wakacje

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “wakacje”

Niewiarygodnie szczęśliwi 14

Dodał/a: Madi 2018-01-16 02:21:56 czytano 806 razy

Tego dnia, nie mogłam się skupić na zajęciach. Cały czas myślałam o Carlosie i o tym, że mnie przy nim nie ma. Czy ten wstrząs mózgu był niegroźny? Czy na pewno wszystko jest z nim w porządku? I dlaczego Brian od wczoraj nie odpisał na SMSa? Dręczyłam się tymi pytaniami, nie mogąc skupić się na niczym innym. Gdy w końcu skończyła się pierwsza część zajęć i miałam godzinę przerwy, poszłam do parku, zjeść  (…)

Alicja i Kamil

Dodał/a: wiki12231 2017-05-11 22:52:51 czytano 1476 razy

Pewnwgo dnia Alicja wstała o 6 nad ranem. Chciała zrobić wrażenie na jej wrogu ( Kamila – nie mił i mało lubiana dziewczyna) Wzięła zimny prysznic na przebudzenie, wysuszyła włosy i ubrała czarne rurki z dziórami, białą bokserkę, czarno-białe conversy i szarą bluzę. Zrobiła sobie makijarz i wyszła do szkoły. (…)

<!– Quku elastyczna spis Kat

BLANKA I JEJ MIŁOŚĆ

Dodał/a: karrinnn 2017-05-08 00:14:39 czytano 723 razy

Czerwiec. Za oknem deszcz, chłód. Szybkimi krokami zbliża się ostatni dzień roku szkolnego. Blanka nie chce tego dnia. Nie chce rozstawać się ze swoją klasą, z którą jest bardzo zżyta, w końcu spędzali razem każdy dzień. Ale to nie jest główny powód tego, że nastoletnia dziewczyna nie cieszy się z nadchodzących wakacji. Nie cieszy się, bo wie, że wraz z rozpoczęciem ich, rozpocznie się jeszcze większy koszmar w jej głowie (…)

Wakacyjna Miłość 3

Dodał/a: Wiktoria Bloguje 2017-01-08 15:32:12 czytano 1206 razy

Zostało zaledwie kilka dni do zakończenia roku szkolnego. Zamiast chodzić na ostatnie zajęcia, to zwiedzałam sklepy w poszukiwaniu idealnej sukienki na bal gimnazjalny. Ja mam ten problem, że jestem dosyć drobna. Ważę 42 kilogramy i mierzę sobie zaledwie 155 centymetrów wzrostu. Tak więc ciężko znaleźć sukienkę, żebym nie wyglądała jakbym w niej tonęła. Z butami to samo. Posiadaczki rozmiaru 36 będą wiedzieć  (…)

Wakacyjna Miłość 2

Dodał/a: Wiktoria Bloguje 2016-12-26 13:57:32 czytano 1015 razy

I sobota, 18 czerwca, kilka dni do wymarzonego lata. Wstałam dosyć późno jak na mnie, ale w domu wciąż panowała cisza. Wszyscy nadal spali. Podniosłam się z łóżka i ze zdziwieniem ujrzałam, że mam na sobie wczorajsze ubrania. No tak, zasnęłam w trakcie konwersowania z nowym kolegą. Dowiedzieliśmy się o sobie paru ciekawych rzeczy, ale gdy spytałam o szkołę, to nie udzielił odpowiedzi. Jeśli mam być szczera, to  (…)

Wakacyjna Miłość

Dodał/a: Wiktoria Bloguje 2016-12-23 16:44:14 czytano 1326 razy

Cholera, a co jak się nie odezwie? Takie myśli towarzyszyły mi resztę wieczoru. Kompletnie nie zwracałam uwagi na Ankę, która cały czas truła mi o tym co się stało. Ale co się takiego stało? Poznałam tylko pijanego chłopaka, z którym mało co bym się nie przelizała. To nic takiego. Wyluzuj, Anka. Każda nastolatka to przechodzi, nie? Nie (…)

<!– Quku elastyczna spis Kat

Jest-Takie-Miejsce 12

Dodał/a: NIEjestemBARBIE 2016-12-15 22:13:56 czytano 676 razy

– Bo nie znałaś wtedy żadnego Kuby. – Ten żart akurat mi się spodobał. Śmiejemy się. Pierwszy raz przez tak długi czas mnie nie wkurzył. Całkiem miło się z nim rozmawia. Ze szkoły wychodzi Mateusz. Uśmiechem i wyrazem twarzy daje mi do zrozumienia, że dziwi się, że jeszcze stoję tu w towarzystwie , , kretyna”. Ojej. Ciekawe, jakby zareagował, jakby pojawił się dwie minuty wcześniej, kiedy staliśmy objęci. Kuba w  (…)

z miłości do nienawiści cz. 1

Dodał/a: mega lecąca na romantyczne rzeczy 2016-09-30 22:12:58 czytano 610 razy

Znałam go od dziecka. Miał na imię Kuba i przyjaznilam się z nim. Mimo że blisko siebie mieszkamy nie widzieliśmy się od ponad trzech lat. Nie pisaliśmy ze sobą, nie spotykaliśmy się, to była taka “przyjaźń” tylko w wakacje. Z jednej strony był mi obojętny, a z drugiej mi na nim zależało. Pierwszy raz napisał do mnie w Mikołajki. Napisał że życzy mi fajnych świat i wgl. Napisałam że dziękuję i ze wzajemnie. I wtedy wszystko się  (…)

POD DACHEM PENSJONATU. ROZDZIAŁ II

Dodał/a: Żan 2016-07-06 07:18:51 czytano 1248 razy

– A nie możesz mu tego powiedzieć? Kamil cały czas siedzi i próbuje dojść do tego dlaczego dama jest silniejsza niż Joker. Wczoraj udało mu się zrozumieć że król jest większy od reszty, ale wciąż myśli że As, to nic. Zaśmiałam się, bo śmiesznie to powiedział, no ale cóż ja mogę zrobić? Sama bym wolała żeby Patryk w końcu zostawił towarzystwo mojego  (…)

POD DACHEM PENSJONATU. ROZDZIAŁ I

Dodał/a: Żan 2016-07-05 18:16:42 czytano 1512 razy

Szybko mi się dzisiaj usnęło. Myślałam jeszcze trochę o planach na atrakcje, ale o tak późnej porze nic sensownego nie przychodziło mi do głowy. Teraz sobie nawet wyobrażam Patryka. Przez cztery lata pewnie zdążyły urosnąć mu włosy i na pewno ma je teraz schepione w kucyk, albo co gorsza warkoczyk. Kurde, mam nadzieję że on zmienił do mnie nastawienie i nie będzie się taj narzucał, bo ja też mam swoje zdanie (…)

<!– / Paginacja

<!– // Paginacja

<!– end post