smutek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “smutek”

Ja i mój K.- 1

Dodał/a: Lola xD 2016-07-02 07:11:56 czytano 559 razy

– Wiem mamo pamiętam. – powiedziałam i zjadłam sobie ciasteczka zbożowe Belvita. Wzięłam jeszcze jabłko ze stołu i poszłam do góry. Ubrałam trampki i wzięłam Demona na spacer. Demon jest usłuchanym psem rasy Husky. Demon nikogo się nie słucha oprócz mnie oczywiście. Weszłam na chwilę do domu. Przebrałam buty, wzięłam czarną torbę z napisem I ♥ Dope i wyszłam z domu. Pod jechałam do szkoły czarnym BMW (…)

Przypadkowe spotkanie..

Dodał/a: Mariolka 2016-07-01 22:20:57 czytano 390 razy

Pogrzeb odbył się tydzień później. Michał się na nim pojawił i gdy już wszyscy się rozeszli zaczął płakać i przepraszać ja za wszystko. Opowiedział jej że zrozumiał że naprawdę ją kocha ale nie zdążył jej uż tego powiedzieć i jak bardzi tego żałuje.
Tak kończy się historia Blanki i Michała. Czasem uświadamiamy sobie pewne rzeczy za późno i czasem doprowadza to do tragedii. (…)
Oczy dziecka – rozdział 1

Dodał/a: AnastazjaW 2016-06-27 12:11:02 czytano 375 razy

Następnie skierowałam się z Katarzyną do salonu, gdzie wszystko miało się odbyć. Dziwnie się poczułam, gdy zobaczyłam wszędzie jakieś torebeczki z prezentami. Znałam wszystkich, którzy siedzieli przy stole i wiedziałam, że nie mają dziecka, ale… to i tak było dziwne uczucie.
Usiadłam przy stole i dowiedziałam się, że czekamy jeszcze na młodszego brata solenizantki, który miał przyjąć z dziewczyną. Sporo o nim  (…)

Czy to ten jedyny? tom I nr 5

Dodał/a: IchLibeDich ♥♥♥ 2016-06-25 21:00:54 czytano 250 razy

– To dobrze – powiedziała nauczycielka po czym zabrała się za lekcje. Przez nią całą byłam myślami przy Perdzicie. Mimo wszystko że teraz była plastyka. Mieliśmy zrobić coś z światłocieniem. Zgadnijcie co. Perditę. Wiem że tak sobie nie pomogę ale cóż. Po patrzyłam co rysował Kamil. Był to jakiś chłopak który był w korytarzu. Podłoga była z płytek. Chłopiec był przywiązany do ścian. Można powiedzieć że powiesił się lecz tak nie  (…)

Były jak siostry

Dodał/a: Bella 27 2016-06-11 14:15:05 czytano 1288 razy

Dwie dziewczyny co rozumieją się najlepiej , przyjaźń, która je łączyła trwała wieki , obie kochały się jak siostry. Poznały się już w podstawówce , usiadły razem w ławce . Całe lata swojego najlepszego dzieciństwa spędziły razem. Wiedziały o sobie wszystko , żadna nigdy nie wyjawiła tej drugiej tajemnicy. A co najważniejsze potrafiły sobie zaufać . Dużo osób zadaje sobie pytanie czym naprawdę jest przyjaźń…. tego nie wie nikt, dla (…)

Walka do końca.

Dodał/a: Anonim2265 2016-05-30 03:12:54 czytano 254 razy

Kornelia miała przyjaciółkę (nazwijmy ją Nadia). Przyjaźniły się od dziecka ich przyjaźń to przykład prawdziwej przyjaźni. Podczas prób Kornelia i Nadia uśmiechaly się do siebie. Zacząłem zerkać kątem oka na Nadie, pierwsze spojrzenia nie były znaczące, jednak z czasem zacząłem się patrzyć na nią coraz częściej. Chodziły one obie do przeciwnej klasy, nie mieliśmy często lekcji koło siebie, jednak każda okazję, gdy przechodziła  (…)
Dodał/a: .. 2016-05-18 19:09:24 czytano 258 razy

Pamiętam jak zobaczyłam Cię na tym zdjęciu klasowym, jako jedyny mi się spodobałeś..już wtedy się zauroczyłam. Nie musiałam długo czekać, żebyś do mnie napisał..nawet nie wyobrażasz sobie jak się cieszyłam, myślałam, że w końcu mi wyjdzie. Bo w końcu co mogło pójść nie tak? (…)

Undecided cz.4

Dodał/a: springwoman 2016-05-17 19:13:43 czytano 193 razy

Wizyta i tłumaczenia Kacpra siedziały w mojej głowie przez kilka dni. Przez te kilka dni zastanawiałam się, co z tym fantem zrobić. Jedno jest pewne! Decyzję trzeba podjąć i tą ostateczna decyzję podejmę z moim ojcem. On zawsze potrafił mi doradzić. Na temat moich miłosnych spraw wiedział niewiele, ale posiada umiejętność patrzenia na wszystko trzeźwym okiem i kieruje się zawsze moim dobrem, bo ja sama czasami o tym (…)

Było tak pięknie…

Dodał/a: Tynka♥ 2016-05-15 21:17:09 czytano 359 razy

Cześć… Mam na imię Martyna mam 15 lat. Kilka miesięcy temu zakończyłam znajomość z moją najlepszą przyjaciółką, to była jej decyzja. Powiedziała mi nawet że to nie była przyjaźń że nigdy nie byłam jej przyjaciółką ale że czasami byłam jej potrzebna. Byłam załamana. Nie miałam w nikim oparcia, nikt mnie nie rozumiał tak jak ona…Teraz też nie mam się komu wygadać ale już jest lepiej. Wracając… Byłam taka samotna miałam (…)

Wyliczanka: komu śmierć?

Dodał/a: S&WomeN; 2016-05-14 11:48:27 czytano 6 razy

Biwak poza miastem wydawał się jeszcze niedawno jednym z najbardziej rozsądnych pomysłów, aby wreszcie odciąć się od rzeczywistości. Razem z Camilą, Andreasem i Tomem uznaliśmy, że przyszedł czas na wolność. Wolność, której brakowało nam od dłuższego czasu. Patrząc z perspektywy czasu… żałuję, że nie zostałam w niewoli życia codziennego. Każdy z nas popełnia błędy. Ale nasz błąd był tragiczny w skutkach i  (…)