rozstanie

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “rozstanie”

Different Story

Dodał/a: Aga66 2020-04-10 11:39:51 czytano 713 razy

Powiew chłodnego powietrza sprawił,że zadrżała. Pociągnęła nosem i otarła łzy wierzchem dłoni.Spojrzała po raz ostatni na swoją ukochaną rzekę. Słońce, które już praktycznie zaszło, odbijało się w niej swoimi ostatnimi siłami. Niczym wspomnienie czegoś pięknego, pozostawiając po sobie jedynie ciemność. Wstała i zabrała swoją bluzę z pomostu.Cały jej świat zawirował, ale wiedziała, że odnalazła tu jego część. Musiała jedynie odszukać pozostałe i złożyć z nich układankę ponownie. Niczym  (…)

DEFTO prolog

Dodał/a: nvtekwiatek 2018-05-14 13:54:45 czytano 782 razy

W dzisiejszych czasach poznawanie ludzi jest prostsze niż kupno świeżych bułeczek . Wystarczy wpisać kilka słów w jakimkolwiek komunikatorze ,aby poznać przypadkową osobę. Nie zawsze trafiamy na kogoś normalnego ,ale teraz nikt nie jest normalny ; a na pewno nie ja. Jako zbuntowana nastolatka czułam wewnętrzną  (…)

Trzeci schodek jakieś klatki

Dodał/a: sayyes0328 2018-04-01 20:32:27 czytano 1679 razy

Czasami najlepsze momenty, najlepsze chwile zdarzają się przez przypadek, zupełnie nie spodziewanie i czasami mimo braku zaproszenia…. Ola , była nastolatką, uczyła się…no powiedzmy dobrze, nie pakowała się w kłopoty zbytnie, lubiła przygody i stroniła od niebezpieczeństwa…chociaż to różnie można interpretować z jej zachowania, co ważne nie miała kłopotów bo gdy coś przeskrobała zawsze wszystko umiała pięknie zatuszować . Niektóre rzeczy z jej życia zostaną (…)

Urodziłam się jako menopauza

Dodał/a: Vena 2017-09-02 20:25:25 czytano 1183 razy

Urodziłam się jako menopauza. Tak. Mama pomyliła objawy ciąży z moją pierwszą misją: “Wydostań się na świat!”. Nie przywitano mnie brawami. Nie płakano ze wzruszenia. Raczej z powodu obaw i lęku. Mój brat ma wadę genetyczną. Bano się, że i ja będę chora. Ale jestem cała i zdrowa. Gdybym tu postawiła kropkę ta historia nie byłaby niczym niezwykłym, czy nawet zbytnio smutnym. Bo życie zaczęło się później. Z racji tego, że z  (…)

Tajemnica domowego piekła Cz. X

Dodał/a: Emily :* 2017-01-16 11:48:31 czytano 860 razy

Mama wyszła z pokoju. Wooow , Em śpi u mnie w domu a ja nie mogę z nią rozmawiać? Okrutny Boże spraw aby mi matka wybaczyła, nie będę tu siedział. Wychodząc na korytarz rozglądałem się niczym uchodziec który popełnił jakieś przestępstwo i chowa się przed FBI. Przejrzałem sypialnie gościnne ale nie spodziewałem się że mama umieści ją w tej którą ja urządzałem. Em spała odkryta, pierzyna leżała skopana na  (…)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ ROZDZIAŁ VIII

Dodał/a: Żan 2017-01-09 20:20:59 czytano 1167 razy

– Decyduj – zaczął. – Raczej masz tu większość do wymiany. Mogę ci pomóc. Rzuciłem okiem i części są w porządku, ale padła ci chłodnica i silnik się przegrzewa. – Podszedł do otwartej maski i znowu zaczął coś tam sprawdzać. – Poza tym nie masz przedniej szyby. Trzeba też wymienić światła, niektóre przewody. Zakryć zadrapania i nałożyć nowy lakier. Felgi też zgubiłeś – spojrzał na mnie kiedy podszedłem. – Jakieś życzenia? (…)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ ROZDZIAŁ VII

Dodał/a: Żan 2017-01-08 20:46:08 czytano 1106 razy

– Kacper, gliny! – wpadł nagle spanikowany Jurek i zaczął wrzucać cały nasz zapas broni do torby podróżnej. Nie było czasu na wyjaśnienia, tylko pomogłem mu pakować. Zająłem się też naszą forsą, bo nigdy nie wiadomo czego chcą i co będą przeszukiwać. – Przez okno – kazał i je przede mną otworzył. Wypchnąłem wszystko, a zaraz rozległo się rytmiczne pukanie. – No ruszaj. – Wypchnął mnie, a ja upadłem plecami na trawnik (…)

Nigdy bym nie pomyślała, że będę to pisać…

Dodał/a: Elfie 2016-12-06 19:13:53 czytano 826 razy

Kiedy patrzysz na najbliższą Tobie osobę, której ufałeś bezgranicznie, którą kochałeś ponad wszystko i nagle słyszysz kilka słów i na Twoich oczach jego twarz zmienia się w twarz kogoś obcego, nieznajomego. Osoba, której wpadałeś w ramiona przy każdym spotkaniu, ledwo mówi Ci cześć na korytarzu. I trzymasz się nadziei, że to tylko zły sen, jedna z tych wielu kłótni, żart, prima aprilis. Ale on nie odzywa się dużej niż  (…)

Niezdrowe uczucie

Dodał/a: mrsgoodgirl 2016-08-10 13:30:53 czytano 1012 razy

Poznałam Cię w takim momencie swojego życia kiedy było ono jedną wielką imprezą, dlatego też spotkaliśmy się na jednym ze spotkań towarzyskich suto zakrapianym alkoholem, pomogłeś mi zejść ze stromych schodów trzymając mnie za dłoń, później powiedziałeś, że jestem bardzo ładną dziewczyną i chociaż słyszałam to nie jeden raz to w twoich ustach ten komplement brzmiał zupełnie wyjątkowo. Od chwili  (…)

Kiedyś znajdziesz tego jedynego..

Dodał/a: Mariolka 2016-07-04 20:08:54 czytano 729 razy

Kiedyś nastąpi taki dzień gdy znajdziesz tego jedynego. Który będzię Cię przytulał,całował i mówił jak bardzo Cię kocha. Który będzie za Tobą tęsknił gdy tylko się rozstaniecie (…)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.