zakochanie

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “zakochanie”

Kto się czubi ten się lubi 23

Dodał/a: Maszka 2017-12-18 03:30:58 czytano 28 razy

Otwieram oczy, w moich uszach rozlega się dźwięk rozmów z za ściany… Zerkam obok, Kamila jeszcze słodko śpi. Zszedłem na dół zrobiłem kilka kanapek i dwa kubki świeżej kawy. Wróciłem z tym wszystkim do łóżka zamykając za sobą drzwi od pokoju na klucz. W tem zobaczyłem że królewna budzi się że snu i uroczo przeciąga. Uśmiechnęła się na mój widok i podziękowała za wspaniałe śniadanie które znalazło się między nami na łóżku. Już prawie kończyliśmy gdy nagle ktoś próbował  (…)

Kto się czubi ten się lubi 22

Dodał/a: Maszka 2017-12-17 03:22:48 czytano 18 razy

Piątek 13 października, skończyłem pracę o 22:00 i po drodze do domu zabrałem Kamilę z miasta bo ten akurat weekend mieliśmy spędzić razem. Tak więc dowiedziałem się że jest u przyjaciółki Wiktorii, razem z sąsiadką z którą pracuję, pojechaliśmy po Milę. Miałem podjechać pod starą szkołę i zadzwonić by wyszła. Tak więc zrobiłem. Zeszła z kilku piętrowego budynku i już po chwili była w moich objęciach uśmiechnięta i szczęśliwa… Do domu dojechaliśmy po kilku minutach, ale nie miałem zamiaru (…)

<!– Quku elastyczna spis Kat

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 21

Dodał/a: Maszka 2017-12-12 02:08:06 czytano 29 razy

Godzina 6:10 słyszę dźwięk budzika. Wstałem ubrałem się zjadłem szybkie śniadanie i pojechałem do Kamili. Mała wioska oddalona 30 km ode mnie… Tak jak prosiła zostawiłem auto pod wielkim dębem i zszedłem z górki pod jej do, małe zaskoczenie drzwi zamknięte. Po chwili wyszedł sąsiad, który zaczął pytać kim jestem i co tu robię, z tytułu że Mila jest fryzjerką, wymyśliłem że jestem jej kolegą i ma mnie ostrzyc. Stwierdził że pewnie śpi i mam poprostu pukać do drzwi to otworzy. I tak  (…)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 20

Dodał/a: Maszka 2017-12-07 03:11:22 czytano 28 razy

I kontynuowałem opisywanie funkcji telefonu. Kilkanaście minut potem spytałem czy nie chciała by się zamienić na kilka dni i po testować jak działa. Zgodziła się więc pozamienialiśmy karty i przelogowaliśmy konta. Potem usiadłem sb na komodzie stojącej w rogu pokoju, mała podeszła do mnie oparła mi dłonie na udach i popatrzyła w oczy uśmiechając się zalotnie. A kilka sekund później odwróciła się na pięcie i podeszła do okna szeptając pod nosem ,, Chemia jest ale iskierek nie ma” wyczułem (…)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 19

Dodał/a: Maszka 2017-12-03 15:25:44 czytano 26 razy

Wracając do tematu.po tamtych wydarzeniach moje kontakty z Weeoniką nie były już takie same. Nadeszły wakacje. Cały pierwszy ich miesiąc spędziłem na praktykach by w końcu uwolnić się od szkoły i całego systemu. W międzyczasie kilka razy odwiedziłem Werę u niej w domu, ale była to już relacja czysto przyjacielska. Nie pasowało mi to za bardzo bo nie potrafię się odnaleźć w takiej sytuacji, ale cóż czasu nie cofnę a świata nie uratuje…. Kilka dni później zacząłem szukać pracy takiej normalnej na pełen (…)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 18

Dodał/a: Maszka 2017-08-15 03:10:00 czytano 173 razy

A wiec lecimy dalej z tematem. Jest dzień 23 czerwiec piątek zakończenie roku szkolnego, cały dzień pomijając ceremonię ślubowania ostatnich klas spędziłem razem z Weroniką i jej koleżankaą Anią. Po powrocie do domu przypomniało mi się że miałem dziś odwiedzić Olę, w sumie miałem nawet plan zabrać ją do siebie na noc, ale Weronika szybko wybiła mi ten pomysł z głowy i wymyśliła historię że muszę wcześnie rano wstać i  (…)

<!– Quku elastyczna spis Kat

Ta jedna chwila

Dodał/a: Maciek 2017-08-06 23:13:45 czytano 751 razy

Nareszcie! Nadszedł ten dzień, kiedy mjałem wybrać się nad morze. Obudziłem się, bo promienie wschodzącego słońca nie dawały mi spać. Wstałem, uszykowałem się i pojechałem nad morze. Po dotarciu do Niechorza, gdzie bywam tam co roku poszedłem odebrać klucze od swojego pokoju i wybrałem się w stronę centrum. Szedłem rozglądając się po różnych pamiątkach i sklepikach, kiedy moją uwagę przykuła piękna (…)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 17

Dodał/a: Maszka 2017-08-03 23:51:46 czytano 122 razy

Wtorek 20 Czerwca, ostatni dzień kiedy idę do szkoły na lekcje. Wstaję rano z myślą, dziś definitywnie kończę znajomość z Weroniką. Więcej się już nie miniemy na szkolnym korytarzu. Od nie dawna spotykałem się z niejaką Olą, która dość dobrze do mnie pasowała, rozumieliśmy się, jak to się mówi bez słów, więc dalsza znajomość z Werą mogła by mieć zły wpływ na moje życie… Wchodzę do szkoły po umówieniu się z Wiką gdzie  (…)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 17

Dodał/a: Maszka 2017-07-30 02:10:34 czytano 78 razy

Kilka dni przed końcem szkoły, po tym jak Weronice coś wpadło do głowy, całkowicie przez przypadek poznałem nie jaką Olę. Nie powiem wygląd nawet spoko osobowość luźna, były tylko dwa małe problemiki… Pierwszy to taki że miała 20 lat i już była rozwódką, a drugi to taki że miała już dwoje dzieci… Mnie to nie przeszkadzało, ale moim rodzicom już bardzo ale mniejsza (…)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 16

Dodał/a: Maszka 2017-06-12 00:33:12 czytano 242 razy

A jednak to nie koniec tego wszystkiego. Dzień 27 maj, sobota dzwoni kumpel Mateusz i pyta czy nie chcę wpaść na ognisko. Mam zabrać kogoś ze sobą i przyjeżdżać, chwilę przed tym dzwoniła Weronika i akurat mówiła, że jej się nudzi i poszła by gdzieś. Więc od razu pomyślałem sobie żeby ją zabrać. Zebrałem się i pojechałem do Mateusza, zabrałem go, jego dziewczynę Sandrę, i 2 innych ludzi. Pojechaliśmy do miasta po alko (…)

<!– / Paginacja

<!– // Paginacja

<!– end post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.