wybory

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “wybory”

Droga

Dodał/a: Mroczna Kraina 2016-09-21 22:38:44 czytano 489 razy

Patrzysz na obydwie strony. Pierwsza twoja myśl to to jak się teraz czujesz. Potrzebujesz domu. Potrzebujesz snu, poczucia bezpieczeństwa, ciepła, pożywienia. Zastanawiasz się jednak na ile czasu jeszcze wytrzymasz bez kontaktu z otoczeniem. Czy jesteś w ogóle w stanie funkcjonować w samotności. Nie zauważałeś ludzi ,bo zajęty byłeś swoimi potrzebami. Teraz otrzymujesz szansę. Ten ktoś, okaże się dla ciebie (…)

Wejdź do środka

Dodał/a: Ariam 2015-02-16 20:13:08 czytano 766 razy

Masz dwoje drzwi. Jedne białe z namalowanymi kwiatami, kolorowymi zawijasami, ptaszkami. Czuć przy nich zapach wiosny- kwiatów, trawy, owoców… Po prawej stronie masz czarne drzwi. Widnieją na nich błyskawice, zamiast klamki kawałek jakiegoś drewna, gdzieniegdzie jakieś przetarcia, plamy. Pachną mokrym drewnem i w niczym nie przypominają zapachu wiosny. Które wybierasz? Te pierwsze tak? Ale dlaczego (…)

<!– Quku elastyczna spis Kat

Trudne wybory cz.1

Dodał/a: lola69 2015-01-05 18:55:43 czytano 637 razy

Zacznę od przedstawienia się:) Mam na imię Oliwia, mam 15 lat. Jestem niską, jak na swój wiek dobrze zbudowaną dziewczyną, co mnie bardzo cieszy. Mam krótkie ciemne włosy, sięgające do ramion, zielono niebieskie oczy i pełne malinowe usta. Mój tata pracuje za granicą, przyjeżdża do Polski tylko na święta i przysyła nam pieniądze. Mama pracuje w biurze nieruchomości, mówi że lubi ten zawód dlatego nadal pracuję, choć wiem (…)

Wybory, kształtują twoją przyszłość 1

Dodał/a: Madzia M. 2015-01-03 00:33:30 czytano 1797 razy

Ja, jako mała dziewczyna zawsze lubiłam chodzić na drugą stronę ulicy i bawić się z tamtymi dzieciakami. Rodzice zawsze mi na to pozawalali. Miałam tam nawet kiedyś przyjaciółkę. Jedyną osobę, która była mi naprawdę bliska. Niestety los tak chciał, że jej rodzice umarli. Najpierw tata zmarł na raka, gdy Ula miała 10 lat, a gdy osiągnęła 15 lat odeszła jej mama, a Ula trafiła do domu dziecka i nasz kontakt się urwał. Nikt nie  (…)

Nie wiedziała kogo wybrać;(

Dodał/a: MałaMi 2014-07-25 00:34:58 czytano 522 razy

Pewnego dnia Daria wyszła z przyjaciółką i jej bratem który niedawno przyjechał na wakacje.Poszli wszyscy razem do niej do domu, leżeli razem na łóżku wygłupiali się śmiali. Lecz któregoś wieczoru postanowili obejżeć film.Ona położyła mu delikatnie głowe na klatce piersiowej serce zaczeło mu szybciej bić. Po momęcie nawet nie wiadomo kiedy to się stało zaczeli się całować. Dziewczyna się cieszyła bo Marcin odrazu wpadł jej w oko lecz było jedno ale ona miała chłopaka. Gdy następnego dnia  (…)

Gra zwana MIŁOŚCIĄ część 5.

Dodał/a: Nera 2014-02-13 22:25:46 czytano 1536 razy

Wyjęłam z szafy moją ukachaną bluzę i trampki, ale coś mi mówiło, że moje przyjaciółki nie byłyby z tego powodu zadowolone. Z wielkim bólem włożyłam ciuchy spowrotem. Zamiast nich, chwyciłam kremową bluzkę na ramiączkach, luźny, szary sweter i krótkie, granatowe spodenki. Jednak czegoś jeszcze mi brakowało. Przecież nie mogłam założyć szpilek…Z ogromnym uśmiechem na twarzy znów wyjęłam czerwone trampki. Podczas, gdy się przebierałam, Dylan czasem na  (…)

<!– / Paginacja

<!– // Paginacja

<!– end post