taniec

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “taniec”

Każde serce jest czerwone

Dodał/a: VenaArt 2017-08-25 10:16:57 czytano 63 razy

Co jeśli rodzice Śnieżki nie zmarli tylko poszli w zwyczajową „trąbę”? Jeśli Kopciuszek zyskałby takie prze-zwisko nie od osadzającego się na jej twarzy popiołu, ale od palenia fajek? Jeśli książę okazałby się gburem, a twarz Pięknej przykrywałby wielki pryszcz?! Historie nigdy nie są proste… i ta taka nie będzie. Zaczęła się tam, gdzie inne zwykle się kończą. Napis: „The End” i spis aktorów próbujących swoją przystojnością  (…)

Studniówkowo-Biolchemowo

Dodał/a: Sylwia 2017-03-06 22:34:49 czytano 539 razy

Następnego dnia obudziła się dość wcześnie. Promyki zimowego słońca łagodnie łaskotały ją w twarz przez przestronne okno jej pokoju. Przeciągnęła się w łóżku. Tak więc to dzisiaj spełniają się marzenia, pomyślała i przekręciła się na drugi bok. Czuła się wolna od wszelkich zobowiązań. Żadnych sprawdzianów prezentacji klasówek. Sylwia zastanawiała się czy nie jest to już nieprzyzwoite cały weekend się nie uczyć (…)

<!– Quku elastyczna spis Kat

Twoim lub jego śladem 9

Dodał/a: Nancy88 2017-02-18 15:22:14 czytano 269 razy

Od razu moją twarz rozjasnil uśmiech, gdy zobaczyłam moich znajomych z czapkami urodzinowymi na głowach i podchodzących w moją stronę.Nie wspominałam ale w szkole byłam dosyć lubiana i miałam wielu dobrych kolegów i koleżanek (…)

Czy jest coś jescze?

Dodał/a: Hopeful1026 2016-11-13 18:09:58 czytano 217 razy

Wszystko się zaczęło kilka tygodni wcześniej, miesiąc po rozpoczęciu liceum. Nigdy się nie uczyłam bardzo dobrze. Zawsze byłam przeciętna. Kocham taniec, ale tylko dwa razy w życiu cokolwiek wygrałam, a tańczę już od ośmiu. Dostałam pierwszą jedynkę w szkole. Zdarza się, nic specjalnego. W domu tylko to powiedziałam i już Dziecko, jak dostaniesz jeszcze jedną to miesiąc bez tańca. Przyzwyczaiłam się do takich gróźb (…)

POD DACHEM PENSJONATU. ROZDZIAŁ V

Dodał/a: Żan 2016-07-10 21:58:44 czytano 574 razy

Oczywiście po tym musiałam się przebrać i wykąpać, po czym tak odświeżona wróciłam do swojego pokoju. Kiedy się położyłam na łóżko, od razu z tego zmęczenia zmożył mnie sen, ale było warto. Dominik ma w sobie coś takiego, że nie mogę przestać o nim myśleć i chyba się zakochałam. Tylko nie to, nie chcę cierpieć drugi raz. Wakacje się skończą, znajomość zostanie, a my będziemy  (…)

To Łatwe – Roździał 1

Dodał/a: Nata 2016-05-29 17:04:59 czytano 367 razy

Miała racje, dziś mój pierwszy dzień nowej szkoły. W sumie nie mam co się cieszyć bo i tak nikt nie będzie ze mną gadał, ale cóż. Wyślizgnełam się z łóżka i poszłam pod szybki prysznic. Następnie założyłam bieliznę i zastanawiałam się co mam założyć. Postanowiłam ubrać czarną kwiecistą sukienke i czarne balerinki. Moje brązowe włosy spiełam w luźnego koka i nałożyłam lekki makijaż. Po tym wziełam torbę i zbiegłam na (…)

<!– Quku elastyczna spis Kat

Lepsze życie?- roździał 2

Dodał/a: Nata 2016-05-29 12:54:28 czytano 290 razy

On tylko przywitał się ruchem głowy i sięgnął po moje bagaże. Mama przywitała się z ojcem i wszyscy weszliśmy do ich willi. Willa w środku była jeszcze ładniejsza. Wszędzie kolor biały z dodatkiem czerni. Po zdjęciu butów i kórtki mama poprosiła Amandę- gosposie aby zaprowadziła mnie do mojego pokoju. Kiedy tam weszłam szczęka mi opadła. Wielki pokój urządzony na biało z dodatkiem fioletu. Na środku wielkie podwójne  (…)

Lepsze życie?- roździał 1

Dodał/a: Nata 2016-05-28 18:25:51 czytano 390 razy

-Kochanie nie smuć się, tam będziesz miała lepsze życie. Mama postarała się żebyś czuła się tam jak najlepiej, poznasz tam nowych ludzi z którymi na pewno zaprzyjaźnisz i będziesz miała warunki do rozwijania swoich talentów.- próbował pocieszyć mnie tata. Na niego zawsze mogę liczyć nie to co na mamę która rozwiodła się z moim ojcem po moich szesnastych urodzinach. Po rozwodzie tata dostał pełne prawa rodzicielskie do mnie, z  (…)

Czy to ten jedyny? (cz.4)

Dodał/a: IchLibeDich ♥ 2016-03-03 22:00:01 czytano 555 razy

-Yyyy to chodźmy bo nasza córcia się starała po to aby poczęstunek wam zrobić- powiedział tata przegrywając niezręczną ciszę. Wszyscy oprucz mnie poszli do jadalni a ja do kuchni. Nalewam zupy do większej miski a gdy chcę otworzyć piekarnik ktoś przytula mnie od tyłu. Teraz pytanie kto to jest? Wzdrygłam się gdy widzę winowajce to nie wiem co mam zrobić. Eli spokój spokojnie zabierz się za pizzę aby ją odkroić i włożyć ją (…)

Czy to ten jedyny? (cz.2)

Dodał/a: IchLibeDich♥ 2016-02-21 22:06:50 czytano 611 razy

Czuje że Alice ma rację. Lekcje minęły bardzo szybko, a po lekcjach tańce. Dziś pani powiedziała że w przyszłym tygodniu będzie nowy uczeń. Pewnie przypadek. Tańczyliśmy do pokazu na zakończenie, a ono będzie za niedługo. Hmm…. kto przeprowadza się w drugim semestrze. Lekcje tańca trwały 3 godziny. Jak wróciłam to poszłam do kuchni. Dziś mogę siedzieć ile chce bo jutro sobota. Na obiad serwuje zupę pomidorową i  (…)

<!– / Paginacja

<!– // Paginacja

<!– end post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.