Spis opowiadań

Zbiór wszystkich opowiadań znajdujących się w serwisie Quku.org.

Wciąż pamiętam (Miłosne)

Poznałam pewnego chłopaka, zakochałam się w nim. Jednak często zastanawiałam się czy to na prawdę miłość być może, dlatego, że nigdy wcześniej jej nie zasmakowałam. Między nami bywało bardzo dobrze, ale i bardzo źle. Zazwyczaj źle było z jego winy. Chyba nie miał do końca poukładane w głowie. Nie wiem, co było tego przyczyną, ale jego humor zmieniał się co chwile (…)

Wakacyjne przygody Pauliny, Ani i Maksa cz 2 (Z wakacji)

-Cześć jestem Paulina mam 12 lat ,mam siostrę która nazywa się Ania ma 8 lat i brata Maksa który ma sześć lat.Mieszkamy w Lubinie na ul.Kwiatowej 2.Opowiem wam historię o a zresztą sami zobaczycie,a było to tak: -Dzieci wstawajcie bo trzeba iść do szkoły!!-Krzyknęła mama. -Już idziemy.- Odpowiedziały dzieci ,szybko się ubrały przybiegły do kuchni by móc zjeść śniadanie. -Mamo to już ostatni dzień do szkoły prawda?-Zapytała Ania (…)

Wakacyjne przygody Pauliny,Ani i Maxa cz 1 (Z wakacji)

-Paulina,Ania i Max przygotowywali się na wyjazd do przepięknego parku,który nazywał się,,Jaśminowe Piękno”.Mieli tam zostać cały dzień więc ich mama robiła jedzenie,tato pompował piłki plażowe bo okazało się że tam są baseny,Paulina pakowała skakanki,piłki i stroje kąpielowe,Ania wpychała do torby słodycze:batoniki,cukierki,gumy do żucia i ciastka a Max szukał swoich pontonów i wziął pieniądze bo dowiedział się że tam będą sklepy.  (…)

Fatalne zauroczenie (Miłosne)

Siema postanowiłam opisać tą historie … sama nie wiem czemu ( imiona zostały pozmieniane).. To była sobota (09.10.10r) ta data zostanie mi na długo w pamięci… dzień zaczął się fatalne, pobudka o 8 rano … o 10 :30 na kółko … po kółku postanowiłam spotkać się z moimi przyjaciółki: Kasią, Markiem i Karolem … Na boisku czekała na mnie Kasia .. potem przyszedł Marek .. i czekaliśmy na Karola … było naprawdę fajnie ponieważ Marek poprosił Kasie o chodzenie … (rzecz jasna zgodziła się) no i właściwie dzięki nim ja zaczęłam chodzić z Karolem … na początku nie chciałam tego ..ale do czasu … Pokochałam go gdy pierwszy raz mnie (…)

Nigdy więcej nie będe sama (Miłosne)

Postanowiłam opisać wam moją historię choć zapewne jest trochę inna niż pozostałe.Nie wyrabiajcie sobie o mnie opinii. Nie znacie mnie. Z resztą ja sama dopiero się poznaję. Chce wam udowodnić tym opowiadaniem że nie trzeba robić tego czego wymagają od ciebie inni, bo uszczęśliwiamy tym innych ,nie siebie. Tak więc wprowadzę was w mój świat.Ciągle czegoś mi brakowało. Nie mam na myśli dóbr materialnych. Po prostu trochę więcej oczekiwałam od życia.Tymczasem nic mi nie wychodziło. Miałam chłopaka, dobrze się uczyłam, miałam masę znajomych,a mimo wszystko czułam się samotna. Spotykałam się aktualnie z Maćkiem ale jakoś nie widziałam sensu żeby to ciągnąć. Przede mną były wakacje,mogłam dać wolność (…)

Patologia (Smutne historie)

Eh.. odkąd pamiętam tata pił. z tym że gdy pił stawał się agresywny. Mama zawsze nas kochała dawała wszystko co miała, jest nas 8 w domu. Jeszcze mama jest w ciąży. To jest nie do wytrzymania Ojciec zamiast teraz zarabiać 3 tysiące zarabia 600-700 zł. Naprawdę dramat w rodzinie… (…)

Trzecia miłość? (Miłosne)

Miałam wielu, powiem szczerze. Jednak w życiu kochałam tylko i wyłącznie dwóch z 30. Z jednym jednak byłam prawie rok, to był związek bardzo dziwny, często się kłóciliśmy, nie ufaliśmy sobie, jednak szalałam za nim, kochałam jego zapach, oddech, i tego, jak całował. To był Bartek. Po zerwaniu nie mogłam dojść do siebie, jednak powiedziałam sobie,, miłość zaczyna się wtedy, gdy szczęście drugiej osoby, jest ważniejsze niż TWOJE. ” Bartek znalazł nową dziewczyną, również dziś powyżej roku, jestem szczęśliwa, że on też jest. Potem był Karol. Z nim chyba sytuacja najdziwniejsza.,, Walczył ” o mnie prawie 2 lata, był zakochany we mnie od razu. Szanowałam jego (…)

Ukraińska miłość (Smutne historie)

Hmm… nie wiem tak naprawdę od czego zacząć. Wydawało mi się że ot tak po prostu napiszę o tym co mnie spotkało. Chciałam napisać o swoich chwilach uniesienia,o motylach w brzuchu,o obawach a przede wszystkim o wspaniałym uczuciu które z mojej winy skazane było na porażkę. Może ta historia uświadomi co niektórym że nie można uczucia tłumić,nie można się wzbraniać-trzeba iść za ciosem,kuć żelazo póki gorące (…)

Chora miłość (Krótkie historyjki)

Chodziłam do szkoły w mieście, przeprowadziłam się na wieś i to tam właśnie miałam chodzić do szkoły. W dzień rozpoczęcia roku szkolnego poznałam pewnego chłopaka, zakochałam się w nim. Był tylko jeden problem on miał dziewczynę, ale po jakimś czasie okazało sie, że ja mu podobam się i że chce zerwać ze swoja dziewczyną dla mnie. Tak się właśnie stało. Zaczęłam z nim chodzić, bo w końcu, co miałam do stracenia..?! Były spacery, długie rozmowy i wszystko było dobrze! Dopóki na jego drodze nie pojawiła się pewna dziewczyna (…)

Tylko nie to …! (Wampiry)

Chciałabym żyć normalnie, ale czy bym umiała? Za bardzo rzucałam się w oczy. Nie, normalne życie by się nie sprawdziło… Wstałam około godziny 14.00 bo to był dla mnie wczesny ranek i zrobiłam swoje pierwszorzędne zajęcia. Umyłam się po długiej nocy, która była dla mnie dniem. Nie potrzebowałam dużo snu. Gdy szłam spać około 8 nad ranem, po nocy pełnej szaleństw, o 14 byłam już całkowicie wyspana. Nikt nie mógł w niczym przeszkodzić ani niczego zabronić. Mieszkałam sama i wolna. Było mi z tym dobrze. Rodzice zmarli pięć lat temu i od tego czasu mieszkam szeregowcu koło lasu. Teraz mam 18 lat. Już długo je mama nic się nie zmieniła. Odkąd mój wiek stoi w miejscu wyładniałam (…)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »  Ostatnia  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.