zranienie

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “zranienie”

OSZUKANE I ZŁAMANE SERCE

Dodał/a: Emi 2016-12-29 12:48:56 czytano 1392 razy

Kiedyś byłam szczęśliwa, życie miało sens dla mnie, bo miałam Ciebie tego jednego, jedynego którego kochałam i kochać zawsze chciałam, tak właśnie wtedy myślałam, do dnia w którym złamałeś mi serce i z inną kobietą chodziłeś po mieście. Nic mi nawet nie powiedziałeś, tylko krótki list w postaci sms wysłałeś: że fajnie i miło było, ale że to nie dla Ciebie, ze tak nie potrafisz i zostawiłeś mnie nie wiedząc że pod sercem nasze dziecko  (…)

Jeszcze będzie pięknie…

Dodał/a: Kasiaa_01 2016-09-03 16:02:50 czytano 1402 razy

Jak daleko możesz uciec od siebie, żeby pokonać niewyobrażalny ból? Jak wiele musisz zapomnieć, żeby móc dalej żyć – tylko dlatego, że życie okazało się trudniejsze, niż powinno być? Emily, jest niesłychanie odważną i silną dziewczyną. Wiele nastolatek nie poradziło by sobie z takimi ciężarami. Dziewczyna odebrana biologicznym rodzicom, zgwałcona, a pomimo tego nadal stawia czoło kolejnym problemom, ma chęć do życia (…)

<!– Quku elastyczna spis Kat

Przyjaźń czy miłość ? cz.9

Dodał/a: aga12x 2015-11-15 15:02:48 czytano 1003 razy

Nie to nie może być prawda.On mnie kocha..Znaczy najprawdopodobniej,bo nigdy od niego tego nie usłyszałam wprost.To nie pierwszy raz,kiedy Lena próbuje mi wmowic ,że Wojtek ma dziewczyne. Ona jest o niego zazdrosna.Kilka lat temu Lena zakochała się po uszy w Wojtku.Nie przeszkadzało mi to bo to wtedy był tylko mój kumpel.Teraz wszystko się zmieniło.Chciałam zaplanować sobie z nim życie.Dużą rodzine …dom..A  (…)

Widzimy lecz nie zauważamy 1

Dodał/a: Ventus 2015-01-01 20:15:22 czytano 776 razy

Idę w tłumie ludzi. Widzę cię. Ty mnie także. Widzę to po twoich oczach. Lekko wyginasz usta w kształt uśmiechu lecz zanim zdąży on na dobre umiejscowić się na twojej twarzy, znika. Nie mam nawet czasu by choć próbować się uśmiechnąć. Twoje oczy tracą blask- widzę to. Dostrzec to można gdy jest go brak. Wtedy oczy twe tracą coś… bez czego są inne. Puste. Bez uczuć (…)

Wybacz.

Dodał/a: Jagusia 2014-12-09 16:20:18 czytano 801 razy

Następnego popołudnia zaczęłam się malować, założyłam moją ulubioną miętową, rozkloszowaną sukienkę oraz srebrne balerinki. Gdy po mnie przyszedł powiedział, że wyglądam jak księżniczka. W kinie w ok. połowie filmu objął mnie, było cudownie. Później położył dłoń na moim udzie i zaczął je głaskać. Odepchnęłam jego dłoń. (…)

Nie będę już twoja

Dodał/a: mantosikkc:* 2013-11-30 15:46:45 czytano 1756 razy

-A no bo zerwałem z dziewczyną i przypomniała mi się nasza ostatnia romowa. W sumie miałaś racje. SPRÓBUJMY 33 – Teraz się odezwałeś? Kiedy już zdążyłam sb ułożyć życie po tej rozmowie.. kiedy przestałam cierpieć z twojego powodu ? ! 🙁 – Przepraszam (…)

<!– Quku elastyczna spis Kat

Moje szczęście cz3

Dodał/a: Kolorowa;) 2013-09-28 16:45:08 czytano 1522 razy

Obudziłam się rano jak zawsze , poszłam do łazienki. Przemyłam twarz i uczesałam moje włosy w warkocz. Ubrałam się w krótkie jeansowe spodenki i granatową koszulkę na ramiączka , założyłam też strój kąpielowy. Wyszłam z łazienki i pościeliłam łóżko. Z chodząc na dół usłyszałam jak ktoś wychodzi z domu. Pobiegłam do okna gdzie zobaczyłam mamę kierująca się w stronę samochodu. Moja twarz po smutniała , a w oku zakręciła się jedna mała łza. Poszłam do kuchni zrobić sobie  (…)

Moje szczęście cz2

Dodał/a: Kolorowa;) 2013-09-18 13:31:15 czytano 1373 razy

Rano wstałam ubrałam się i uczesałam. W domu nie było mamy pewnie jest znowu w pracy. Bardzo się stara wiem , że jest jej ciężko , ale czasem chciałabym z nią pogadać , posiedzieć. Tata niedawno odszedł od mamy do innej , mama bardzo to przeżyła. No trudno trzeba sobie jakoś radzić , zrobiłam sobie śniadanie , a po skończeniu pozmywałam naczynia i poszłam do centrum handlowego. Wchodząc do pierwszego sklepu zauważyłam Kacpra , chciałam się wycofać , ale on mnie zauważył i (…)

Moje szczęście cz1

Dodał/a: Kolorowa;) 2013-09-18 09:45:16 czytano 1601 razy

Po policzkach spływały mi łzy , otarłam je i wstałam z łóżka. Usiadłam na parapecie i patrzyłam jak krople deszczu spływały po moim oknie. Usłyszałam wibracje dochodzące z mojego telefonu spojrzałam , a na wyświetlaczu pojawił się Patryk. Wyciszyłam telefon i zaczęłam płakać. Ktoś zapukał do drzwi , zeszłam z parapetów i szybko wytarłam łzy. Do pokoju weszła mama postawiła mi na biurku kanapki i herbatę. Gdy spytała czy wszystko w porządku skłamałam , że tak i wymusiłam uśmiech (…)

Wyjątkowy

Dodał/a: Hope 2013-08-26 18:37:16 czytano 1556 razy

Kamil poszedł , a ja odrobiłam lekcje zjadłam kolację , umyłam się i poszłam spać. Obudziłam się dziś przed budzikiem wstałam ubrałam się i uczesałam. Zeszłam na dół na stole stało już śniadanie zjadłam je i poszłam na przystanek. Po pięciu minutach przyjechał usiadłam na to samo miejsce co wczoraj. Na trzecim przystanku wszedł chłopak czarne włosy zielone oczy ubrany był w ciemne ciuchy. Był on bardzo ponury usiadł z tyłu na ostatni miejscu. 10 minut przed dzwonkiem byłam na miejscu (…)

<!– / Paginacja

12»

<!– // Paginacja

<!– end post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.