opowiadania nastolatek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "opowiadania nastolatek"

Worthless rozdział 9.

Dodał/a: Muffinek 2016-07-03 19:22:34 czytano 713 razy
Wtedy wziął mnie na ręce i zaniósł do siebie do pokoju. Ostrożnie położył mnie na łóżku a sam usiadł na skraju i patrzył w okno. -Liwia też miała zaburzenia odżywiania... dlatego wyjechała z rodzicami do Anglii. Tam była leczona w najlepszym szpitalu i udało jej się wygrać walkę z chorobą. Ale przed tym...we wakacje, ona się tak nad sobą znęcała nic nie jedząc, gdy coś zjadła, biegła do toalety by jak najszybciej się (...)

Worthless rozdział 8.

Dodał/a: Muffinek 2016-05-22 15:49:30 czytano 600 razy
(...) i na chwilę straciłem nad sobą panowanie. Lekko i z wyczuciem( nie jak jakiś brutal) przyparłem Nadię do ściany, po czym odgarnąłem długie włosy z jej szyi, składając na niej namiętny pocałunek. Na chwilę odzyskałem świadomość i wtedy doszło do mnie to, że tak się rozpędzając mogę nie wyhamować, więc spróbowałem się jakoś uspokoić. Spojrzałem na Nadię, która wyglądała na zmieszaną całą sytuacją i zagłębiając się (...)

Przeznaczenie czy zwykła pomyłka losu?

Dodał/a: Mrs. Fuller 2016-05-04 18:52:57 czytano 564 razy
Teraz,gdy przyszla wiosna wrocily i wspomnienia.Wspomnienia mezczyzny mojego zycia.Pamietam ze do naszej szkoly dolaczyly nowe osoby.Szczegolna uwage zwrocilam na zielonookiego,piegowategochlopczyka,ktory jak sie potem okazalo chodzil do o rok mlodszej klasy.Cos mnie w nim irytowalo tak bardzo ze nie moglam zdjac z niego wzroku.Lata szly do przodu,a ja powoli zapominalam,gdy pewnego dnia  (...)

Worthless rozdział 7.

Dodał/a: Muffinek 2016-04-14 18:59:59 czytano 516 razy
Na meczu bardzo dobrze mu szło, wygrali. Wtedy podbiegł do mnie i... pocałował mnie. To był nasz drugi pocałunek w życiu. Później wraz z jego kolegami z drużyny poszliśmy na pizze. Ci jego znajomi są naprawdę bardzo fajni i z tego co wiem, popularni no i przystojni. Jednak nikt z nich nie przebił Seby. Później poszliśmy z Sebą do mnie po rzeczy i później do niego. A wtedy się zaczęło, nadal miałam w sobie obawę mimo tego co  (...)

Worthless rozdział 6.

Dodał/a: Muffinek 2016-03-28 20:49:08 czytano 499 razy
Pod wieczór postanowiłem pokazać Nadii piękno gór, jadąc saniami. Była pod wrażeniem widoków, co wcale mnie nie dziwi. Jadąc, rozmawialiśmy i przyznam że trochę zacząłem się nad sobą użalać, ale wkrótce się ogarnąłem i uznałem, że mam być dla niej oparciem a nie rozklekotanym ciotą. Ona też wylała troszkę swych żali. Oczywiście próbowałem powiedzieć coś odpowiedniego, ale nie wymyśliłem niczego  (...)

Milena i Krystian cz.14

Dodał/a: Audrey *,* 2016-01-12 18:24:22 czytano 1002 razy
Krystian wybuchnął śmiechem i zaczął mamrotać o tym, że "kobieta zmienną jest". Przytuleni wracaliśmy powoli do mojego domu. Pod domem spytałam się, czy nie zechciałby wejść, bo akurat rodzice mieli jechać do teatru. Zgodził się. Po 10 minutach zamówiliśmy pizzę i pozwoliłam Krystianowi wybrać film. Tak, wieczór idealny. Po 30 minutach pizza zajechała w moje skromne progi, więc poszłam ją odebrać. Można  (...)

Moje powietrze cz11

Dodał/a: Całuśna 2015-12-30 20:22:03 czytano 447 razy
Otaczają mnie jakieś puste pola. Podążam wolno za tą dziewczyną. Idziemy w górę, lecz gdy się odwraca minę ma jakby zaraz miała wstąpić do piekła. Nagle się zatrzymuje i monotomnie przygląda się zachodzącemu słońcu. Im bardziej ono zachodzi, tym bardziej ona jest przygnębiona. Kiedy w końcu całe znika z naszego widoku oczy dziewczyny zalewają się gromkimi łzami. Podeszłam bliżej niej i zastanawiałam  (...)

Początek wiecznego życia cz.26 KONIEC

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-26 18:57:28 czytano 580 razy
-Dobrze teraz wyjdę, ale wiedz, że nie spocznę dopóki cię nie odzyskam! – wykrzyczał te słowa, po czym wyszedł. Głęboko, bardzo głęboko w duszy chciałam zapłakać, ale tego nie zrobiłam. Nie pozwoliłam sonie na słabość, która wzbudziłaby strach, że dawna ja może wrócić. Teraz stoję przed swoimi poddanymi, odarta z uczuć, z wszelkiego dobra. Patrzą na mnie z ogromnym szacunkiem, są lojalni i robią to czego (...)

Początek wiecznego życia cz.25

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-26 14:28:21 czytano 495 razy
Czułam, że już nic mi nie przeszkodzi. Nie martwiła mnie żadna sprawa, oprócz tego co ugotuję na kolację. Byłam w błogim nastroju. Cieszyłam się mając świadomość, że nic mi nie przeszkodzi w zwykłym życiu. Ułożyłam się wygodnie na kanapie czytając materiały, z księgi cieni od Pani Marge z pobliskiej biblioteki. Kobieta obeznana była w sprawach mojego świata. Rozpoznała mnie kiedyś, gdy wracałam z zakupów. Poznałyśmy (...)

Nauczyciel uczennica cz26

Dodał/a: kopciuszek656 2015-12-23 19:04:43 czytano 2753 razy
-Co u Ciebie słychać Christianie? Znaczy..u Was…- spojrzała na mnie! Tak, znam to spojrzenie! Przenikliwe, aż poczułam ciary na plecach… Na skórze pojawia się gęsia skórka i pot na całej powierzchni ciała! Stanęłam lekko za Christianem, jakbym chciała się za nim schować, wszystko, aby jak najdalej od niej. On jakby wyczuwając mój lęk złapał mnie za rękę. Tak.. Ten uścisk i ten uśmiech to coś… coś co jest zarezerwowane  (...)