strata

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “strata”

Razem pokonamy cały świat. CZĘŚĆ 5

Dodał/a: oddzielnyswiatmarzen 2013-04-23 16:51:27 czytano 520 razy

– Ciociu. – objęłam ją mocniej – Wujek zawsze tutaj będzie. On ma swoje miejsce u Ciebie w sercu, którego nikt nie zajmie. Tak samo jak i u Leonka. Tworzyliście wspaniałą rodzinę i nadal będziecie taką tworzyć. Nic się nie zmieni.. Pamiętaj, że jeżeli go nie widać to nie znaczy, że go tutaj nie ma. Jego obecność będę zawsze czuła tak samo mocno jak wtedy kiedy oglądałam z nim mecze piłki nożnej wraz z Leonem. I Ty (…)

Z życia wzięte

Dodał/a: Domi 2013-04-13 14:35:11 czytano 90 razy

Niestety nie miałam udanego dzieciństwa. To znaczy.. może i miałam tylko po prostu tego nie pamiętam ze względu, że cała młodość wiązała się z nieustannym cierpieniem, tęsknotą.. Miałam koleżanki, bawiłam się z nimi, ale większość czasu przesiadywałam przy mojej chorej na nowotwór mamie. To dziwne ale nie pamiętam zabaw z moimi rówieśnikami tylko wymyślone zabawy przeze mnie ale tylko takie, żebym mogła  (…)

Dwie całkiem inne osoby

Dodał/a: Czarna05 2013-03-09 12:20:57 czytano 402 razy

Dwie całkiem inne osoby. Zupełnie sobie obce. Obie niewinne. Tak bardzo bezbronne. Obie umieszczone w jednym ciele. Niemożliwe? Mylicie się. To normalne, że każda istota chodząca po tym świecie kryje w sobie dwie twarze. Jednak nie wszystkie są prawdziwe. Z tą pierwszą się rodzimy. Drugą zakładamy, by pokazać innym jacy jesteśmy nieśmiertelni, odporni na ból, chamscy, bezczelni. Jak bardzo chcemy irytować  (…)

Przyjaźń do końca cz.2

Dodał/a: Zając 2013-01-24 17:08:14 czytano 244 razy

Nie chciałam się pogodzić z Jego śmiercią. Dzwoniłam, pisałam…nic. Był mi tak bardzo potrzebny.. Po jakimś czasie Janek przywiózł mi list. List od Bastka dla mnie, który znaleźli w Jego rzeczach jak je wyrzucali…wyrzucali Jego rzeczy, tak po prostu. Jak mogli. Nienawidziłam ich, nie dość że nie powiedzieli mi że nie żyje,nie powiadomili o pogrzebie to jeszcze wyrzucali Jego rzeczy jak gdyby nigdy nic…wzięłam list. Na początku nie chciałam go czytać, myślałam że jak to przeczytam (…)

Przyjaźń do końca

Dodał/a: Zając 2013-01-22 22:18:01 czytano 291 razy

Sebastian i ja przyjaźniliśmy się od 11 lat, On miał 18 lat a ja 15. Był najlepszym przyjacielem pod słońcem. Niestety wszystko się zawaliło…W zeszłym roku wszystko zaczęło się komplikować. Niegdyś byliśmy postrzegani jak rodzeństwo, rozumieliśmy się bez słów, one po prostu nie były nam potrzebne. Nasza paczka liczyła 6 osób. Ja, On, Amsterdam, Pogo, Śliczny i Aśka. Nie mogliśmy się wszyscy często spotykać całą ekipą, co było spowodowane odległością (…)

Nie mogły bez siebie żyć

Dodał/a: śniąca……. 2013-01-11 22:34:19 czytano 474 razy

My dwie zawsze uśmiechnięte, wesołe na każdym naszym kroku ku dorosłości nie przejmujące się niczym wokół nas . Chodzące własnymi drogami , wspierające się nawzajem . Gdy jedna była chora druga przychodziła i siedziała z nią nie zważając na to czy może się zarazić bo i tak wiedziała że jeśli tamta wyzdrowieje to od razu do niej przyjdzie. Zawsze trzymały się razem płakały, śmiały się , irytowały, wnerwiały i przeżywały wszystko razem , tak jakby były jedną osobą w dwóch (…)

To było na wieki …

Dodał/a: Śniąca…. 2012-12-15 18:54:23 czytano 600 razy

Parę lat temu znałam chłopaka który zawsze w szkole z nikim nie rozmawiał, był sam , nigdy nie widziałam go z klasą. Nie wiem czym zwrócił moją uwagę po prostu byłam ciekawa czemu zawsze jest taki nieobecny przygnębiony i pełen bólu który można było dostrzec w jego oczach.Nie mogłam się powstrzymać , więc pewnego dnia na przerwie podeszłam do niego nie mogłam się powstrzymać , przedstawiłam mu się , myślałam na początku że mnie zignoruje ale nie on zareagował (…)

Emily cz.1

Dodał/a: Ruds 2011-07-09 01:20:40 czytano 428 razy

Popatrzyła w gwiazdy, tylko przez chwilę. Czuła się jak by zdradzała kogoś. Jak gdyby zrobiła coś strasznego. Szybko odwróciła wzrok. Brad zawsze patrzył z nią w gwiazd. Zawsze kiedy mieli problemy. Był przecież jej braciszkiem. Jej kochanym, starszym, pomocnym bratem. Tamtego wieczoru jechał po nią do koleżanki. Nigdy się nie zjawił. Zła wracała do domu pieszo, w deszczu. Matka zobaczywszy przemoczoną i zdenerwowaną córkę nie potrafiła ukryć zdezorientowania. Emily pamiętała jak tamtego dnia rozsiadła się na kanapie w salonie,  (…)

Angel-Anioł bez skrzydeł

Dodał/a: Mireliah 2011-05-30 22:50:07 czytano 1402 razy

Szczupła dziewczyna siedziała w kącie pogrążonego w mroku, małego pokoiku. Po jej policzku spływała samotna łza. Westchnęła i otarła ją jednym ruchem ręki. Spojrzała w okno. Na zewnątrz krople deszczu cicho uderzały o parapet. Deszcz… Płacz nieba. Kolejna łza wypłynęła z jej oka i skierowała się w dół, by w końcu skapnąć na rękę. Na ścianie wisiał obraz przedstawiający anioła (…)

Przestać myśleć o ukochanym

Dodał/a: mała Bladi 2011-03-12 18:26:50 czytano 1015 razy

Pewnego dnia poznałam wspaniałego chłopaka pamiętam ten dzień to był 15 stycznia sobota wyprawiałam moje urodziny na imprezie tamtego dnia poznałam wspaniałego chłopaka miał na imię Mateusz zakochałam się od pierwszego wejrzenia -wiem to głupie tym bardziej,że chłopak mieszkał daleko ale nie aż tak daleko żeby do mnie nie przyjeżdzał na początku było fajnie dużo (…)

  1 2 »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.