opowiadania nastolatek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "opowiadania nastolatek"

Rozum czy serce cz. 17

Dodał/a: Andzia_zakochana 2015-03-28 00:34:11 czytano 68 razy
- Nic takiego nie powiedziałam. Nie chciałam, żebyś to tak odebrał. Przepraszam. Pójdę już spać. – Wstałam z łóżka i poszłam do siebie do pokoju. Położyłam się na łóżku, było mi smutno, że Dawid mi nie uwierzył. Po chwili usłyszałam pukanie do drzwi a chwilę później do pokoju wszedł Dawid. Położył się obok mnie na łóżku (...)

Przyjaciele cz.11

Dodał/a: Słoneczko ;3 2015-03-25 21:51:53 czytano 354 razy
Myślę nad tym co się wczoraj wydarzyło. Wyznałem miłość Katrinie, ona to odwzajemniła, a teraz leży obok mnie, a ja przytulam ją i nie chcę wypuścić. Chciałbym, żeby było już tak na zawsze. Wczorajsze pocałunki z nią były takie…cudowne. Najpierw delikatne, a później niezwykle namiętne. Ta dziewczyna… moja dziewczyna jest najlepsza na świecie (...)

Bez pamięci. cz 9

Dodał/a: Madera. 2015-03-14 13:55:37 czytano 303 razy
- Do zobaczenia. Cześć, Alan - powiedział na odchodnym i wyszedł z kawiarenki. Zostałam z Alanem sama i pierwszy raz od bardzo dawna poczułam się przez to niezręcznie. Spojrzałam na męża niepewnie, a potem nagle zdałam sobie sprawę, że nie powinnam odczuwać żadnego poczucia winy. To przecież przez jego koleżankę znalazłam się tutaj sama i pijana, a Michał pojawił się tutaj czystym zbiegiem okoliczności (...)
Biolada.pl - Zdrowa zywnosc

Rozum czy serce cz.15

Dodał/a: Andzia_zakochana 2015-03-09 17:32:50 czytano 649 razy
Po Wigilii śpiewaliśmy kolędy. Około 20 mama poszła robić kawę i nakryć do stołu w salonie a ja z tatą i Dawidem sprzątaliśmy ze stołu. Po kawie mama z tata leżeli na jednej kanapie a my z Dawidem na drugiej. Oglądaliśmy świąteczny film. co roku wybierał tata i co roku był inny. O 23:15 zaczęliśmy się zbierać na pasterkę. Zawsze chodziłam z rodzicami i nie miałam zamiaru zmieniać naszej tradycji (...)

Spodziewaj się niespodziewanego cz.30

Dodał/a: justme 2015-03-08 18:05:26 czytano 354 razy
– Jeżeli tak bardzo chcesz to możesz dokładać się mamie do rachunków, ale będzie i bezpieczniej i lepiej jak będziesz z nami. Londyn to nie jest bezpieczne miejsce dla samotnych dziewczyn, wiesz jakie tu są konflikty na tle rasowym? Potrafią się zarzynać bez mrugnięcia okiem. Możesz tu zostać, bo i tak jest tu dla ciebie miejsce. Przecież sama widziałaś, jak mama cieszyła się przy kolacji, że jesteś. Ja też się cieszę. Kiedyś, bardzo (...)

Bez pamięci. cz 8 - ostatni fragment

Dodał/a: Madera. 2015-03-07 13:27:54 czytano 372 razy
Klaudia nie odezwała się. Patrzyła na mnie wzrokiem przepełnionym furią i upokorzeniem. Nie chciałem być taki obcesowy, ale nie dała mi wyboru. Okręciła się na pięcie i wyszła, a ja odetchnąłem z ulgą. Szczerze mówiąc myślałem przez chwilę, że wydrapie mi oczy. Na szczęście nic takiego się nie stało. Podejrzewałem, że tym razem obraziła się na amen. Było mi jej żal, ale przecież sama była sobie winna. W końcu jej  (...)

Rozum czy serce cz. 14

Dodał/a: Andzia_zakochana 2015-03-03 22:25:10 czytano 696 razy
Poszliśmy do chłopaka do pokoju. Opowiedział mi co mu leży na sercu. Okazało się, że jest tego bardzo dużo. Bardzo kochał swoją dziewczynę, a ona odeszła od niego z dnia na dzień. Nie pisze nie dzwoni. Najgorsze dla niego było to, że nie wiedział dlaczego. Nie dawałam mu żadnych rad dotyczących tego co powinien zrobić. No może po za jedną. Poradziłam mu, żeby skontaktował się z nią i porozmawiał na ten temat. Nie  (...)

Spodziewaj się niespodziewanego cz. 29

Dodał/a: justme 2015-03-02 16:54:41 czytano 243 razy
W pierwszym momencie nie wiedziałam co mam zrobić. Wrócić do domu? Może chciał mi zrobić niespodziankę, tylko najpierw musiał załatwić coś ważnego i niecierpiącego zwłoki? Chciałam w to wierzyć, więc na złamanie karku pognałam do domu. Godziny szczytu na drogach nie sprzyjały mojemu szybkiemu powrotowi, ale w końcu udało mi się dotrzeć. Jakie było moje zdziwienie, gdy w domu nie zastałam nikogo. Wszystko  (...)

Poszukiwanie - ROZDZIAŁ 9 SZCZERA ROZMOWA

Dodał/a: Monika 2015-03-01 14:06:02 czytano 184 razy
Kinga chciała z kimś porozmawiać o całej tej sytuacji. Zdecydowała wiec, że pojedzie do przedszkola, w którym pracuje jej sistra Sylwia. W ostatnich tygodniach bardzo zbliżyły się do siebie i dziewczyna wiedziała, że będzie mogła z nią szczerze porozmawiać. To był ostatni tydzień pracy Sylwii przed ślubem potem miała razem z Tomkiem rozpocząć przygotowania do ślubu (...)

Nadzieja cz.4

Dodał/a: Bombka. 2015-02-28 20:17:28 czytano 438 razy
Resztką sił podziękowała przyjacielowi, na co on skinął głową. Kiedy usiadła w totalnym szoku na łóżku, zaczęła analizować wyjazd Alexa. "Kocham cię, nie zapomnij o tym", "Skarbie, zostań ze mną na ten weekend. Cały czas mi ciebie mało, tęsknie. Pojedziesz w przyszły, ale teraz zostań ze mną". Boże, czemu ona się nie zorientowała? Przecież od razu było widać, że coś jest nie tak. Te wyznawanie miłości w kółko (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia