zakochani

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "zakochani"

Czy jeszcze kiedyś będą razem ?

Dodał/a: qwerty 2016-12-05 23:44:33 czytano 467 razy
Rok 2014 czerwiec. Jeszcze przez 3 dni miałam 17 lat . Była sobota , wybierałam się na długo wyczekiwaną przeze mnie imprezę razem z koleżankami ze szkoły. Przygotowania , makijaż , fryzura , typowe dla każdej z nas. Kiedy razem z koleżankami dostałyśmy cynk o nadjeżdżającej taksówce udałyśmy się przed dom. Impreza jak impreza było znakomicie. Po pewnym czasie ujrzałam Patryka chłopaka , którego  (...)

Czekałam na znak od Ciebie V

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-08-25 17:16:10 czytano 841 razy
-Na górze, pierwsze drzwi po prawej - Odpowiedziała jego mama. Nawet z tą nogą chciałam wstać i opuścić to pomieszczenie. Wiedziałam że to zły pomysł z tym nocowaniem, ale w ten sposób też wkurzę rodziców. Może.. Wstałam. All poszedł do kuchni tymczasem. Stawiałam kroki powoli. Niestety, w końcu znowu upadłam a oczy mi się zeszkliły. Bardzo bolało (...)

JESTEŚ WSZYSTKIM CZEGO CHCĘ. Rozdział IV

Dodał/a: Żan 2016-08-14 16:48:01 czytano 930 razy
- Dzięki - zdjąłem ubranie i położyłem na desce. Żelazko nagrzało się, a zaraz ona ustawiła temperaturę zgodnie z metką na koszuli. Stałem za nią i obserwowałem. Starała się by nie było ani jednego zagięcia i pod gorącym związkiem wszystko idealnie prostowało się. Na końcu przeciągnęła kołnierzyk i stanęła przede mną, chcąc żebym odwrócił się tyłem. Trzymała koszulę. Wsunąłem najpierw jedną rękę, potem drugą i  (...)

ŚWIATY DWA sezon 4 ROZDZIAŁ TRZYNASTY

Dodał/a: Żan 2016-04-08 01:41:20 czytano 525 razy
Naleśniki w moim wydaniu to taki nasz obiad na dzisiaj. Kiedy Eliza przez cztery tygodnie leżała w szpitalu po wypadku, jakoś musieliśmy sobie radzić. W sumie wcześniej nie było jej pół roku i daliśmy radę, więc teraz też przetrwaliśmy. Maja przynajmniej mogła porozmawiać z Elizą przez telefon; chociaż tyle (...)

ŚWIATY DWA sezon 3 ROZDZIAŁ JEDENASTY

Dodał/a: Żan 2016-02-08 14:43:40 czytano 570 razy
- Dobra. Ślubuję Ci uroczyście, tu i teraz, że zawsze do końca będę Cię Kochał, traktował jak jedyną kobietę na całym świecie. Będę dbał o to żeby ten piękny uśmiech nie schodził z twojej twarzy. Twoje zdanie będzie u mnie zawsze na pierwszym miejscu i wszelkie potyczki, potknięcia, przewroty, będę rozwiązywał i prostował z tobą. Chcę żebyś traktowała mnie jak kogoś kto zawsze będzie przy tobie, byś nie bała się ze mną  (...)

ŚWIATY DWA sezon 3 ROZDZIAŁ DZIESIĄTY

Dodał/a: Żan 2016-02-06 18:20:21 czytano 553 razy
- Na trzy - uznała, więc cicho odliczyliśmy i z zamachem do tyłu. Mieliśmy za sobą podłogę wyłożoną kostką, więc szkło za jednym zetknięciem z nią, uległy zbiciu, więc reszta gości zaczęła bić brawo. Przez próg przeniosłem Elizę ma rękach i tylko się śmiała. Rozbrzmiała muzyka, na wstępie szampan i za stoły. Odśpiewali nam pieśń błogosławiącą, a po tym pierwszy taniec. Byliśmy z Elizą okrążeni przez swoich gości i przy wolnej  (...)

5 lat

Dodał/a: lula09-09 2016-01-11 16:39:06 czytano 1101 razy
Malina( dalej może być Majka) i Michał(dalej może być Michciu)chodzili do jednej klasy przez sześć lat. Należeli do jednej paczki, i naprawdę się lubili. Mieli bardzo dobre kontakty,mieszkali na jednym osiedlu, często wracali razem ze szkoły. W zimie bitwy na śnieżki, zjazdy z górki na sankach. dziwnym trafem zawsze byli gdzieś tam obok siebie. Razem się śmiali, żartowali, ba! zdarzało się nawet, że siedzieli razem na lekcjach (...)

Pamiętam - Rozdział 1 (I remember you, cz.1)

Dodał/a: ClarCullen 2015-12-23 18:35:53 czytano 368 razy
- Dzięki Alice - wzdycham i posyłam jej uśmiech. - Może... - zaczyna niepewnie dziewczyna. - Może? - dopytuje. - Może Pani wróci do domu i odpocznie? - patrzy na mnie nieśmiało. Śmieje się. - Dobrze. W tak razie idę do domu... - uśmiecham się do zdziwionej dziewczyny. - Do widzenia Pani Cullen... - wychodzi z mojego gabinetu (...)

Ja, On i moja rodzina wampirów cz.1

Dodał/a: ClarisiaColton-Cullen 2015-07-27 08:57:11 czytano 631 razy
W szkole jest pełno ludzi ale do tego każdy może się przyzwyczaić (oczywiście mowa o wampirach ) dzięki temu że żywie się krwią zwierząt - i że wczoraj byłam na polowaniu z Edziem - jeszcze prościej jest z nimi wytrzymać. Najpierw kierujemy sie na stołówkę. Ok co by tu kupić..... Hmmm. Dobra jakiś sok jabłko i sałatka i nic więcej powinno wystarczyć dla złudzenia. Nie myślcie że bym to jadła od kąd jestem wampirem nie  (...)

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.25

Dodał/a: Niewidzialna 2015-04-26 11:51:39 czytano 2408 razy
Wszyscy usiedli do stołu i zjedli kolacje rozmawiając o tym jak, im minął dzień. Po kolacji Magda poszła uspać małego. W między czasie Michał wziął prysznic. Mały wyjątkowo szybko zasnął, więc Magda poszła od razu wziąć prysznic. Michał siedział w salonie z butelką wina dziewczyna widząc, że ukochanego nie było w sypialni udała się do salonu, gdzie siedział z rozbrajającym uśmiechem. Usiadła obok i wpatrywała się w niego (...)