zakochać się

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “zakochać się”

Totalna pomyłka.

Dodał/a: Adrian. 2010-10-08 00:00:00 czytano 2239 razy

Mam na imię Adrian i sam nie wiem, dlaczego postanowiłem opisać wam moja historię. Nie chce wyjść na jakiegoś chłopaczka, który pisze poezje i opowiada fragmenty swojego życia. Otóż nie pisze wierszy a to opowiadanie dodaje, bo chcę pochwalić się pewną rzeczą, która mi się przydarzyła osobom obiektywnym, bezinteresownym. W wakacje pojechałem z bratem na obóz. W sumie fajnie tylko, że każdy z nas miał inne plany. Ja chciałem jechać na żagle z kumplami z klasy a Tomek marzył o wyjeździe na obóz sportowy. Tymczasem wylądowaliśmy na jakimś przeciętnym obozowisku z ogniskami, siatkówką i kajakami. Niby okej, ale na nie o to chodziło. Niestety rodzice zdecydowali za nas, ale (…)

Miłość to nie Bajka !!!

Dodał/a: muzynek 2010-10-04 00:00:00 czytano 1978 razy

Był piękny słoneczny dzień, Alan wraz ze znajomymi bawili się na podwórzu domu Alana. Po paru minutach coś tknęło Alana by wyjść przed dom. Gdy wyszedł szedł dom ujrzał piękną dziewczynę, która przechodziła przed nim. Alan odraz wiedział, że to ta jedyna. Więc podszedł do niej spytać się o imię miała na imię Asia.
Chłopiec zaproponował spotkanie. Asia zgodziła się na spotkanie. I tak zaczęli się spotykać. Dzień po dniu spędzali razem. Byli niezwykłą parą przyjaciół. Razem potrafili dzielić się smutkiem i szczęściem oraz uczuciami do siebie. Zajmowali się tylko sobą. Zawsze mówił o niej, to była para jak z prawdziwego filmu. Po pewnym czasie Alan zaproponował Asi, że można wyjść z etapu przyjaźni i wejść w nowy związek z miłością większą niż w etapie przyjaźni. (…)
Miłość i uczucie to historia potem rana

Dodał/a: May 2010-10-03 00:00:00 czytano 2014 razy

Poznałam fajna dziewczynę (Kasie) na czacie, zaprzyjaźniłam się z nią, mówiłyśmy sobie o wszystkim. Ona opowiadała mi jak bardzo jest zakochana w koledze (Adamie) mówiła mi że nikt się dla niej tak nie liczy jak on. Któregoś dnia, gdy weszłam na czat ona napisała mi ze rozmawiała z Adamem i okazało się ze on tez jest w niej zakochany i że są ze sobą. Kilka dni po tej rozmowie, gdy weszłam na czat Kasia zapoznała mnie z Adamem z początku wydawał mi się dziwny…Taki tajemniczy, ale gdy Kasia sobie poszła i zostałam sama z Adamem zaczęliśmy ze sobą gadać…Tak po prostu o wszystkim i o niczym. Z dnia na dzień coraz lepiej mi się z nim rozmawiało, ale za to zaczęłam coraz rzadziej rozmawiać z Kasią… A jak już z nią rozmawiałam to nie było tak jak kiedyś (…)

Szkolna miłość

Dodał/a: Asik 2010-10-01 00:00:00 czytano 3233 razy

Skończyły się wakacje, Jula była z Adrianem, niestety ich związek nie miał sensu.
Gdy poszła do nowej szkoły codziennie się widywali, Jula miała już dość tego, wszystkiego, ten związek ją niszczył, a Adriana dalej ta miłość kręciła.
Jula zapoznała się z chłopakami z nowej szkoły, wszyscy ją namawiali, aby zerwała z Adrianem.
Jula nie chciała tego robić, iż wkręcała Sobie, że to jeszcze nie jest skreślone, że to można odbudować.Jeden chłopak, którego poznała, zakochał się (…)

Moja zwariowana i naiwna miłość

Dodał/a: Lusia 2010-09-25 00:00:00 czytano 7666 razy

Cześć chcę wam opowiedzieć o mojej pierwszej miłości zdarzyło się to w wakacje 2009 on był przystojny i to bardzo nazywał się Kamil miał 17 lat a ja Emilka wtedy 14 najpierw nic do niego nie czułam. Było to na ognisku u znajomych pierwszy raz go widziałam od razu mi się spodobał. (…)

Spełnione marzenie

Dodał/a: kacha_lca 2010-09-23 00:00:00 czytano 3425 razy

Moja historia zaczęła się z momentem pójścia do pierwszej klasy technikum. Wtedy Cię poznałam trafiłeś ze mną do klasy wystarczyło, że tylko się na mnie popatrzyłeś a ja od razu zakochałam się w Tobie w Twoim spojrzeniu w Tych Twoich niebiańskich błękitnych oczkach. Zakochałam się po uszy, ale Ty o tym nic nie wiedziałeś. Z radością wstawałam rano do szkoły, myśl, że Ty tam będziesz, że się do mnie odezwiesz się popatrzysz sprawiała, że leciałam na lekcje jak nikt. Uwielbiałam się wpatrywać godzinami w Ciebie jak rozmawiałeś z kimś śmiałeś się martwiłeś czy wkurzałeś. Uwielbiałam w Tobie dosłownie wszystko a najbardziej nasze rozmowy na gg. Byłeś dla mnie przyjacielem takim powiernikiem, któremu mogłam powiedzieć wszystko i wiem ze dla Ciebie tez byłam taka osoba. Tylko ciągle się zastanawiałam, dlaczego (…)
Brak mi ciebie

Dodał/a: nikt 2010-09-20 00:00:00 czytano 1660 razy

W każdej chwili, w każdej sekundzie, minucie, brakuje mi ciebie. Zaczęło się od zagadek i pierwszych spotkań. Wiedziałeś, że boje się ludzi i jestem po przejściach. Byłeś wsparciem, dzięki tobie żyłam. Dobrze wiesz i wiedziałeś ze nie potrafiłam, nie potorfie okazywać uczuć. A jednak pragnąłeś mnie. Zgodziłam się. Najgorszym błędem było poznać cię z moją kuzynką. Jedyne, co miałam dałam… Nie chciałam by popełniła samobójstwo. Dałam cię, za rodzinę. Czuje jakbym sprzedała życie. Biegaliśmy po lasach, leżeliśmy na dachach. Gwiazdy lśniły dla nas. (…)

Niespełniona Miłość

Dodał/a: aaannn 2010-09-20 00:00:00 czytano 2955 razy

Hej mam 19 lat Moja historia nie jest znowu taka ciekawa, ale lubię o niej opowiadać. Moja siostra z mojego miasta wyprowadziła się ładne parę lat temu. Kiedy pierwszy raz do niej przyjechałam był chyba 2008 r. Miałam wtedy chłopaka, z którym już byłam rok, ale niestety, gdy pojechałam do kuzynki poznałam innego? Był taki cudowny potrafił mówić mi takie rzeczy, których wcześniej nie słyszałam. Spędziłam z nim 4 dni najcudowniejsze dni. Na tym nasz kontakt się nie urwał, pisał do mnie codziennie dzwonił rozmawialiśmy godzinami dopóki mój chłopak tego nie zauważył. Potem nasz kontakt się urwał. Minął cały rok byłam w nim naprawdę bardzo zakochana, on na początku mówił to samo. Wakacje 2009 r. pojechałam do kuzynki on również przyjechał do niej na wioskę. Spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu mówił, że mnie kocha, że (…)

Ja siedze i płacze a Ty ?

Dodał/a: niezapomninajka . 2010-09-19 00:00:00 czytano 2743 razy

się 16 czerwca w zeszłym roku. Moja przyjaciółka bardzo chciała mnie swatać z kolegą. On podobał mi się i pokazywał to, że i ja podobam się mu. Wiec od słowa do słowa byliśmy razem. […] Byliśmy razem. Było nam razem cudownie. Lecz w szkole mieliśmy wycieczkę, na której bardzo mi zależało. On się zgodził rodzice też w końcu to tylko 4 dni!
Pojechałam cały czas myślałam o nim. Pisaliśmy. W pierwszy dzień wycieczki poszliśmy na spacer jakiś chłopak robił mi zdjęcia. Zbyt nie wiedziałam, o co chodzi, lecz nie przeszkadzało mi to. Wróciliśmy do pensjonatu. Miał pokój obok. Przed okno poprosił mnie o numer tel., lecz ja powiedziałam, że mu nie podam. Moje Koleżanki wzięły sprawę w swoje ręce. Podały mu mój (…)

Niechciana miłość

Dodał/a: Gosiula 2010-09-19 00:00:00 czytano 2466 razy

Dzień po dniu me uczucie stawało się coraz silniejsze, każdego dnia, gdy go widziałam jakaś siła przyciągała mnie do niego, lecz on nie odwzajemniał mych uczuć, byłam na skraju przepaści uczuciowej, myślałam ze tego nie przeżyje, jego widok odbierał mi śmiałość na każdy jego ruch moje serce wariowało. Lecz gdy coś już dostrzegł w moim zachowaniu ze najwyraźniej go kocham, zaczął mnie unikać, każdy dzień był już coraz smutniejszy zapomniał o mnie, znalazł sobie nowa dziewczynę, aj ja nigdy się nie odważyłam wyznać mu moich uczuć. Myślę o nim, i w nocy i w dzień. kocham i nadal będę kochała. Na zawsze w mej pamięci Łukaszu:*** (…)


  « 1 2 3 4 5 6 »