The experience cz. 2

Teraz muszę zająć się pakowaniem swoich rzeczy. Opuszczam swój mały pokoik z którym mam tyle wspomnień, tyle przeżyłam w tych ścianach. Coś się kończy a coś zaczyna. Niby się cieszę z zmiany ale nie czuję żeby była ona konieczna. W nowym miejscu będę miała dla własną łazienkę, garderobę w wielkości starego pokoju i pokój z balkonem. Wszystko urządziłam po swojemu. Pokój składa się z dwóch części, sypialnianej i dziennej. Mam duże łóżko z czarnym metalowym zagłówkiem, o którym zawsze marzyłam. Obok są dwie szafki nocne na podręczne rzeczy, jest fotel bujany i mój ulubiony mebel – toaletka. Duża, biała z szufladkami. Do niej jest różowy duży fotel. Po drugiej stronie jest jeszcze biurko. Ściany są białe, meble czarne a dodatki szaro czerwone no i mój różowy fotel. Miejsca na moje kosmetyki jest dużo. Jest też duże samodzielne lustro z czarną obwódką. To co najbardziej lubię w pokoju to duże okna i szerokie parapety, na których są poustawiane poduszki i można tam przesiadywać, spokojnie zmieszczą się dwie osoby. W części dziennej jest duża sofa, stolik i telewizor na ścianie. Jest też komódka na szkło. Jest ogromny regał na książki i płyty. Jest tego od groma ale lubię to. Łazienka to małe pomieszczenie, białe płytki a czarne meble. Zawsze chciałam mieć prysznic łączony z wanną, są tam szafki na kosmetyki pielęgnacyjne. Jest jeszcze garderoba, nie ma szaf tylko metalowe stojaki na których będą wisieć ubrania. Jest półka na buty i torebki. Lubię jak jest przestronnie i jasno.
Już wszystko jest w pudłach, panowie od przeprowadzek zabierają i zawożą na nowe miejsce.

Pierwsza noc w nowym miejscu. To był męczący weekend. Wszyscy chodzili po domu i rozpakowywali pudła. Cała szóstka wraz z Ireną pracowała w pocie czoła. Ale udało nam się ogarnąć to całe zamieszanie i zaczynamy mieszkać w nowym miejscu. Uwielbiam swój pokój, to moja świątynia spokoju, czuję się tutaj taka bezpieczna. To miejsce należy tylko do mnie.
Obok mojego pokoju są pokoje chłopaków, wreszcie każdy z nich ma swoją oazę bo wcześniej musieli dzielić razem pokój, teraz łączy ich tylko łazienka. Na naszym piętrze są dwa pokoiki gościnne oraz pseudo salonik, znajduje się tam wielki narożnik i telewizor. Na dole jest wielki salon, kuchnia, spiżarnia, łazienka, gabinet taty oraz sypialnia rodziców z łazienką i garderobą. Jest jeszcze piwnica gdzie są sprzęty do ćwiczenia, instrumenty Maćka oraz biliard. Obok jest pralnia.
Mamy też ogród z miejscem na grilla, dużym trawnikiem, gdzie latem chłopaki będą mogli brać w piłkę, czy można rozłożyć siatkę i grać w siatkówkę.
Lubię to miejsce, ten dom ma magiczny klimat. Jest w końcu nasz, teraz mamy dom rodzinny. Mimo, że dopiero teraz gdy mam już 18 lat ale ważne, że jesteśmy wszyscy razem i każdy ma swój kąt.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Piszcie czy Wam się podoba, czy jesteście zainteresowani kolejnymi częściami. <!– Tagi

Dodał/a: Paulina w dniu 8-02-2013 – czytano 698 razy.
Słowa kluczowe: opowiadania nastolatek dom miłość tęsknota pożegnanie zmiana opowiadanie w częściach samo życie przyjaźń szkoła życie nastolatki Paulina
<!– Kategoria Kategoria: Miłosne <!– // kategoria

<!– // Tagi <!– Lubie to

<!– // Lubie to <!– Box Inne

Zobacz inne

<!– // Box Inne

<!– end .post <!– Nawigacja

<!– end nawigacja

Komentarze (5)

Paulladnia 2013-02-10 12:43:30.

tak , tak , tak :d pisz dalej , proszę :p

my śkadnia 2013-02-10 12:44:24.

pisz dalej, jestem ciekawa

Lola.:ddnia 2013-02-10 19:19:41.

Nawet fajne.. pisz dalej.

;]dnia 2013-02-10 20:58:15.

Fajne

xPaullaxdnia 2013-02-10 22:18:42.

Jesteśmy jak najbardziej zainteresowani , i czekamy z niecierpliwością hehe dawaj kolejną część 🙂

<!– Komentarze

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "The experience cz. 2"

(pole wymagane)

<!– end #komentarze

<!– end #whole_kom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.