wakacje

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "wakacje"

ŚWIATY DWA sezon 5 ROZDZIAŁ TRZECI

Dodał/a: Żan 2016-04-26 03:44:26 czytano 681 razy
- Ja też. Może to przez nerwy i za parę dni będzie normalnie. Ale na wszelki wypadek rano zrobię. Sytuacja na noc opadła. Już nie warczeliśmy na siebie, tylko był spokój. Jeszcze tylko trzeciej ciąży nam brakuje. Teraz już kategorycznie nie chcę, ale czasem mam wrażenie że Eliza straszy mnie specjalnie. Wie że nic z tego, a i tak swoje powie. Niech zrobi test, ale tylko dla pewności. (...)

ŚWIATY DWA sezon 5 ROZDZIAŁ DRUGI

Dodał/a: Żan 2016-04-24 12:13:25 czytano 699 razy
Uśmiechnęła się i już zajęła jedzeniem, gdy tak samo zaspana wkroczyła Eliza. Tym razem czekałem aż woda się zagotuje, a dziewczyna tak samo podeszła, po drodze dała po buziaku dzieciom, a do mnie przytuliła się i tak samo dała całusa, ale nieco innego. Tylko u mnie może pozwolić sobie na takie czułości (...)

ŚWIATY DWA sezon 5 ROZDZIAŁ PIERWSZY

Dodał/a: Żan 2016-04-21 15:48:33 czytano 779 razy
- Nie jesteśmy, nie jesteśmy - zacząłem łaskotać dziewczynę przez pościel, a ta tylko chichotała bezgłośnie, bo za ścianą śpią dzieci. Żeby zapobiec temu że mam teraz nad nią władzę w łaskotkach, postanowiła zająć mnie całusami. Podziałało, bo ja tonę jak zaczarowany. - Wiedziałam - zaśmiała się, leżąc na mnie. - Wiedziałam że to zawsze na ciebie działa. Tak poskramiam twoje złe humorki, więc fochy też  (...)

Bez uczuć - zapowiedź

Dodał/a: L.L 2016-03-19 14:58:40 czytano 763 razy
Kiedy Paula skończyła mówić, dziewczyna wstała i ciężkim krokiem poszła do kuchni, gdzie jej najgorsze obawy, okazały się prawdą. Kastiel opierał ręce na blacie stołu, a pomiędzy nimi znajdowała się jakaś blondynka. Wyglądało to jednoznacznie, więc nie robiła sobie nadziei, że da się to jakoś wytłumaczyć (...)

Wakacyjna miłość

Dodał/a: Carla 2016-02-29 02:16:39 czytano 993 razy
Gdy się rozpogodziło wyszliśmy na dwór,na spacer po całej wsi. Idąc objął mnie ale tym razem sprawiło mi to przyjemność więc oparłam głowę o jego ramię. Było cudownie. Jak wspomniałam wcześniej : wieś nie jest duża dlatego spacer nie trwał długo. Wróciliśmy i siedzieliśmy w stodole na sianie. Gdy on zamykał drzwi ja usiadłam na snopku siana i czekałam na niego. Wtedy podszedł do mnie, złapał mnie za rękę i przyciągnął do (...)

Jest-Takie-Miejsce 11

Dodał/a: NIEjestemBARBIE 2016-02-23 20:03:34 czytano 790 razy
- Jesteś zazdrosna! – krzyczy kiedy jestem już prawie w kuchni. Nie odpowiadam. - Ty naprawdę jesteś zazdrosna - uśmiecha się. Bardzo mnie wkurzyło to, co zrobiła. Nie wiem czy to zazdrość, czy złość, czy zazdrość i złość jednocześnie. Nie lubię jej jeszcze bardziej. Już nawet nie dlatego, że ona nie lubi mnie, nie dlatego, że od początku patrzy na mnie z wyższością, nie dlatego, że właśnie pocałowała Kubę. Nie (...)

Jest-Takie-Miejsce 10

Dodał/a: NIEjestemBARBIE 2016-02-16 19:09:24 czytano 582 razy
- Zuza, to ja idę do kawiarenki. – Później ją za to zabiję. Anka oczywiście wychodzi razem z nią. Igor też się zmywa. Zostajemy sami. Jolka! Wariatko! Wracaj! Dziwnie się czuję, jestem zdenerwowana i niemal słyszę, jak głośno bije mi serce. Nie chcę stać w jego pokoju, mając świadomość, że nie ma w nim nikogo, poza nami. Chcę wziąć opaskę i wyjść, albo nawet nie brać tej głupiej opaski. Chcę wyjść. Nie chcę, żeby (...)

Jest-Takie-Miejsce 9

Dodał/a: NIEjestemBARBIE 2016-02-13 18:09:42 czytano 612 razy
Całą noc myślałam o tym, co się stało wczoraj wieczorem. O co chodzi Damianowi? O co chodzi Jolce? O co chodzi Kubie? Już nawet nie byłam pewna, o co chodzi mi samej. Dosyć miałam myślenia o tym wszystkim. Postanowiła, że nie będę się przejmować. Chciałam, żeby ten dzień był fajny. Nie miałam zamiaru się z nikim kłócić, nic wyjaśniać, a już na pewno nie miałam zamiaru być smutna. Prawie nie spałam tej nocy, więc kiedy (...)

Jest-Takie-Miejsce 8

Dodał/a: NIEjestemBARBIE 2016-02-12 11:08:22 czytano 629 razy
Msza prymicyjna super się udała. Janek był bardzo zadowolony, że został księdzem. To bardzo radosny człowiek. On i Fibi najfajniejszymi księżmi, jakich do tej pory znałam. Każdy ich lubił. Byli otwarci, przyjacielscy, zabawni. Lubili żarty i wygłupy. Chcieli abyśmy mówili do nich po imieniu, a to powodowało, że nasze relacje z nimi były jeszcze fajniejsze. Wieczorem spędziłam trochę czasu z dziewczynami – Jolą, Anią, Agatą (...)

Jest-Takie-Miejsce 7

Dodał/a: NIEjestemBARBIE 2016-02-09 09:20:34 czytano 611 razy
Faktycznie sale jest już pełna. Animatorki Agnieszka i Ewelina miały nas nauczyć, jak będzie wyglądał moment wnoszenia darów na tej całej dzisiejszej mszy. To msza prymicyjna, czyli odprawiana po raz pierwszy przez młodego księdza, dopiero co po święceniach. Tym młodym księdzem jest Janek, drugi z księży mojej szkoły, obok Fibiego. Dziewczyny przedstawiły swoją wizję. Każdy ją zaakceptował. Ewelina, Magda i  (...)