opowiadania nastolatek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "opowiadania nastolatek"

Początek wiecznego życia cz.17

Dodał/a: voldemortismylife 2015-11-23 14:55:20 czytano 12 razy
Słyszałam o paru zaginięciach na statku, co składało się tylko na Blair, która zdawała się, nie stronić od smakowitych turystów. Ja siedząc w kabinie nie traciłam energii, więc nie polowałam od początku wypłynięcia. Nawet nie było takiej potrzeby, w trosce o mnie Blair przynosiła mi szklane butelki wypełnione świeżą krwią, które przechowywałam w mini lodówce obok łóżka. Ludzie wpadali w panikę, słyszałam często (...)

Początek wiecznego życia cz.16

Dodał/a: voldemortismylife 2015-11-20 14:38:29 czytano 21 razy
-Nie słuchaj go! Jakoś sobie poradzę, nie wra…- jej głos przerwał głośny krzyk bólu i dźwięk zakończonego połączenia. Co ona sobie myślała, że po tym co usłyszałam zostawię ją z nim! Nie ma mowy! Dotarłyśmy na Kubę, dowiedziałam się iż statek wypłynie dopiero za siedem dni. Chciałam odczekać ten tydzień w domku nad wodą, lecz Blair przekonała mnie, iż razem z Charliem ruszymy na ratunek Rose. Udało się wynegocjować ,z (...)

Początek wiecznego życia cz.15

Dodał/a: voldemortismylife 2015-11-17 23:39:50 czytano 27 razy
Rose poszła do kuchni po kieliszki do krwii. Ja w tym czasie poznawałam nową siostrę. Blair Woods, jako jedyna ze swojej watahy przeżyła atak na rodzinę. Zaatakowało ich dwudziestu wampirów, prawdopodobnie z polecenia Cedrica. W jednej chwili zrozumiałam jej zachowanie i nieufność wobec innych. Była bardzo podobna do mnie, również nie miała rodziców. Zaczynała opowiadać mi o swoim chłopaku lecz, przerwała (...)

Początek wiecznego życia cz.14

Dodał/a: voldemortismylife 2015-11-15 15:44:11 czytano 37 razy
Przesunęłyśmy się w róg pokoju, i czekałyśmy na obrót wydarzeń. Do pomieszczenia wszedł tylko jeden wampir, przeszukując bezcelowo cały pokój. Drugi natomiast, rozmawiał przez telefon z Johnatanem. Nie dowiedziałam się dużo, przez głośne zachowanie Jareda- tak nazwał go rozmówca Johna. Rzeczywiście miałam uśmiercić tego wilkołaka . Niestety ukochana Rose musiała wszystko zepsuć, wyrwała spod mojej tarczy (...)

Początek wiecznego życia cz.13

Dodał/a: voldemortismylife 2015-11-12 17:54:28 czytano 31 razy
Na końcu korytarza, przy wyjściu zatrzymał mnie dźwięk wołania o pomoc. To nie mogło mi się wydawać, był bardzo wyraźny i głośny. Sądząc po głosie, byłą to dziewczyna. Nie rozumiałam co się działo. Ktoś chyba usłyszał wołanie, gdyż otworzyły się drzwi z których wyłonił się jeden z pachołków Johna. Zdenerwowany, żwawym krokiem kroczył ku mnie. Nie zauważył iż stoję na wprost niego, postanowiłam więc wskoczyć na  (...)

Początek wiecznego życia cz.12

Dodał/a: voldemortismylife 2015-11-10 05:27:44 czytano 45 razy
Bezsilność to właśnie czułam, co on sobie myślał? Wyznał mi miłość i ulatnia się z mojego życia. Taki rozwój wydarzeń mógł spotkać tylko mnie, pechową Kate Brown. Wszystko miało się ułożyć, a teraz odchodzi ode mnie miłość mojego życia. Boję się tego co będzie, nie wiem jak dam radę budzić się bez widoku tego pełnego arogancji uśmiechu, pięknej twarzy której widok mnie onieśmiela. Oczu pełnych miłości do mnie, nawet (...)

To ja zacznę pierwsza cz11

Dodał/a: Całuśna 2015-11-08 18:49:22 czytano 286 razy
Pobiegłam otworzyć drzwi i nie mogłam uwierzyć własnym oczom. W wejściu stał Franek, a tuż obok niego Marcel trzymający za rękę tą samą dziewczynę co była z nim w parku. Nie mogłam w to uwierzyć! Miałam wrażenie, że zaraz wybuchnę ze złości. Jak miał czelność przyjść na moje urodziny z jakąś lafiryndą. To było bezczelne z jego strony. Dopiero się pogodziliśmy, a on robi coś takiego? Po prostu brak mi słów...Nie  (...)

Początek wiecznego życia cz.11

Dodał/a: voldemortismylife 2015-11-06 16:12:48 czytano 55 razy
-Dobrze, więc zacznijmy od tego że, jesteś hybrydą wampira i czarodzieja. Na świecie istnieją 3 takie mieszance. Ja , ty oraz władca ciemności, król złych wampirów na całym świecie, Cedric . Sam nie wiem, czy od urodzenia twoja moc rosła, czy jesteś dziedziczką tronu Cedrica. Miejmy nadzieję że druga opcja jest nieprawdą gdyż, wówczas bylibyśmy zagrożeni. Jesteś tykającą bombą. W każdej chwili możesz wybuchnąć (...)

Początek wiecznego życia cz.10

Dodał/a: voldemortismylife 2015-11-05 16:07:33 czytano 43 razy
-Nie musisz nic mówić, zapomnijmy o tym co się wydarzyło wczoraj. Na tę chwilę pragnę przybliżyć ci życie wampirów z takim darem jak nasz. Przeszedłem przez to samo, więc przyjmuję twoje przeprosiny Katherino. Zapraszam cię o północy na spacer, dzisiaj dowiesz się wszystkiego. Odetchnęłam z ulgą lecz, nadal nie potrafiłam wypowiedzieć ani jednego słowa. John, odwrócił się i zniknął w ciemnościach korytarza. Zaraz po  (...)

Początek wiecznego życia cz.9

Dodał/a: voldemortismylife 2015-11-04 00:56:34 czytano 72 razy
-Nie masz się czego bać - zaczął. Jesteś całkowicie bezpieczna. Według moich obserwacji masz ogromy potencjał, jesteś kimś więcej niż zwykłym krwiopijcą. Muszę wiedzieć jak działają na ciebie, czynniki zabijające zwykłe wampiry. Taka istota jak Ty jest nam bardzo potrzebna. Zło nie śpi. -A co jeśli, jednak nie jestem taka silna jak Ci się wydaje? Jeśli coś mi się stanie. Nie możesz mi dać stuprocentowej gwarancji bezpieczeństwa (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia