Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

List pożegnalny

Od miesiąca czuję się źle. Jestem przygnębiona , nie mam motywacji, nie uśmiecham się, zamiast uśmiechu na twarzy, lecą mi łzy . Nie mogę spać, budzę się co noc i zaczynam płakać i wiem, że kiedy zasnę i obudzę się będzie tak samo. Przed znajomymi udaje , że jest wszystko w porządku, ale nie jest . Powoli to mi się już nie udaje (…)

Magicznie

Nareszcie pierwszy dzień wakacji. Nie wiem, czemu ale nie cieszyłam się tak bardzo jak inni chodź długo na to czekałam. Nie miałam żadnych planów na wakacje. Usiadłam na łóżku w swoim pokoju poczułam, że muszę odpocząć…
Nagle zadzwonił mój telefon
-Halo
– o Hej – wykrzyknęła Emi
– dzwoniłam do ciebie już dobre 10 razy – powiedziała jakby obrażona
– Po prostu się zamyśliłam – powiedziałam cichutko
– Może wyjdziemy gdzieś dzisiaj? Nie można przepuścić takiej okazji, w końcu to pierwszy dzień wakacji (…)
Wizyta w saunie

Byłem już w kąpielówkach, gdyż ubranie pozostawiłem w szatni centralnej. Po otrzymaniu ręcznika pokazano mi miejsce gdzie mam się rozebrać. W prowizorycznych przegródkach osłoniętych zaledwie kotarą ,każdy pozostawiał swój kostium. Leżały tam niedbale rzucone majtki i staniki / oczywiście jedna przegródka przeznaczona była jako szafka dla jednej osoby /. Już na wstępie mogłem się zorientować że płeć piękna wcale nie jest w mniejszości. Szybko rozebrałem się i owinąłem ręcznikiem (…)

Nauczyciel WF-u cz. 1

Uczniowie czekali z niecierpliwością na nauczycieli. Gdy wszyscy zebrali się już na sali Dyrektor wygłosił mowę. Magda z Agą nie były zbytnio zainteresowane Dyrektorem. Magda zauważyła , że przygląda się jej już od dłuższego czasu jej nauczyciel od wf – pan Andrzej. ( Znali się bardzo długo , ok. 10 lat , gdyż Magda , gdy była mała często odwiedzała swoje kuzynki , z którymi chodziła bawić się do córki pana Andrzeja – Oliwii ). Dziewczyna olała to , że ciągle się na nią patrzy. Gdy Dyrektor (…)

Ostatni list do Ukochanej…

Wiem ze to moze dziwna forma przekazu ale zapisywalem sobie przez ten okres rozlaki, wiele przemyslen i edytowalem je wiele razy. Choc wiem ze i tak nie uda mi sie przekazac tego odpowiednio. Jest chaotycznie ale to wlasnie dlatego ze pisalem to wyrywane z glowy. Czasami na goraco, czasami na zimno po wielokrotnych przemysleniach.  (…)

Coś o mnie

Czemu tak jest że jedni są szczęśliwi a inni nie ? Czemu ja, czemu akurat ja mam tak zjechaną psychikę ? Po części wytłumacz a reszty chyba się sami domyślicie. Może na początku napisze coś o sobie abyście mieli trochę wizualizacji o mnie. Jestem wysoką czarnowłosą o miodowych oczach dziewczyna. I na dodatek chudą, przy wzroście 173 ważę 44 kilo. Dlatego zawsze nazywano mnie szkieletem mimo że jadłam więcej od innych. Jako dziecko byłam zawsze rozgadana. Uwielbiałam życie, kochałam tańczyć śpiewać i bawić się w chowanego. Chciałam być piosenkarką i tancerką jak Shakira. Ile ja chciałam rzeczy… Cóż jednak nic nie może być (…)
Gwałt bo tak nazywa się to co zrobił mi człowiek którego kochałam

Mam na imię Vanessa opowiem wam moją historia której nie życzę nikomu nawet największym wrogom.To stało się na prawdę dnia 23.04.2012. Moje 18 urodziny miałam plan z organizować imprezę w gronie znajomych miała przyjść moja koleżanka Julka ,Kasia Agata Asia i paru kolegów mojego chłopaka. Mój chłopak ma 19 lat poznałam go rok temu na dyskotece wydawał sie bardzo miły. uczciwy i ufny chodziłam z nim rok. Przez ten rok wydawał się być tym jedynym kochanym delikatnym i uczuciowym chłopakiem (…)

Miłość z dyskoteki cz.1

Weszliśmy dziewczyny od razu skierowały się w stronę loży gdzie siedzieli panowie w skład których wchodzili: Dawid, Tomek, Tobiasz i chłopak którego nie znałam….WOW powiedziałam w myślach. Dawid to chłopak Majki gdy ją ujrzał od razu podszedł i się przywitał rzucił mi tylko nie miłe spojrzenie i już wiedziałam że nie jestem tu mile widziana, po chwili podeszli Tomek i Tobiasz. Tomek był chłopakiem Karoliny a Tobiasz był  (…)

Nauczyciel uczennica

O cholewka… Czekaj czekaj staruszku-myślę. Ja do klubu? I to dla dorosłych? Mój ojciec prowadził klub. Nie chodziły tam roznegliżowane kobiety, może nie do końca. Tańczyły skąpo ubrane na scenie? Może nieskąpo… Miały krótkie spódniczki i topy, albo krótkie sukienki… Jak pomyśleć połowa nastolatek się tak ubiera.. Ale ja? Poważna Anastazja? Popatrzyłam w oczy ojca.. Widziałam, że jest zdesperowany.. Nigdy nie chciał, abym miała z tym do czynienia. Raz wpakowałam mu się do  (…)

Z życia anorektyczki.. cz 1

To nie był dobry początek dnia. Waga wskazała 53 kg. Poczułam łzy spływające po policzkach. Byłam rozczarowana i wściekła. Obiecałam sobie, że dziś będę ważyła 50 kg. Zdenerwowana wyszłam z łazienki. Wzięłam torbę i ruszyłam ku wyjściu.
– A śniadanie? – zapytała mama.
– Zjem coś w szkole! – krzyknęłam.
– Zrobiłam ci kanapkę – powiedziała i wsadziła mi ją do plecaka.
Wzięłam ją i bez słowa wyszłam z domu, mimo (…)