pierwsza miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "pierwsza miłość"

Zgubiona? Czy może odnaleziona?

Dodał/a: Ziemniaczana 2017-04-20 23:48:52 czytano 361 razy
Było po pizzy, Wiktoria zostawiła sok. Karol pomyślał że to mój sok, na drugi dzień po w-f przyszedł mi go oddać, chciałam mu podziekować ale nie wiedziałam jak(?!). Zauważyłam w jego oczach że mu sie podobam i odrazu zrozumiałam o co mu chodzi, o pocałunek! No cóż dałam. Odrazu zaiskrzyło, zakochałam sie po uszy.. dosłownie. Chociaż pierwsze 3 miesiące myślał że jestem kur*ą" gdy sie o tym dowiedziałam po 3  (...)

Romeo jako chuligan?! ~ prolog

Dodał/a: Tricky 2016-06-26 01:14:20 czytano 508 razy
Zjadłam szybko śniadanie i powędrowałam na dwór. Było nieco chłodniej niż zazwyczaj. Szkoda, bo tak uwielbiam słońce. Nie musiałam długo czekać, gdy na horyzoncie zjawiła się moja miłość. Jak zwykle wyglądał świetnie. Był niczym książę z bajki. Przystojny, utalentowany, mądry oraz naprawdę kochany. Przywitałam się z nim pocałunkiem i cali w skowronkach zmieszaliśmy w stronę szkoły. Dosłownie parę kroków przed szkołą (...)

Nurt pragnienia I

Dodał/a: Natalkaaa 2016-06-08 23:12:54 czytano 525 razy
Nazajutrz, obudził mnie on. Tak, zapomniałam, że dziś się z nim umówiłam. Nic nie wiedział o imprezie, nic nie wie o Basi. On nie lubi moich przyjaciółek, one też za nim nie przepadają. Byliśmy sami w domu, moi rodzice wyjechali do Poznania załatwić jakąś służbową sprawę. Adam wkradł się do mojego łóżka i zaczął mnie całować. Średnio mi się to podobało, chociaż wiem, że dziś miał być ten dzień w którym stanę się  (...)

pierwsze zauroczenie.....

Dodał/a: kacpi12345 2016-03-24 17:29:15 czytano 1185 razy
Byłem wtedy w szkole po strasznie męczącym dniu którym u nas zawsze jest środa.Siedziałem wtedy na świetlicy oczekując na pozwolenie pani po to by wyjść na autobus.Siedziałem wtedy w obecności trzech koleżanek wtedy wszystko się zaczeło...... .Wszystkie koleżanki były odpychające.Gdy wtedy siedziałem z nimi bo zazwyczaj nie ma z kim siedzieć no to co sam miałem siedzieć :-).Wtedy weszła ona.... piękna dziewczyna( tak to ona (...)

5 lat

Dodał/a: lula09-09 2016-01-11 16:39:06 czytano 1314 razy
Malina( dalej może być Majka) i Michał(dalej może być Michciu)chodzili do jednej klasy przez sześć lat. Należeli do jednej paczki, i naprawdę się lubili. Mieli bardzo dobre kontakty,mieszkali na jednym osiedlu, często wracali razem ze szkoły. W zimie bitwy na śnieżki, zjazdy z górki na sankach. dziwnym trafem zawsze byli gdzieś tam obok siebie. Razem się śmiali, żartowali, ba! zdarzało się nawet, że siedzieli razem na lekcjach (...)

Czy to ten? cz.22

Dodał/a: Paulka 2015-11-11 17:06:12 czytano 829 razy
Złość wzięła w górę i zapanowała nade mną. Cieszę się, że jestem tutaj razem z nim, ale muszę zrozumieć. On musi pomóc mi mu wybaczyć. -Ja...Pomyślałem, że tak będzie lepiej. Zrozum Ania, przecież ty masz swoje życie. Jak mogłem pozwolić, żebyś nagle to wszystko rzuciła i pojechała tu ze mną? Jak mogłem pozwolić, byś trwała w zamartwianiu się o mnie, zamiast normalnie żyć? - spojrzał na mnie smutno. (...)

On 4

Dodał/a: lunatyczka98 2015-11-07 22:00:42 czytano 672 razy
Obudziłam się w nocy. Odetchnęłam głęboko i spojrzałam w stronę znajdującego się na wprost od mojego łóżka okna. Wpuszczało do pomieszczenia delikatne światło księżyca, w którego niepełną tarczę patrzyłam przez chwilę jak zahipnotyzowana. Kolejny głęboki oddech. Było mi ciepło i przyjemnie pod kołdrą, ale postanowiłam wstać i usiąść na parapecie. Był zimny, tak jak szyba, którą na obrzeżach pokrywała rosa (...)

On 3

Dodał/a: lunatyczka98 2015-11-07 21:56:51 czytano 588 razy
-Bardzo chciałem cię w końcu zobaczyć –Wszystkie obawy prysły w mgnieniu oka. Był tak blisko, prawdziwy, a ja nie mogłam w to uwierzyć. Przez dłuższą chwilę po prostu na siebie patrzyliśmy. Urzekły mnie jego rysy twarzy i usta które oświetlane z dołu widziałam najlepiej. Telefon w mojej kieszeni znowu wibrował, ale nie zwracałam na to uwagi. Meggie i Jake ruszyli kilka kroków przed nami w stronę przystanku dyskutując  (...)

On 2

Dodał/a: lunatyczka98 2015-11-07 21:47:54 czytano 516 razy
-Ktoś idzie –szepnął mi do ucha, a ja jak na komendę wróciłam na swoje miejsce przy jego lewym boku i szliśmy dalej jakby nigdy nic- Jesteś niemożliwa- powiedział na koniec widząc moją minę niewiniątka. Przerwała nam tą chwilę jakaś kobieta z dzieckiem w wózku, który trząsł się strasznie prowadzony szybko po bruku. Zapewne nie zobaczyła nic wielkiego, a nawet jeśli to na pewno też kiedyś miała –naście lat (...)

On

Dodał/a: lunatyczka98 2015-11-07 21:43:58 czytano 608 razy
-Kocham Cię.. zostań.. przepraszam.. -wyrzucał z siebie jakby bojąc się że nie zdąży- Ja.. Ja nie umiałabym.. żyć bez ciebie.. nie chce żyć bez ciebie.. – Mój policzek dotykał skóry jego szyi która była rozpalona. Pachniał przyjemnie jak zwykle w ten swój wyjątkowy sposób. Pod wpływem jego słów poczułam niesamowity ucisk w żołądku. Wiedziałam że to jest moje miejsce. W końcu odważył się poprosić bym na nim została (...)