opowiadania nastolatek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "opowiadania nastolatek"

Milena i Krystian cz.14

Dodał/a: Audrey *,* 2016-01-12 18:24:22 czytano 279 razy
Krystian wybuchnął śmiechem i zaczął mamrotać o tym, że "kobieta zmienną jest". Przytuleni wracaliśmy powoli do mojego domu. Pod domem spytałam się, czy nie zechciałby wejść, bo akurat rodzice mieli jechać do teatru. Zgodził się. Po 10 minutach zamówiliśmy pizzę i pozwoliłam Krystianowi wybrać film. Tak, wieczór idealny. Po 30 minutach pizza zajechała w moje skromne progi, więc poszłam ją odebrać. Można  (...)

Moje powietrze cz11

Dodał/a: Całuśna 2015-12-30 20:22:03 czytano 113 razy
Otaczają mnie jakieś puste pola. Podążam wolno za tą dziewczyną. Idziemy w górę, lecz gdy się odwraca minę ma jakby zaraz miała wstąpić do piekła. Nagle się zatrzymuje i monotomnie przygląda się zachodzącemu słońcu. Im bardziej ono zachodzi, tym bardziej ona jest przygnębiona. Kiedy w końcu całe znika z naszego widoku oczy dziewczyny zalewają się gromkimi łzami. Podeszłam bliżej niej i zastanawiałam  (...)

Początek wiecznego życia cz.26 KONIEC

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-26 18:57:28 czytano 115 razy
-Dobrze teraz wyjdę, ale wiedz, że nie spocznę dopóki cię nie odzyskam! – wykrzyczał te słowa, po czym wyszedł. Głęboko, bardzo głęboko w duszy chciałam zapłakać, ale tego nie zrobiłam. Nie pozwoliłam sonie na słabość, która wzbudziłaby strach, że dawna ja może wrócić. Teraz stoję przed swoimi poddanymi, odarta z uczuć, z wszelkiego dobra. Patrzą na mnie z ogromnym szacunkiem, są lojalni i robią to czego (...)

Początek wiecznego życia cz.25

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-26 14:28:21 czytano 73 razy
Czułam, że już nic mi nie przeszkodzi. Nie martwiła mnie żadna sprawa, oprócz tego co ugotuję na kolację. Byłam w błogim nastroju. Cieszyłam się mając świadomość, że nic mi nie przeszkodzi w zwykłym życiu. Ułożyłam się wygodnie na kanapie czytając materiały, z księgi cieni od Pani Marge z pobliskiej biblioteki. Kobieta obeznana była w sprawach mojego świata. Rozpoznała mnie kiedyś, gdy wracałam z zakupów. Poznałyśmy (...)

Nauczyciel uczennica cz26

Dodał/a: kopciuszek656 2015-12-23 19:04:43 czytano 890 razy
-Co u Ciebie słychać Christianie? Znaczy..u Was…- spojrzała na mnie! Tak, znam to spojrzenie! Przenikliwe, aż poczułam ciary na plecach… Na skórze pojawia się gęsia skórka i pot na całej powierzchni ciała! Stanęłam lekko za Christianem, jakbym chciała się za nim schować, wszystko, aby jak najdalej od niej. On jakby wyczuwając mój lęk złapał mnie za rękę. Tak.. Ten uścisk i ten uśmiech to coś… coś co jest zarezerwowane  (...)

Początek wiecznego życia cz.24

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-21 11:17:30 czytano 95 razy
-Cześć Kate, jestem Dylan- Chłopiec jakby zapomniał o sytuacji, opowiadając mi o swoim życiu jako czarodziej. Przyznam, nie słuchałam go. Myślami byłam bardzo daleko, obawiałam się, iż więcej osób mnie rozpozna. Przerażona byłam na myśl, że Charlie może się wszystkiego dowiedzieć. Znienawidziłby mnie, a bez niego jestem nikim. Nie mając go u swego boku, w pełni oddałabym się złu (...)

opowiadania nastolatek, fantasy, fantastyka, wampiry, miłość voldemortismylife

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-10 14:38:38 czytano 144 razy
Nie czułam ani nie słyszałam Daniela i Susanne. Odczekałam dwa dni w ciemnym, głuchym, pozbawionym pożywienia schronie, na wypadek gdyby wpadli na pomysł, żeby zaczaić się przed budynkiem. Usychałam z pragnienia, moje ciało się kurczyło. Kolor skóry przypominał szaroniebieski. Żyły stały się bardzo widoczne. ‘Zło musi jeść’- dogryzałam sobie. Zrozumiałam, że od kiedy pierwszy raz naruszyłam stronę zła (...)

Początek wiecznego życia cz.22

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-09 03:13:21 czytano 117 razy
Wytężyłam każdą cząstkę siebie. Wypróbowałam wszelkie sposoby wydobycia mocy, wystarczającej na rozciągnięcie krat. Pewne było, że wszystko co znajduje się w tym pomieszczeniu, było zaklęte. Odpuściłam, widząc opadającą z sił Susanne postanowiłam jej pomóc zdjąć czar. Powtarzałyśmy stale słowa imaginem incantatores. Skoncentrowałam się tylko tym. Zamknęłam oczy, a litery treści zaklęcia migrowały w mojej  (...)

Początek wiecznego życia cz.21

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-06 14:42:24 czytano 93 razy
Na miejsce dotarłyśmy, gdy promienie słoneczne opanowały całe miasto. Całą trasę biegłyśmy, ale było parę postojów, ze względu na Blair. Nie chciałyśmy rzucać się w oczy co niezwykle sfrustrowało Susanne. Musiała być ubrana, jak zwykły zjadacz chleba a nie księżniczka. Przypominające turystki, wyruszyłyśmy w miasto na poszukiwanie hotelu. Po zameldowaniu się w jednym z przedmiejskich, Blair załatwiła nam (...)

Początek wiecznego życia cz.20

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-04 15:27:16 czytano 100 razy
-Fakt, nie możemy jednak ryzykować, że przyjaciółki ruszą tobie na ratunek. Johnatan pragnie Cię żywą, więc na moje nieszczęście mogę cię tylko torturować. –oznajmił, po czym wbił mi kołek, nasączony zabójczym płynem w udo. Szczęśliwie dla mnie, trudno jest zadać mi ból. Zasyczałam gniewnie, wyrywając się z pętli. Zaraz za mną uwolniła się Susanne. Szybko poradziłyśmy sobie z przeciwnikami, lecz zaraz po nich  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia