opowiadania nastolatek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "opowiadania nastolatek"

Droga do szczęścia ♥ 12

Dodał/a: Tori 2015-02-26 20:00:51 czytano 19 razy
- ale nawet jak byś wiedział to co? Wiesz jesteś frajerem że zostawiłeś tak cudowna i kochana dziewczynę. Sam wiesz jak ona cierpiała. Sam na to pozwoliłeś. Była smutna. Była chora. A ty jej nie wspierałeś!! Teraz płacz cierp czuj ból to co ona czuła kiedy cie straciła. – powiedziałam stanowczo i odwróciłam się na piecie i poszłam ocierając łzy w stronę Sali gimnastycznej gdzie czekał na mnie Leo (...)

Rozum czy serce cz. 13

Dodał/a: Andzia_zakochana 2015-02-26 20:00:42 czytano 31 razy
- Pamiętam. - Obawiam się, że w tym życiu nie ma miejsca dla ciebie jako dla mojego chłopaka. Jeżeli nie chcesz mi powiedzieć nic nowego to zakończmy tę rozmowę. – Powiedziałam cichym głosem, odwróciłam się i chciałam wrócić do mieszkania. Chłopak złapał mnie za ramię i pociągnął w swoją stronę. (...)

Przeprowadzka nie jest taka zła. Przedstawienie

Dodał/a: malinaa 2015-02-26 19:10:58 czytano 12 razy
Nazywam się Natalia Żabińska. Mam 17 lat, ale już niedługo będę pełnoletnia. Jeszcze tylko 2 miesiące. Moi rodzice są lekarzami. Tata jest chirurgiem, a mama ginekologiem. Więc na brak pieniędzy nie narzekam. Mam 6-miesięcznego brata Kacpra. Rodziców prawie wcale nie ma w domu, więc Kacprem zajmuję się ja lub babcia. Czasem zastanawiam się po co zrobili sobie drugie dziecko. Moje hobby to fotografia. Kocham robić  (...)

BFF

Dodał/a: Lola 2015-02-24 21:03:04 czytano 22 razy
A więc, przeprowadziłam się do miasta i tak jakoś wyszło żę spotkałam ją i dziewczyny , było fajnie zaczęliśmy się przyjaźnić doszło do tego że zaczełam chodzić z z Wiktorem i przez niego ciągle się kłóciliśmy aż w końcu się z nim rozstałam i był spokój wszystko wróciło do normy pewnego dnia umówiliśmy się na "melo " przesadziłam z ilością alkoholu i wróciłam pijana do domu mama zrobił awanturę dziewczyną a później mi nie  (...)

Rozum czy serce cz.12

Dodał/a: Andzia_zakochana 2015-02-21 23:40:28 czytano 371 razy
Tydzień po naszym powrocie do siebie musiałam pojechać do domu. Chciałam zabrać swój samochód i pobyć z rodzicami za którymi strasznie się stęskniłam. Pojechałam już w piątek i miałam zostać do środy, bo nie miałam zajęć. Wieczory spędzałam z tatą a przedpołudnia z mamą. Tak strasznie ich kochałam. Mimo, że zawsze byli zapracowani nie rekompensowali mi tego pieniędzmi tylko miłością. Choć nie zawsze byli gdy ich  (...)

Dorosłe Życie cz.4

Dodał/a: wikii 2015-02-21 15:55:21 czytano 188 razy
- A co ? Nie możesz się doczekać stracenia wzroku - zaczęłam się śmiać ,ale go to nie rozbawiło. Skręciliśmy pod bramę ,a ja wysiadłam z samochodu . Dałam Kamilowi klucz do domu ,miał jechać się przebrać w garnitur i przywieść mi szpilki ,o których zapomniałam. Przecież nie będę już wracała do domu (...)

Spodziewaj się niespodziewanego cz.28

Dodał/a: justme 2015-02-21 13:16:46 czytano 162 razy
– Oczywiście – podałam mężczyźnie dokument, a kiedy go analizował spojrzałam w bok i poczułam jak zalewa mnie fala gorąca. Mężczyzna w granatowym garniturze właśnie wstał i podając rękę współtowarzyszowi, udał się do wyjścia. Mogłam się oszukiwać, że mam przywidzenia, ale która kobieta nie poznałaby swojego mężczyzny (...)

Never Give up cz2

Dodał/a: Kinga 2015-02-18 20:01:15 czytano 160 razy
Pewnego dnia Michał poprosił mnie o spotkanie przekazał mi zła wiadomość musi wyjechać za granice. To był dla mnie szok wiecie chłopak wyjezdza nie wiadomo co moze sie stać . DLa niego było to dobrze sami wiecie praca, większe zarobki , możliwość rozwoju . A ja czulam się w tym wszytkim pogubiona i samotna . Bałam się że Go tarce na zawsze . Przez dwa tygodnie spotykaliśmy sie i żyliśmy cudownymi chwilami (...)

Rozum czy serce cz. 11

Dodał/a: Andzia_zakochana 2015-02-17 00:30:48 czytano 606 razy
Ze spaceru wróciłam po dwóch godzinach. Dawid leżał na swoim łóżku a Łucja w swoim pokoju. Poszłam więc co niej. Położyłam się obok niej i przytuliłam się do niej. Rozmawiałyśmy o Dawidzie i Mariuszu. Ona opowiedziała mi o swoich problemach a ja o swoich. Okazało się, że Mariusz oświadczył się jej. A ona nie wiedziała co ma zrobić. Dziewczyna strasznie go kochała. Ale dla niej to było za wcześnie. Ich miłość było widać na (...)

Scarlett rozdział 4

Dodał/a: iness 2015-02-15 22:47:11 czytano 530 razy
-nie moge zasnąć. W końcu odrywa wzrok od sufitu i kieruje go na mnie- wiem, że jutro już cie nie zobacze- w końcu wykrztusza to z siebie.- Chodź. Jedno skinienie palca powoduje u mnie burze emocji. Delikatnie stąpam po miękkim dywanie aby stanąć obok jego łużka. -boisz się burzy. Nie pyta. On to stwierdza.-chodź. Chyba w końcu po to tu przyszłaś. Wyciąga dłoń. Delikatnie kłade się obok niego. Ten ostatni  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia