opowiadania nastolatek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "opowiadania nastolatek"

Romans cz9

Dodał/a: patkaxn 2015-07-23 23:20:45 czytano 460 razy
Ach… jak zwykle głupia! Głupia i w dodatku naiwna. Co ja sobie wyobrażałam ? Bach, że od razu wpadniemy sobie w ramiona? Wielką miłość ? Potem ślub, dzieci? Chyba nie uwzględniłam w moich przemyśleniach jednej rzeczy, a mianowicie jego dziewczyny. Jedna osoba, a tyle kłopotów. Czekaj, czekaj Blanka.. Dlaczego ja się tak nim przejmuje, przecież my się kompletnie nie znamy. Może trochę inaczej znamy się, ale od dwóch (...)

Miłość naprawdę może być fajna!? cz.3

Dodał/a: Lena;* 2015-07-14 15:08:17 czytano 226 razy
Tego samego dnia miał właśnie przyjść nowy uczeń o imieniu Patryk.Dowiedziałam się że dołączy do naszej klasy.Nasza pierwsza lekcją była matematyka.Nawet ją lubiłam,nieraz narzekałam jak coś trafiło się trudniejszego do omawiania ,a tak to nawet,nawet z innymi rzeczami:).Do klasy wszedł mój ulubiona nauczycielka pani Ned.Zawsze umiała komuś wytłumaczyć czegoś czego nie umie i za to ją bardzo lubiłam.Również do klasy  (...)

Romans cz8 (WIELKI POWRÓT)

Dodał/a: patkaxn 2015-07-06 17:53:22 czytano 619 razy
-Janek kochanie!- Rzuca mi się na szyje i całuje w policzek. Po minie Blanki widzę, że ma ochotę dać mi mocnego kopniaka. Faktycznie ta cała sytuacja nie stawia mnie w najlepszym obliczu.-Jak się cieszę, że cię widzę. Bardzo się za tobą stęskniłam misiu. Maciek powiedział mi, że wyjechałeś do Włoch, a tymczasem znajduje ciebie tutaj. To chyba przeznaczenie nie sądzisz?- Nadal zawieszona jest na mojej szyi. Lekko ją  (...)

Moje powietrze cz 2

Dodał/a: Całuśna 2015-06-27 16:12:45 czytano 457 razy
Gdy tylko weszłam do domu, od razu pobiegłam do łazienki. Pomalowałam się lekko i wyperfumowałam. Wyszłam z domu spóźniona o kilka minut. Nie wiedziałam jednak gdzie będzie Maciek, bo nie zdążyliśmy omówić gdzie się spotykamy. Poszłam więc w stronę latarni która była niedaleko mojego i Maćka domu. Tam go zobaczyłam. Podeszłam bliżej , bo mnie nie zauważył i uśmiechnęłam się szeroko. On odwzajemnił mój  (...)

Miała Go tylko polubić cz.6

Dodał/a: Psychopatka. 2015-06-25 21:20:36 czytano 446 razy
Mimo iż cały piasek przykleił się do jej ciała wysmarowanego olejkiem nie przejmowała się tym. Zawiązała stanik kąpielowy, który podczas zabawy ledwo zakrywał jej nagie piersi i usiadła na ręczniku. - O nie nie! Jesteś cała w piasku. Powinienem Ci pomóc, bo to w końcu moja wina. - Zaśmiał się Rafał. (...)

Moje powietrze

Dodał/a: Całuśna 2015-06-18 19:44:04 czytano 567 razy
Dzień jak dzień.znowu dużo nauki , no niestety... Klasa III gimnazjum to nie przelewki. Po ośmiu godzinach w szkole jedyne o czym marzę to znaleźć się w domu i położyć na swoim ukochanym łóżku. Tak wtedy myślałam ale to tylko do czasu , gdyż wracałam autobusem do domu. Wysiadłam na przystanku i oczy mi się zaświeciły to był on.Maciek. Widywałam go bardzo rzadko, tylko wtedy , kiedy był na przystanku czyli  (...)

Romans cz7

Dodał/a: patkaxn 2015-05-23 23:21:55 czytano 664 razy
-Po kilku naszych spotkaniach zaczynam nawet w to wierzyć. Momencik mam coś dla ciebie-zaczynam przewalać wszystkie rzeczy w mojej torebce w poszukiwaniu telefonu Janka-O proszę jest! Zostawiłeś go u mnie, tak samo jak marynarkę jednak ona w torebce mi się nie zmieści. -Cały dzień główkowałem gdzie ja go mogłem zostawić. Dziękuje-odpowiada (...)

Romans cz6

Dodał/a: patkaxn 2015-05-23 23:14:05 czytano 513 razy
- Nie ma problemu - zapewniam. Rozstajemy się, ona wraca do windy, ja idę w głąb korytarza. Dochodzę do wskazanych drzwi. Kiedy mam złapać za klamkę, drzwi się otwierają. Spodziewam się zastać w nich mężczyznę, ale wychodzi kelnerka z pustą tacą w rękach. Przytrzymuje drzwi i wchodzę. Zamykają się z trzaskiem, jednak siedząca na odwróconym do mnie tyłem fotelu, postać się nie odwraca, rozmawia przez  (...)

Romans cz5

Dodał/a: patkaxn 2015-05-23 23:01:05 czytano 535 razy
-Wczoraj w dość nietypowych warunkach poznałem świetną dziewczynę-odchrząkam i mówię dalej-Zdążyłem się z nią nawet umówić. Nie wiem kompletnie, jakim cudem po wczorajszej imprezie trafiłem do jej domu. Tam przespałem całą noc i dzisiaj razem z Blanką, bo tak nazywa się ta dziewczyna przyszedłem na zakończenie roku. Gdyby nie ona najprawdopodobniej by mnie tutaj dzisiaj nie było (...)

Bez pamięci. cz 13

Dodał/a: Madera. 2015-05-18 14:45:30 czytano 308 razy
- Dojdziemy do tego – odparł odkładając kwiaty, które wciąż trzymał w dłoni. Narcyzy rozsypały się na podłodze wokół nas, jeszcze silniej uwalniając swój zapach. Alan niespiesznie zaczął zdejmować ze mnie ubrania, ja odwzajemniłam mu się tym samym. Kochaliśmy się powoli, łagodnie, smakując każdy centymetr naszego ciała. Niszcząc kwiaty i kochając się z nim, czułam, że to jest właśnie to czego od dawna mi  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia