nawet ją lubiłam,nieraz narzekałam jak coś trafiło się trudniejszego do omawiania ,a tak to nawet,nawet z innymi rzeczami:).Do klasy wszedł mój ulubiona nauczycielka pani Ned.Zawsze umiała komuś wytłumaczyć czegoś czego nie umie i za to ją bardzo lubiłam.Również do klasy  (...)

Romans cz8 (WIELKI POWRÓT)

Dodał/a: patkaxn 2015-07-06 17:53:22 czytano 694 razy
-Janek kochanie!- Rzuca mi się na szyje i całuje w policzek. Po minie Blanki widzę, że ma ochotę dać mi mocnego kopniaka. Faktycznie ta cała sytuacja nie stawia mnie w najlepszym obliczu.-Jak się cieszę, że cię widzę. Bardzo się za tobą stęskniłam misiu. Maciek powiedział mi, że wyjechałeś do Włoch, a tymczasem znajduje ciebie tutaj. To chyba przeznaczenie nie sądzisz?- Nadal zawieszona jest na mojej szyi. Lekko ją  (...)

Moje powietrze cz 2

Dodał/a: Całuśna 2015-06-27 16:12:45 czytano 607 razy
Gdy tylko weszłam do domu, od razu pobiegłam do łazienki. Pomalowałam się lekko i wyperfumowałam. Wyszłam z domu spóźniona o kilka minut. Nie wiedziałam jednak gdzie będzie Maciek, bo nie zdążyliśmy omówić gdzie się spotykamy. Poszłam więc w stronę latarni która była niedaleko mojego i Maćka domu. Tam go zobaczyłam. Podeszłam bliżej , bo mnie nie zauważył i uśmiechnęłam się szeroko. On odwzajemnił mój  (...)

Miała Go tylko polubić cz.6

Dodał/a: Psychopatka. 2015-06-25 21:20:36 czytano 518 razy
Mimo iż cały piasek przykleił się do jej ciała wysmarowanego olejkiem nie przejmowała się tym. Zawiązała stanik kąpielowy, który podczas zabawy ledwo zakrywał jej nagie piersi i usiadła na ręczniku. - O nie nie! Jesteś cała w piasku. Powinienem Ci pomóc, bo to w końcu moja wina. - Zaśmiał się Rafał. (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia