opowiadania nastolatek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "opowiadania nastolatek"

7dni na tydzień .Rozdział.34.

Dodał/a: Zozol 2014-07-28 20:24:59 czytano 152 razy
Dojeżdżając do opuszczonych magazynów,tych w których przetrzymywana była Agnieszka..zaparkowałem samochód ok.200m od pierwszego magazynu.. Wyciągając pistolet ze schowka ,upewniłem się,że jest zabezpieczony i włożyłem go sobie za bok spodni ,przykrywając wystający koniec bluzką.. (...)

7dni na tydzień .Rozdział.33.

Dodał/a: Zozol 2014-07-28 20:23:33 czytano 101 razy
Jest bardzo dzielna.. Gdybym był na jej miejscu na pewno już dawno " kopnąłbym w dupę " takiego idiotę jakim ja jestem.. I załamałbym się..wariował .. dostał szału... a ona? Ona to zniosła.. i jeszcze ma siłę by udawać przed rodziną.. udawać przede mną..że wszystko jest ok (...)

7dni na tydzień .Rozdział.32.

Dodał/a: Zozol 2014-07-28 20:22:40 czytano 110 razy
- I kiedy wracała napadło ją dwóch takich napakowanych ,w kominiarkach.. Mama z.łapała się za głowę ,wydobywając z siebie odgłos przerażenua - Chcieli pieniędzy.. zaczęli ją szarpać .. na szczęście właśnie tam tędy przechodziłem i odgoniłem ich.. - O mój Boże.. skarbie - mama przytuliła mnie , a ja tłumiłam w sobie krzyk bólu - Coś cię boli? Może pojedziemy do szpitala? Co ci zrobili? (...)

7dni na tydzień .Rozdział.31.

Dodał/a: Zozol 2014-07-28 20:21:32 czytano 135 razy
Ale chwileczkę..Czy on chcę nocować tutaj?? - Słuchaj ..współczuję ci i jednocześnie jestem bardzo wdzięczna za uratowanie,alee nie możesz zamieszkać tutaj..moi rodzice chyba by mnie zabili gdyby zobaczyli ,że sprowadzam do domu nieznajomych facetów i to jeszcze na noc.. - Spokojnie.. - uśmiechnął się delikatnie,pocierając mnie dłonią po policzku - Rozmawiałem już z Bartkiem i on postarał się już o miejsce dla mnie (...)

Zaryzykuj ze mną

Dodał/a: Hania 2014-07-28 17:58:49 czytano 108 razy
Założyłam jeszcze rękawiczki i wyszliśmy ze szkoły. To mi się nigdy nie znudzi jemu chyba też. Ciągle uciekamy nie ma dnia bez tego. Czy mamy przez to problemy? Nie nie mamy bo nasze oceny mówią same za siebie. Szliśmy w stronę naszej starej szkoły czytaj gimby i licka. Zanim tam dotarliśmy zliczylam cztery wywrptki. W końcu to zima. Rolf otworzył mi drzwi i weszliśmy w trakcie dzwonka. Siagnelam rękawiczki i czapkę i zaczęłam ściągać dluuuugi szalik kiedy schodziłam że schodów forum. Niestety  (...)

Nie chwal dnia , przed zachodem słońca ... (4)

Dodał/a: Kalina 2014-07-28 13:57:18 czytano 13 razy
-Nie . - Nie rozumiałam czemu odpowiadali jednym wyrazem i czemu nie chcieli ze mną rozmawiać na temat mojego zachowania . Poszłam na górę i położyłam się spać . Długo się kręciłam więc wzięłam kartkę ... Tak tą kartkę , którą dał mi ... Właśnie , czemu nie wiem jak ma na imię ? Długo zaprzątałam sobie tym głowę . Lecz w końcu zasnęłam . Rano obudził mnie dzwoniący budzik . Wstałam i zeszłam na dół . Mama była na dole i oglądała telewizję . Nie zamierzałam nic mówić , ani w ogóle wchodzić do (...)

mój anioł

Dodał/a: Monia345632 2014-07-28 13:52:43 czytano 12 razy
Pięć lat po odejściu Joasi ożeniłem się po raz drugi. Moją nową partnerką była o sześć lat ode mnie młodsza Iwona, która nie miała jeszcze swoich dzieci. Pokochała Oliwkę i wychowywała ją jak własną córkę. Początki były trudne, ale w końcu mała ją także zaakceptowała. Iwona stała się dla niej kimś w rodzaju cioci czy zastępczej matki, choć nie słyszałem, by kiedykolwiek powiedziała do niej „mamo”. Myślę, że Oliwii było o tyle łatwiej, że znała Joasię tylko z fotografii i nagrań (...)

Spodziewaj się niespodziewanego cz. 18

Dodał/a: justme 2014-07-28 13:20:51 czytano 168 razy
Obudził mnie podmuch owiewający moją szyję i twarz. Czyżbym nie zamknęła na noc okna? Chciałam szczelniej okryć się kołdrą, ale ta stawiała niebywały opór. Otworzyłam oczy, by zobaczyć co się tutaj dzieje i zobaczyłam nad sobą promienny uśmiech Marcina, który musiał wcześniej dmuchać mi po szyi. Rozejrzałam się kontrolnie po pokoju, upewniając się, że jestem u siebie. Na stoliku przy łóżku stał kubek z parującą zawartością, spojrzałam na Marcina, później znów na kubek i  (...)

MIŁOSNY GALIMATIAS CZĘŚĆ 10

Dodał/a: nowicjusz 2014-07-28 11:18:55 czytano 262 razy
– Mnie nie pytaj. Dobra, poczekaj tutaj. Wyjdę sama i powiem mu, że nie było cię dzisiaj w szkole. Powinien uwierzyć, bo przecież w sobotę miałaś ślub i powinnaś być w podróży poślubnej- To niefortunne stwierdzenie sprawiło tylko, że w gardle Mai pojawiła się gula. Właśnie: powinna być w podróży poślubnej. A gdzie teraz jest? Przed szkołą nie mając pojęcia gdzie właściwie jest jej mąż i o której wróci (...)

Biwakowanie z Nim...

Dodał/a: SaraaxD... 2014-07-27 13:40:30 czytano 322 razy
Pojechaliśmy po południu pod namioty. Na trzy samochody. Rozpaliliśmy małego grilla, i zaczeliśmy rozkładać namioty. Dominik chciał sam rozłożyć mój namiot, bo Jego namiot porzyczył Kasi. Zgodziłam się i wziełam się za grilla. Położyłam mięso, kiełbaski, karczek. Wszyscy rozkładali swoje namioty, a ja zajełam się grillem. Rozłożyliśmy się, zajadaliśmy kiełbaski z grilla, popijając je piwem. Na sobie miałam założony strój kompielowy (bikini) i postanowiłam popływać. Dominik źle się poczuł i został w  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia