wiersz

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “wiersz”

ROZDZIAŁ XXIII – Goodbye my lover

Dodał/a: Ashya 2016-10-20 19:47:10 czytano 268 razy

Weszła do Kościoła jako ostatnia. Panowała niezwykła cisza, półmrok. W tle było słychać delikatnie pobrzmiewające organy. Dziewczynę przeszły ciarki. Wszyscy zgromadzeni trwali w zadumie i zamyśleniu. Na pogrzeb przyszła ogromna ilość ludzi – rodzina, razem z biologiczną matką Patryka, większość uczniów szkoły, cała rada pedagogiczna, ich wychowawca z klasą. Niepewnym krokiem kierowała się w stronę pierwszej  (…)

Pieśń uwielbienia

Dodał/a: Miwia 2015-11-02 19:55:11 czytano 461 razy

Każdej mocy i o każdej dnia porze Każdej godziny i minuty czasie, Moje myśli na jedną wspaniałość zeń powracają, Na jedyną doskonałość w niedoskonałym świecie (…)

<!– Quku elastyczna spis Kat

Nie spełniona miłość !

Dodał/a: Natqiia 2013-06-22 14:24:04 czytano 770 razy

Była pewna dziewczyna , która wyglądała jak malina . Chciała znaleźć swojego księcia z bajki , który mógłby pochodzić z Jamajki. Gdy pewnego rana , była wielce opentana . Zobaczyła tam chłpoaka , niezwykle wielkiego ponuraka. Od razu się w nim zakochała (…)

Zla pani depresja zwana

Dodał/a: Poetka_życia 2012-03-18 03:52:49 czytano 2658 razy

Byl chlodny listopadowy dzien. Do mych drzwi zapukala ona. Ubrana w szaty smutku i nicosci. Depresja sie nazwala. Przyszla by pochwycic resztki mego ciala, dusze dawno juz zabrala. By wciagnac mnie w bezdenna otchlan. Tam gdzie ratunku nie znajdzie nikt. Nie bylo nikogo kto zamknal by przed nia drzwi. Ta sie zaczela ma tulaczka za nia, zostala ona ma prawowita pania. Dnie i noce spedzalam w jej ramionach. Reszta wokolo nie miala znaczenia, wewnatrz ciala czulam bol. Czyzby sie zblizal koniec mego istnienia? Nie jeszcze nie (…)

Czarownica

Dodał/a: Mireliah 2011-05-30 22:52:24 czytano 3170 razy

Narodzona jesienną nocą Opuszczona przez matkę, przez świat Obdarzona magiczną mocą Nie wiedzieć, czemu ogromną tak Wychowywana przez nieznajomych Znienawidzona, żyjąca we łzach Aniołem była, Aniołem snów (…)

<!– / Paginacja

<!– // Paginacja

<!– end post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.