zemsta

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “zemsta”

Przusługa IV, V, VI

Dodał/a: RozaliaVallery 2017-06-07 17:23:44 czytano 547 razy

Następnego dnia zadzwoniła do mnie Kaja. Na początku zastanawiałam się, czy odbierać od niej, bo, cóż, mogła chcieć mnie opieprzyć za to, co się u niej stało. Szybko jednak zdałam sobie sprawę, że jeżeli nie teraz, to w poniedziałek w szkole. Wolałam to mieć za sobą i jak ogromne było moje zdziwienie, gdy zaczęła podekscytowana opowiadać o tym, co zrobiłam. Niestety już prawie na samym początku potwierdziła moje obawy (…)

Wybacz, ale inaczej nie Potrafię. Cz. 2

Dodał/a: Agusia16248 2017-06-07 10:09:45 czytano 343 razy

Siedziałam w salonie i przeglądałam kolejną gazetę z ogłoszeniami. Zaznaczałam te ogłoszenia, które wydawały się dość interesujące. Suzy odsypiała nocną pracę, a ja postanowiłam zrobić nam śniadanie. Spojrzałam na datę i zesztywniałam. Właśnie minął równy tydzień, od przyjazdu tutaj. Długie siedem dni, w których nie mogłam znaleźć pracy. Mieszkało nam się przyjemnie. Czasami przychodziłam do baru, w którym pracowała (…)

<!– Quku elastyczna spis Kat

Wybacz, ale inaczej nie Potrafię. Cz. 1

Dodał/a: Agusia16248 2017-06-07 10:04:51 czytano 421 razy

Jak to jest, gdy nagle tracisz wszystko? gdy to, co było dla Ciebie najcenniejsze. To, dzięki czemu żyłaś, tak nagle zostaje Ci odebrane? co czujesz? złość, strach? to dziwne uczucie niesprawiedliwości? a może, może coś, co kiełkuje się w sercu. Coś tak silnego, że wszystko inne przestaje mieć znaczenie. Miłość, praca, szczęście. Nie skupiasz się na tych rzeczach, no bo niby po co? po co myślisz o szczęściu, skoro  (…)

Przysługa II-III

Dodał/a: RozaliaVallery 2017-06-01 07:55:14 czytano 478 razy

Minęło kilka dni, podczas których zaaklimatyzowałam się w nowym miejscu, trochę pomagałam mamie, bo wiedziałam, że kiedy pójdę do szkoły, nie będę już miała tak dużo czasu i znalazłam pracę w jednym z miejsc, o których myślałam – w kawiarence. Mama nie miała nic przeciwko, jedynie trochę się martwiła, jak pogodzę pracę ze szkołą, ale szybko jej przypomniałam, że z tym drugim nigdy nie miałam problemów (…)

Jutro będzie lepiej. 7

Dodał/a: M. 2017-02-25 16:52:53 czytano 369 razy

Otwarłam szybko moje powieki i powoli orientując sie gdzie jestem. Strasznie bolała mnie głowa a przy okazji oczy piekły mnie niemiłosiernie. Przypominając sobie poprzednie wydarzenia poczułam pustkę w sobie i stwierdziłam że to nie był sen. Oficjalnie zostałam opuszczona przez Olafa. Nigdy go już nie zobaczę, nie spędzę z nim każdej wolnej chwili. Chwyciłam poduszkę i przycisnęłam ją do twarzy. Byłam w depresji i  (…)

Jutro będzie lepiej. 6

Dodał/a: M. 2017-02-05 00:42:10 czytano 431 razy

Spoglądam w oczy Matta, płacząc jak dziecko, jak nastolatka z rozdartym sercem. Dopiero teraz zdałam sobie sprawę że śmierć przychodzi kiedy chce i nie miałam na to wplywu. Śmierć zabrała mi to co kocham i będę kochać. Śmierć zabierając Olafa pochłonęła moją duszę. Tracąc jego straciłam wszystko. Czuję ucisk w moim sercu i to jak bardzo mnie ranią łzy. Nie płaczę dlatego że go nie ma. Tylko dlatego że nie powiedziałam  (…)

<!– Quku elastyczna spis Kat

Jutro będzie lepiej. 5

Dodał/a: M. 2017-01-30 10:13:29 czytano 504 razy

to ostatnie słowa jakie powiedziałem. Na nic nie miałem siły. Te słowa wiele dla mnie znaczą. Dla mnie dla Ani. Mimo to że między nami nie było tak jak kiedyś. Mimo że lepiej ostatnimi czasy spędzałem z Katty to w tej swojej ostatniej chwili chcę myśleć o ANI. O tych wszystkich chwilach jakie spędzaliśmy, nocach, dniach, rozmowach. I ostatnie co słyszę to głośny strzał pistoletu i okropny śmiech tego faceta. Widzę ciemność i  (…)

Jutro będzie lepiej. 4

Dodał/a: M. 2017-01-12 00:44:14 czytano 387 razy

Wstałam z bardzo ciężkim bólem głowy. Poza tym okropnie chciało mi się pić wody, lecz nie wiedziałam czy zdołam cokolwiek wypić nie wspomnę już o jedzeniu. Myślałam, że z każdym moim ruchem mogę zwymiotować. Pierwszy raz dopadł mnie chyba taki kac. NIgdy nie upiłąm się tak mocno. To chyba przez to, że bardzo rzadko piłam, ponieważ nie towarzyszyłam Olafowi w imprezach. Oparłam się o zagłówek naszego łóżka i  (…)

Czy to ten jedyny? tom I nr 7

Dodał/a: IchLibeDich ♥ ♥ ♥ 2016-07-25 22:40:44 czytano 474 razy

Kuźde, rozłączyła się. Czemu ten głupi brat musiał akurat teraz wziąć auto? Gnojek wiedział, że o tej porze musze mieć samochód. Mateusz Zidkiewicz jest chujowy. Żaden z niego brat. Jeszcze ja go musze wyciągnąć z imprez, od Hanki(jego dziewczyny). Najgorsze jest to że on jest ćpunem. Dziwie się, że do szkoły jeszcze chodzi. Jak ja sobie udobrucham Elizę? Jak ja ją kocham. Myślę, że to nie jest głupie zauroczenie (…)

ŚWIATY DWA sezon 5 ROZDZIAŁ JEDENASTY

Dodał/a: Żan 2016-05-05 22:26:47 czytano 397 razy

Podniosłem się przechodząc do kuchni i otwierając zamrażalnik, wyjąłem woreczek lodu, przykładając do najbardziej czerwonego miejsca. Wziąłem też ze sobą bandaż i z tym wróciłem na kanapę. Poleżałem tak z lodem na pięści i myślałem. Chciałem zapomnieć, ale nie da się. Boję się tylko jednego, co będzie jak Maks pochwali się na policji? No ale w sumie, jak? Był pod wpływem alkoholu, ja jestem trzeźwy, więc do niego (…)

<!– / Paginacja

<!– // Paginacja

<!– end post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.