opowiadania nastolatek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "opowiadania nastolatek"

Worthless rozdział 7.

Dodał/a: Muffinek 2016-04-14 18:59:59 czytano 191 razy
Na meczu bardzo dobrze mu szło, wygrali. Wtedy podbiegł do mnie i... pocałował mnie. To był nasz drugi pocałunek w życiu. Później wraz z jego kolegami z drużyny poszliśmy na pizze. Ci jego znajomi są naprawdę bardzo fajni i z tego co wiem, popularni no i przystojni. Jednak nikt z nich nie przebił Seby. Później poszliśmy z Sebą do mnie po rzeczy i później do niego. A wtedy się zaczęło, nadal miałam w sobie obawę mimo tego co  (...)

Worthless rozdział 6.

Dodał/a: Muffinek 2016-03-28 20:49:08 czytano 147 razy
Pod wieczór postanowiłem pokazać Nadii piękno gór, jadąc saniami. Była pod wrażeniem widoków, co wcale mnie nie dziwi. Jadąc, rozmawialiśmy i przyznam że trochę zacząłem się nad sobą użalać, ale wkrótce się ogarnąłem i uznałem, że mam być dla niej oparciem a nie rozklekotanym ciotą. Ona też wylała troszkę swych żali. Oczywiście próbowałem powiedzieć coś odpowiedniego, ale nie wymyśliłem niczego  (...)

Milena i Krystian cz.14

Dodał/a: Audrey *,* 2016-01-12 18:24:22 czytano 529 razy
Krystian wybuchnął śmiechem i zaczął mamrotać o tym, że "kobieta zmienną jest". Przytuleni wracaliśmy powoli do mojego domu. Pod domem spytałam się, czy nie zechciałby wejść, bo akurat rodzice mieli jechać do teatru. Zgodził się. Po 10 minutach zamówiliśmy pizzę i pozwoliłam Krystianowi wybrać film. Tak, wieczór idealny. Po 30 minutach pizza zajechała w moje skromne progi, więc poszłam ją odebrać. Można  (...)

Moje powietrze cz11

Dodał/a: Całuśna 2015-12-30 20:22:03 czytano 217 razy
Otaczają mnie jakieś puste pola. Podążam wolno za tą dziewczyną. Idziemy w górę, lecz gdy się odwraca minę ma jakby zaraz miała wstąpić do piekła. Nagle się zatrzymuje i monotomnie przygląda się zachodzącemu słońcu. Im bardziej ono zachodzi, tym bardziej ona jest przygnębiona. Kiedy w końcu całe znika z naszego widoku oczy dziewczyny zalewają się gromkimi łzami. Podeszłam bliżej niej i zastanawiałam  (...)

Początek wiecznego życia cz.26 KONIEC

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-26 18:57:28 czytano 218 razy
-Dobrze teraz wyjdę, ale wiedz, że nie spocznę dopóki cię nie odzyskam! – wykrzyczał te słowa, po czym wyszedł. Głęboko, bardzo głęboko w duszy chciałam zapłakać, ale tego nie zrobiłam. Nie pozwoliłam sonie na słabość, która wzbudziłaby strach, że dawna ja może wrócić. Teraz stoję przed swoimi poddanymi, odarta z uczuć, z wszelkiego dobra. Patrzą na mnie z ogromnym szacunkiem, są lojalni i robią to czego (...)

Początek wiecznego życia cz.25

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-26 14:28:21 czytano 154 razy
Czułam, że już nic mi nie przeszkodzi. Nie martwiła mnie żadna sprawa, oprócz tego co ugotuję na kolację. Byłam w błogim nastroju. Cieszyłam się mając świadomość, że nic mi nie przeszkodzi w zwykłym życiu. Ułożyłam się wygodnie na kanapie czytając materiały, z księgi cieni od Pani Marge z pobliskiej biblioteki. Kobieta obeznana była w sprawach mojego świata. Rozpoznała mnie kiedyś, gdy wracałam z zakupów. Poznałyśmy (...)

Nauczyciel uczennica cz26

Dodał/a: kopciuszek656 2015-12-23 19:04:43 czytano 1379 razy
-Co u Ciebie słychać Christianie? Znaczy..u Was…- spojrzała na mnie! Tak, znam to spojrzenie! Przenikliwe, aż poczułam ciary na plecach… Na skórze pojawia się gęsia skórka i pot na całej powierzchni ciała! Stanęłam lekko za Christianem, jakbym chciała się za nim schować, wszystko, aby jak najdalej od niej. On jakby wyczuwając mój lęk złapał mnie za rękę. Tak.. Ten uścisk i ten uśmiech to coś… coś co jest zarezerwowane  (...)

Początek wiecznego życia cz.24

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-21 11:17:30 czytano 184 razy
-Cześć Kate, jestem Dylan- Chłopiec jakby zapomniał o sytuacji, opowiadając mi o swoim życiu jako czarodziej. Przyznam, nie słuchałam go. Myślami byłam bardzo daleko, obawiałam się, iż więcej osób mnie rozpozna. Przerażona byłam na myśl, że Charlie może się wszystkiego dowiedzieć. Znienawidziłby mnie, a bez niego jestem nikim. Nie mając go u swego boku, w pełni oddałabym się złu (...)

opowiadania nastolatek, fantasy, fantastyka, wampiry, miłość voldemortismylife

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-10 14:38:38 czytano 307 razy
Nie czułam ani nie słyszałam Daniela i Susanne. Odczekałam dwa dni w ciemnym, głuchym, pozbawionym pożywienia schronie, na wypadek gdyby wpadli na pomysł, żeby zaczaić się przed budynkiem. Usychałam z pragnienia, moje ciało się kurczyło. Kolor skóry przypominał szaroniebieski. Żyły stały się bardzo widoczne. ‘Zło musi jeść’- dogryzałam sobie. Zrozumiałam, że od kiedy pierwszy raz naruszyłam stronę zła (...)

Początek wiecznego życia cz.22

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-09 03:13:21 czytano 205 razy
Wytężyłam każdą cząstkę siebie. Wypróbowałam wszelkie sposoby wydobycia mocy, wystarczającej na rozciągnięcie krat. Pewne było, że wszystko co znajduje się w tym pomieszczeniu, było zaklęte. Odpuściłam, widząc opadającą z sił Susanne postanowiłam jej pomóc zdjąć czar. Powtarzałyśmy stale słowa imaginem incantatores. Skoncentrowałam się tylko tym. Zamknęłam oczy, a litery treści zaklęcia migrowały w mojej  (...)

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia