opowiadania nastolatek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "opowiadania nastolatek"

Czy to ty? V

Dodał/a: paulisiunia 2014-04-20 23:36:03 czytano 75 razy
Jak pomyślał tak zrobił, zadzwonił że nie może dziś i że bardzo przeprasza .Po czym rozłożył się na kanapie przed telewizorem i włączył wiadomości. Nie wie ile tak leżał ale za oknem zrobiło się już ciemno .Wstał i wyłączył tv i poszedł zobaczyć co dzieje się na górze . Już nie było czuć palonych śmieci... Za to panowała taka cisza że aż zaczęło mu dzwonić w uszach. ''Ciekawe co teraz robi? Pewnie śpi'' Poszedł do swojego pokoju po czystą bieliznę i skierował się do łazienki (...)

Trudna Dziewczyna cz.6

Dodał/a: kami 2014-04-20 23:22:34 czytano 97 razy
Wieczorem do Sary przyszła Kamila jej najlepsza przyjaciółka.To była jedyna osoba,której Sara mogła zaufać i wyżalić się. Były dla siebie jak siostry. -Powiedziałam wszystko Bartkowi. -Ale co?-zapytała zdziwiona Kama. -O Mateuszu.-Kamila,aż zaktusiła się piwew,które piły (...)

Smutna śmierć

Dodał/a: 4w5 2014-04-20 22:33:57 czytano 4 razy
Chociaz był dwudziesty pierwszy wiek, on wciąż używał okreslenia per. Panna. Nie dlatego, ze był taki stary o nie. Co prawda, był ledwo przed czterdziestką, ale wychowywal się w domu w którym kultura osobista była wrecz obowiazkowa. Patrzyl na dziewczyne, nadal nie dowierzając tego, czego wlasnie doznal, ale ona już zasnęła, wiec nie mówiąc nic, udal się do operatora głównego (...)

Od nowa cz.7

Dodał/a: Jagod@ :3 2014-04-20 22:33:49 czytano 51 razy
-Napewno?-zaczął podchodzić do mnie bliżej i usiadł przy mnie-Mi możesz wszystko powiedzieć jestem twoim przyjacielem-rozryczalam się na dobre i położyłan głowę na jego kolanach. A on zaczął gladzic mnie po włosach. Zasnelam. nie. wiem ile spalam ale kiedy się przebudzialam Bartka przy mnie nie było. Wstałam i udalam. się do kuchni. Zastalam tam wszystkich czworo Igora Bartka Filipa i Maćka (...)

Owiani Tajemnicą cz. 5 pt. Pierwszy dzień w mieście elfów - Elves

Dodał/a: SmokAnnaOla 2014-04-20 19:36:45 czytano 8 razy
-Oj, no przepraszam.- wstałam i złapałam go za rękę. Nagle się odwrócił i popełni największe przestępstwo świata. Mianowicie zaczął mnie łaskotać. Udawał! O ty smrodzie! Ja ci pokarze kto tu jest mistrzem łaskotek! Zaczęliśmy walkę na łaskotki. Po długiej wojnie zmęczeni padliśmy na trawę i patrzeliśmy w gwiazdy. -Ehh, jakie ten świat jest piękny (...)

Tak lepiej

Dodał/a: Monia345632 2014-04-20 19:10:35 czytano 7 razy
- Na początku twój ojciec i ja byliśmy bardzo szczęśliwi. Pewnie on też ci to powiedział. Ale potem pojechaliśmy do Paryża i wszystko się posypało. Zdradziłam go. Później bardzo tego żałowałam, ale przecież czasu nie mogłam cofnąć. Starałam się zachowywać się tak, jakby nic się niestało. Jakieś dwa miesiące później poszłam do ginekologa. Byłam w ciąży. Nie mogłam mu powiedzieć, że to jego dziecko, bo mężczyzna, z którym… on był Japończykiem. Musiałam uciekać. Przyznałam się do zdrady i  (...)

Zakochany klown część 23

Dodał/a: nowicjusz 2014-04-20 19:07:45 czytano 199 razy
staruszek tak gwałtownie zareagował na jego spotykanie się z Barańską. No i pozostawała jeszcze kwestia tego zaproszenia na obiad. Do cholery, co miał zrobić? Chciał udowodnić ojcu, że traktuje ją poważnie. Ale co to do diabła znaczy: poważnie? Przecież nie wie co wydarzy się między nimi jutro, za tydzień, miesiąc...Pokręcił głową nagle czując się jak w pułapce. I co on ma teraz zrobić (...)

Od porwania do zakochania...cz.15

Dodał/a: Olss 2014-04-20 18:50:51 czytano 152 razy
-Mylisz się –Głos Anny cały czas był taki sam, spokojny i zupełnie pozbawiony uczuć. Dziewczyna jedynie patrzyła prosto w oczy Justynie –Alex jest moim bratem i najdroższą mi osobą. Nie będę stała z boku i patrzyła jak go krzywdzisz. Jesteś samolubna i egoistyczna. Jeśli naprawdę go nie kochasz i nie zależy ci na nim to, dlaczego po prostu nie pójdziesz do niego i mu tego nie powiesz? Dlaczego nie powiesz tego patrząc mu prosto w oczy (...)

Phi...miłość - weź się człowieku ogarnij ! - Cz. 3

Dodał/a: ~Niki 2014-04-20 18:03:48 czytano 52 razy
Potem poszliśmy do jego domu , miał wolną chatę więc mogliśmy robić co chcemy . Położyliśmy się na łóżku i oglądaliśmy film ” Trzy metry nad niebem ”. Wtuleni w siebie zasnęliśmy . Matt cały czas mnie całował i powtarzał jakim jest szczęściarzem , że mnie ma . Sama się dziwiłam , że tak szybko zdobyłam chłopaka , ale nie żałowałam . Przecież Kocham go nad życie jest moim skarbem . W te kilka dni moje życie było niczym bajka . Gdy rano się obudziłam poszłam z Mattem do kuchni (...)

Miłość malowana na płótnie

Dodał/a: Rene Galaxy. 2014-04-20 17:31:49 czytano 29 razy
Martwiłam się o to co będzie dalej. Bałam się że wszystko się skończy tak szybko jak czas wolny. Chłopak jakby słyszał moje myśli bo przytulił mnie mocniej i powiedział że mnie nie zostawi, bez względu na wszytko. Wierzyłam mu w każde słowo, był idealny. Jego niebieskie oczy wyrażały miłość, a uśmiech poprawiał mi humor za każdym razem, gdy byłam smutna. Jego blond włosy rozwiewał wiatr, choć nie miał ich aż tak długich. Ja w przeciwieństwie do niego miałam fiołkowe oczy i  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia