Opowiadania w kategorii Śmieszne

“Śmieszne”

Bank Spermy

Dodał/a: takasmieszka 2017-11-11 18:42:44 czytano 1722 razy

I tak ten dialog mógłby mniej więcej wyglądać, w to ów delikwent mógłby uwierzyć. A co jeśli urodziłby się czarny lub żółty? Rudego też jakość wytłumaczysz! Ale czarnego? No nie ma jak. I wtedy rozwód koniec love story… Swoją drogą ciekawe jak wygląda wybieranie próbówek w banku spermy, jak to jest dobierane na jakiej podstawie. Dajmy na to przychodzi zainteresowana, jak do sklepu wielka hala i są sekcje. Najpierw podział na chłopcy, dziewczynki, pod tym podział na kolory skóry (…)

Julia

Dodał/a: Paruffka Leosia 2016-07-29 10:27:26 czytano 4843 razy

Pewnej ciemnej, mroźnej nocy do Julii przyszli jej przyjaciele na piżama party. Jako pierwsza przyszła jej najlepsza przyjaciółka Natalia. Po kilku minutach rozmowy do drzwi zadzwonił dzwonek. Julia zeszła na dół aby otworzyć. Jej oczom ukazał się przyjaciel o imieniu Patryk oraz chłopak jej BFF. Siedzieli chwilę grając w butelkę, gdy nagle Julia usłyszała z dołu pewne niepokojące odgłosy. Patryk widząc przestraszoną przyjaciółkę (…)

Uzależnienie od Cs Go. Rozdział 3 – Japierdole

Dodał/a: Julcia (Ruda) 2016-01-02 18:53:09 czytano 1446 razy

I tak oszukuję sam siebię, mimo, że odpalając ten komputer, zdaję sobię sprawę, że jest to niebezpieczne uzależnienie, które włada moim życiem.. Że wystarczyłoby się odrobić zaraz po szkole i miałbym te 2 godziny dla siebię.. Ale ja okazuję słabość poprzez: lenistwo, kompletną dezorganizację w działaniach, zapominam o wszystkim, przegapiam większość terminów, niesystematyczność, poważne zaległości, które ciągną się  (…)

Uzależnienie od Cs Go. Rozdział drugi – Uzależnienie.

Dodał/a: Julcia (Ruda) 2016-01-02 18:51:42 czytano 1273 razy

Przychodzę do domu, tak? Co pierwsze robię? Rozbieram się, wbiegnę po schodach na górę, ściągnę plecak, i dużym palcem u prawej stopy wciskam ten jebany guzik.. Pewien rytuał, który rujnuje mi życie.. Potem idę się odlać, dopiero coś zjeść, ale na szybko, bo mama jeszcze nie wróciła z roboty, ojczym tam cicho siedzi, mogę grać, otwieram “Nowy folder 4” Wybieram cs 1.6, czekam… Minimalizuję, włączam Mar1k  (…)

Uzależnienie od Cs Go. Rozdział 1 Moje Marzenia

Dodał/a: Julcia (Ruda) 2016-01-02 18:50:04 czytano 1170 razy

16 lat, Liceum Ogólnokształcące, planuję brać rozszerzenie z biol, chem i mat. W przyszłości chciałbym skończyć studia, które dadzą mi uprawnienia do bycia fizjoterapeutą (sam nie wiem, czemu ten zawód ;] ). No i uciekać do Szwecji i tam umrzeć.. xD Nie no ale tak serio to przyszłość wiąże, ze Szwecją, chce mieszkać tam na stałe, mieć wspaniałą żonę, dwójkę (no może 3) dzieci, psa Malamuta Alaskana, Domek gdzieś na uboczu (…)

Świr…Bolton cz.1

Dodał/a: Zorza… 2015-04-02 09:32:19 czytano 2420 razy

Siemaneczko. Mam na imie Bolton, mam dwadzieścia lat i karzdy mówi, że jestem gejem. Dlaczego? Nie wiem, ale się dowiem. Kurka dość o mnie bo mama mnie woła na obiad. Idąc do kuchni trapiło mnie jedno…to, że na obiad owsianka. Kurde ludzie jak na obiad można jeść owsianke!? Kiedy.stanąłem w kuchni ukazała mi się pewna dziewczyna z dość sporym biustem. Jak karzdy męszczyzna podeszłem i zawołałem (…)

Samobójcy i Misie

Dodał/a: Misia 2014-12-23 23:29:39 czytano 2690 razy

Stara, umierająca kobieta zaczęła pewnego dnia zastanawiać się jakby tu skrócić swoją agonię. W takim stanie człowiek nie wrzeszczy jedynie dlatego, że jest już na takie wrzaski za stary i jej nie wypada, za dużo widziała, z konia też spadła, więc jakoś … nie wypada. Zawsze można wbić pozostałe kły w jakąś poduszkę i buczeć z cicha jak budzik przy akompaniamencie „Freedom” Vanessy May. Kostucha też nie słucha (…)

OGRODNICZKA cd.

Dodał/a: ogrodniczka 2014-03-24 17:40:18 czytano 2130 razy

Aby dotrzeć na miejsce i nie wzbudzać większej sensacji. postanowiła zgodnie z protokołem dyplomatycznym się spóźnić. Zresztą protokół wszedł jej w krew. Królewicz nr dwa podjechał swoim czarnym wytrawnym rumakiem ,wyhamował niemalże na witrynie skromnej kawiarenki w luksusowym zajeździe. Miejsce to zresztą stało się później stałym punktem Ogrodniczkowej fascynacji schadzek Czuła sentyment. Podobnie jak maleńka stacja kolejowa gdzie Ogrodniczka zapraszała swoich  (…)

Ogrodniczka

Dodał/a: Ogrodniczka 2014-03-22 08:21:54 czytano 2503 razy

Ściemniaj prosto w oczy i panuj nad gestykulacją. Tym, co może Cię zdradzić jest na pewno spojrzenie. Kiedy ściemniamy , mamy tendencję do patrzenia wysoko w prawo, ponieważ wykorzystujemy wtedy twórcze myślenie, za które odpowiedzialna jest prawa półkula. Dlatego musisz kontrolować ten odruch, a także nie uciekaj wzrokiem od partnera. Co ciekawe, objawem konfabulowania jest również pocieranie palcem nosa i dotykanie twarzy rękoma, zwłaszcza okolic oczu. Są to zatem (…)

Miłość Osła Grześka

Dodał/a: amalia4 2014-02-13 21:23:34 czytano 4086 razy

Osioł Grzesiek był bardzo dziwnym osłem. Pewnego dnia zobaczył ulotkę z napisem: “WEŹ UDZIAŁ W LOTERII I WYGRAJ SUPER AUTO!”. Grzesiek nie umiał prowadzić auta, ale pomyślał, że dzięki temu nie będzie musiał chodzić na piechotę. Zapisał się na loterię i wybrał 2 numerki. Wyniki miały się pojawić po 2 dniach. Kiedy wracał z loterii spotkał piękną oślicę o imieniu Kornelia. Porozmawiali przez chwilę i wymienili się numerami telefonów. Grzesiu zakochał się w Kornelce (…)