opowiadania nastolatek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “opowiadania nastolatek”

Zacznijmy od nowa 3

Dodał/a: xKr3skAx 2019-03-19 19:11:09 czytano 1115 razy

Poranek minął – bardzo szybko i bez większych rozmyślań. Ponieważ wcale nie myślałam o romansie który był mogła mieć, nagle rzucanie na łóżko i całowanie bez tchu, numerek w łazience, raczej tej jego…. nie oszukujmy się ktoś kto jest dojrzały myśli o takich rzeczach. Nie jesteśmy tylko facetami i nie myślimy tylko o tym, ale porywy milosne mogą sprawić, że to będzie dla nas coś nowego i będziemy myśleć tylko o tym (…)

Audrey Hamilton 3

Dodał/a: Alfa romeo 2018-09-23 14:24:37 czytano 1107 razy

Obudziła mnie czyjaś chłodna dłoń na czole. Rozchyliłam lekko powieki. Od mocnego, białego światła zabolały mnie oczy. Zmrużyłam je I rozejrzałam się po pomieszczeniu. Leżałam na cienkim materacu, a name krześle obok podłączonej do mnie kroplówki siedział jakiś chłopak. To właśnie Jego ręka spoczywała na moim czole. Zabrał ją kiedy nasze spojrzenia się skrzyżowały. Zmęczenie mnie opuściło w moemncie, get przypomniałam sobie wszystko z poprzedniego dnia. Już wiedziałam kim jest (…)

Audrey Hamilton 2

Dodał/a: Alfa romeo 2018-08-23 18:31:33 czytano 645 razy

– nie musisz się mnie bać. Zamiast mi grozić powinnaś mi zaproponować filiżankę gorącej herbaty, tym bardziej że mamy zimę. – znacząco odwrócił się w kierunku okna. Po chwili usiadł na jednym z foteli. Przyjrzałam mu się. Był przystojny, nawet bardzo. Miał ciemne włosy, czekoladowe oczy i bardzo jasną cerę. Potarł wierzchem dłoni czoło. Miał szczupłe, długie palce. Pomyślałam, że pewnie jest muzykiem. Prawdę mówiąc Podobały mi się jego oczy. Były takie zmyślone, łagodne…inne niż ma  (…)

Audrey Hamilton 1

Dodał/a: alfa romeo 2018-08-01 15:36:23 czytano 899 razy

Usiadłam na parapecie, mimo stałych zakazów mamy. Siadałam na nim od kiedy pamiętam i ani razu się nie zapadł pod moim ciężarem. Tego dnia byłam wściekła – Jonas nie napisał ani jedej wiadomości, nie zadzwonił ani razu od trzech tygodni. Powinnam zacząć się uczyć na sprawdzian z matmy, ale byłam tak zła, że nie byłam w stanue zrozumieć czegokolwiek z podręcznika. Nie mówiąc już o bazgrołach w zeszycie. Jonas to mój chłopak. Poznaliśmy się w przychodni lekarskiej, gdy siedział obok niego (…)

Zacznijmy od nowa 2

Dodał/a: xKr3skAx 2018-01-28 21:36:48 czytano 1250 razy

Zamykam drzwi na górny zamek. Rozbieram płaszcz, kurtkę, czapkę i mecze się z zamkiem przy butach. Poddaje się i na razie rozwiązuje kok. Fala włosów spływa po materiale sukienki oraz szyi. Właśnie w tej chwili słyszę jak ktoś puka, otwieram a tam osoba ktora była tu kilka sekund temu. Wchodzi bardzo pewnym krokiem, popycha mnie na ścianę, chwyta jedna ręka w tali, drugą za podbródek i całuje. Jest to pocałunek bardzo drapieżny, pełen zaklopotania. Czy to jest dobre co właśnie (…)

Zacznijmy od nowa

Dodał/a: xKr3skAx 2017-12-01 20:42:51 czytano 1849 razy

Gdy już skończyłam jeść, zauważyłam że jego włosy zmierzwione zostały przez mocny sen. Słodko wyglądał, a te jego oczy. Słońce przebijało się promieniami przez jego okna, ukazując nowy kolor źrenic jasnobrązowy. Każdy z kosmyków włosów był wywinięty w inną stronę. Wyglądał teraz jak małe dziecko, po dobrej zabawie. Jego koszulka opinała mięśnie, teraz mój wzrok zszedł na niżej. On siedział w bokserkach przez ten cały czas. Wtedy usłyszałam cichy chichot, od razu popatrzyłam na (…)

Worthless rozdział 9.

Dodał/a: Muffinek 2016-07-03 19:22:34 czytano 1605 razy

Wtedy wziął mnie na ręce i zaniósł do siebie do pokoju. Ostrożnie położył mnie na łóżku a sam usiadł na skraju i patrzył w okno. -Liwia też miała zaburzenia odżywiania… dlatego wyjechała z rodzicami do Anglii. Tam była leczona w najlepszym szpitalu i udało jej się wygrać walkę z chorobą. Ale przed tym…we wakacje, ona się tak nad sobą znęcała nic nie jedząc, gdy coś zjadła, biegła do toalety by jak najszybciej się (…)

Worthless rozdział 8.

Dodał/a: Muffinek 2016-05-22 15:49:30 czytano 1301 razy

(…) i na chwilę straciłem nad sobą panowanie. Lekko i z wyczuciem( nie jak jakiś brutal) przyparłem Nadię do ściany, po czym odgarnąłem długie włosy z jej szyi, składając na niej namiętny pocałunek. Na chwilę odzyskałem świadomość i wtedy doszło do mnie to, że tak się rozpędzając mogę nie wyhamować, więc spróbowałem się jakoś uspokoić. Spojrzałem na Nadię, która wyglądała na zmieszaną całą sytuacją i zagłębiając się (…)

Przeznaczenie czy zwykła pomyłka losu?

Dodał/a: Mrs. Fuller 2016-05-04 18:52:57 czytano 1555 razy

Teraz,gdy przyszla wiosna wrocily i wspomnienia.Wspomnienia mezczyzny mojego zycia.Pamietam ze do naszej szkoly dolaczyly nowe osoby.Szczegolna uwage zwrocilam na zielonookiego,piegowategochlopczyka,ktory jak sie potem okazalo chodzil do o rok mlodszej klasy.Cos mnie w nim irytowalo tak bardzo ze nie moglam zdjac z niego wzroku.Lata szly do przodu,a ja powoli zapominalam,gdy pewnego dnia  (…)

Worthless rozdział 7.

Dodał/a: Muffinek 2016-04-14 18:59:59 czytano 1158 razy

Na meczu bardzo dobrze mu szło, wygrali. Wtedy podbiegł do mnie i… pocałował mnie. To był nasz drugi pocałunek w życiu. Później wraz z jego kolegami z drużyny poszliśmy na pizze. Ci jego znajomi są naprawdę bardzo fajni i z tego co wiem, popularni no i przystojni. Jednak nikt z nich nie przebił Seby. Później poszliśmy z Sebą do mnie po rzeczy i później do niego. A wtedy się zaczęło, nadal miałam w sobie obawę mimo tego co  (…)